PDA

View Full Version : Gökhan Gönül

fbdevil190737
08.Mart.2012, 00:46
Profilini alabilir miyim ?

http://img2.ressim.net/out.php/i5531108_ggonul-png (http://www.ressim.net/i/5531108_ggonul-png.html)

LaigLeNoiR
08.Mart.2012, 00:48
Profil eklendi.

Corpus
08.Mart.2012, 00:59
http://dosya.turksportal.net/research/2012/Fenerbahce_Gokhan_Gonul.jpg

karşılaştırma yapmak için ekledim. Neler değişmiş daha rahat görebiliriz :)

Önder HOCA
08.Mart.2012, 01:02
of the bal ın artmasını bekliyordum değişmemiş

Jaswege
08.Mart.2012, 02:59
Konuşa konuşa konuşaa sonunda Orta Açma'yı Sabri'nin değerine yükselttirdik. Çoğu özellikte kısılmaya gidilmiş.

perpetua
08.Mart.2012, 03:21
Çoğu özellikte kısılmaya gidilmiş.

Benim gozlerim yanlis goruyor herhalde. Insaf!

Kaka Leite
08.Mart.2012, 03:31
Çoğu özellikte kısılmaya gidilmiş.

Harbiden insaf bu kadarda yapmayın beyler,kısalan özelliklerde var ancak artanlar çoğunlukta ;)

Kaka Leite
08.Mart.2012, 03:38
Gayet iyi profil bana göre :)

Jaswege
08.Mart.2012, 22:54
Benim gozlerim yanlis goruyor herhalde. Insaf!

Yanlış anlaşılmışım. Mental özelliklerine dikkat ettim; Daha önceki profiliyle karşılaştım hep birer ikişer düşüş olmuş başka şeylere verilmiş. Bu biraz saçma geldi bana o yüzden öyle bir yorum yaptım.Mentalden kısıp tekniğe, teknikten kısıp fiziğe verdikten sonra profil yapmanın ne önemi var. Sürekli bir yerden alınıp bir yere verilsin o zaman.

RasAnt
09.Mart.2012, 02:03
Marking Crossing yükselmesi güzel olmuş ufak eksikler giderilmiş güzel profil olmuş

perpetua
09.Mart.2012, 02:44
Yanlış anlaşılmışım. Mental özelliklerine dikkat ettim; Daha önceki profiliyle karşılaştım hep birer ikişer düşüş olmuş başka şeylere verilmiş. Bu biraz saçma geldi bana o yüzden öyle bir yorum yaptım.Mentalden kısıp tekniğe, teknikten kısıp fiziğe verdikten sonra profil yapmanın ne önemi var. Sürekli bir yerden alınıp bir yere verilsin o zaman.

Aynen oyle yapilacakti zaten. Buradaki yorumlar hem yukselmesi gereken, hem de dusmesi gereken ozellikleri belirlemek icin okunuyor.

CA, eger cok buyuk bir hata yapmamissak veya oyuncu bir onceki arastirma doneminden sonra sahada gosterdikleriyle cikis veya dusus yasamamissa, degismez. Bu da demektir ki siz burada bir ozelligin yukselmesini isterseniz ve bunu mantikli bir sekilde anlatirsaniz, bu bir baska ozelligin dusmesi gerekitigini gosterir. Dusmesi gereken ozellik konusunda sizler tarafindan bir kritik yapilmamissa, hangi ozelliklerin dusecegine de arastirmacilar tek basina karar verir. Eger bir ozelligi dusuk biraktigimizi dusunuyorsaniz, bir ozelligi de yuksek birakmisiz demektir.

JohnConner
11.Mart.2012, 01:12
uygun bi profil olmuş

Spe1907
13.Mart.2012, 15:41
Bu adam açtığım her oyunda maaşının yükseltilmesini istiyo ve çok saçma rakamlar istiyor, kendisinin bi özelliğinden midir yoksa agent ın mı bilmiyorum ama bence düzeltilmeli 3M poundun üstünde maaş alan sadece 2 oyuncu var kadromda, onların aldığı kadar bunada veriyorum adam 5M da falan diretiyor. hayır gösterdiği performans 10 numara olsa takımın en iyisi olsa falan anlarımda 2.sezon 2.yarıdayım şuan ilk 11 deki oyuncularım arasında 6. en iyi average ratinge sahip oyuncu şuan kendisi,ilk sezonda böyle idi.

Cengo
13.Mart.2012, 16:27
Bu adam açtığım her oyunda maaşının yükseltilmesini istiyo ve çok saçma rakamlar istiyor, kendisinin bi özelliğinden midir yoksa agent ın mı bilmiyorum ama bence düzeltilmeli

Yalnız bu bahsettiğinizin doğrudan araştırma ile bağlantısı yok.

ttarlabasi
17.Mart.2012, 21:52
MR'si 15 olmalı bence.