PDA

View Full Version : Yeni yamayla oyuncu transferleri

wolfson
08.Mart.2012, 18:12
Yeni yama geldi büyük bir heyecanla yükledim açtım oyunu. Her şey çok güzel ama bi süre sonra canımı sıkan bir şey oldu. Galatasaray'ı yönetiyorum ve alabilecek hiç oyuncu bulamadım. Yani size göre nasıl gelir bilmiyorum ama Yarmolenkoyu alamadım Galatasaray'a. Buna normal diye bilirsiniz kesinlikle ama sadece o değil kimseyi alamıyorum takıma. 4 mn bütçe oluşturdum sattığım oyuncularla ancak alabilecek AML AMR AMC mevkisine oyuncu yok? Bunu halletmek için ne yapmamız lazım? Bu tür şeylerle karşılaşan var mı?

berkay123456
08.Mart.2012, 19:56
Bunun nedeni, bu seride Türkiye Ligi'nin popülaritesinin düşmesi.Bundan dolayı çoğu oyuncu gelmek istemiyor bu lige.Düşmesinin nedeni de malum, şike davası falan.

wolfson
08.Mart.2012, 20:49
Şunu anladım ligimizde oynamak için sabır gerekiyor. Cataniada oynayan normal bir oyuncuyu bile alamadım takımıma. İlla bastırcan parayı ki birazcık iyi oyuncularla sözleşme masasına bile oturamıyorum :D bu Şike işleri bitirdi oyunda ligimizi

ahendil
08.Mart.2012, 21:41
İlk sezonun sonunda Melo Galatasaray'da kalmak istiyor ve 2.7milyon euro gibi bir fiyata geliyor en önemli ve hatta tek iyi gelişme bence bu Galatasaray adına=)

ahendil
08.Mart.2012, 21:44
Ayrıca büyük başkan ligi ikinci Galatasaray ikinci bitirdiği halde 20milyon euro transfer bütçesi verdi

Batuhandemirel
09.Mart.2012, 16:54
gidip helsingborg'dan bile adam getiremiyorum galatasaray'a ilk sezon

Bordo61Mavi
09.Mart.2012, 18:07
Bu yeni yamayla yerli futbolcu dahada CAN haline geldi henuz acmadim yeni bi oyun ama cogu insan sikayet ediyor.

nefes
09.Mart.2012, 18:20
ben gs ile başlamıştım son problemi duymadan, bir tek gençlerden soner ve gurbetçilerden deniz naki'yi alabildim, iyilerdi onlar da.