PDA

View Full Version : FM 2012 v12.2 Crash Dumps Hatası

aykutkonak
08.Mart.2012, 11:51
Oyun kendi kendini güncelledi dün.Yeni oyun açayım dedim oyunu açtıktan sonra oyuncu arama ekranına gelince crash dumps hatası almaya başladım.Eski kayıtlı oyunda da denedim onda da aynı hata var.Ama sadece oyuncu arama ekranına gelince böyle bir hata verip oyundan atıyor.Yok mudur bunun bir çözümü ? İşte hata resmi;

http://e1203.hizliresim.com/v/8/3b9ql.jpg

sarianet
08.Mart.2012, 12:03
bunun tam çözümü hiçbir yerde yok şansına kalmışsın artık

europeanconquer
08.Mart.2012, 12:09
Hocam dosyaları doğrulamayı denerseniz yararı olur sanırım.Çünkü eksik indirmiş olabilir.Bende maça girerken aynı hatayı alıyordum Steam'den dosyaları doğruladım o zamandan beri almıyorum.

aykutkonak
08.Mart.2012, 12:12
Hocam dosyaları doğrulamayı denerseniz yararı olur sanırım.Çünkü eksik indirmiş olabilir.Bende maça girerken aynı hatayı alıyordum Steam'den dosyaları doğruladım o zamandan beri almıyorum.
Steam'den dosyaları nasıl doğruluyoruz ?

europeanconquer
08.Mart.2012, 12:19
http://img254.imageshack.us/img254/7903/65260214.png

http://img12.imageshack.us/img12/5412/95440838.png

aykutkonak
08.Mart.2012, 12:42
Denedim ama düzelmedi.Yine de teşekkürler.

Sekopej
08.Mart.2012, 13:51
Crash Dumps bir hata değildir, bir hata olmadığı için de elbette bir çözümü yoktur. Hata çıktığında size bildiren uyarıdır.

Pek çok sebeple özellikle yüklediğiniz yamalarla böyle hatalar alabilirsiniz. O nedenle oyuna eklediğiniz yamaları kontrol edin, kullandığınız temayı değiştirin ya da yamaları kaldırıp deneyip tekrar yükleyin, sonuçta bir şey hata almanıza sebep oluyor.

aykutkonak
08.Mart.2012, 15:05
Crash Dumps bir hata değildir, bir hata olmadığı için de elbette bir çözümü yoktur. Hata çıktığında size bildiren uyarıdır.

Pek çok sebeple özellikle yüklediğiniz yamalarla böyle hatalar alabilirsiniz. O nedenle oyuna eklediğiniz yamaları kontrol edin, kullandığınız temayı değiştirin ya da yamaları kaldırıp deneyip tekrar yükleyin, sonuçta bir şey hata almanıza sebep oluyor.

Çok teşekkürler temayı değiştirince sorunda düzeldi.

Sekopej
08.Mart.2012, 15:19
Çok teşekkürler temayı değiştirince sorunda düzeldi.

Keyifli oyunlar dilerim o zaman, sorun çözüldüğüne göre.:)

aaa111
24.Nisan.2012, 02:10
Merhaba arkadaşlar steamdan oyunu aldım indirdim ama oyun açılmıyor şu hatayı veriyor kafayı yicem nasıl acılcak bu oyun
A SERRİOUS ERROR WAS ENCOUNTERED AND THE APPLİCATİON WİLL CLOSE AN ERROR FİLE HAS BEEN GENERATED CRASH DUMPS/FM2012V12.2.2.259383(2012.04.24)DMP

Xabi Alonso18
09.Ağustos.2013, 18:28
Arkadaşlar sorunun kesin çözümünü buldum.Bu sorundan çok başım ağırdı yani bu sıkıntıyı iyi biliyorum.Öncelikle Bilgisayar->Yerel Disk(C:)->Kullanıcılar->"Kullanıcı Adınız"->AppData->Roaming->Sports Interactive içindeki "cache"isimli klasörü silin.Tabi AppData'yı görebilmek için gizli dosyaları görünür yapmanız gerek.
Daha sonra oyununuzda hangi güncelleme yüklüyse internetten o güncellemenin *****'ini bulun ve değiştirin(mümkünse Skidrow olmalı)***** işleminden sonra da oyunu sorunsuz şekilde oynayabilrisiniz.Herkese iyi oyunlar.