PDA

View Full Version : 12.2.1'de oyun zorlaştı mı sizce?

zemlinskis
09.Mart.2012, 06:07
Büyük umutlarla beklediğim 12.2 patchi dün steamden güncelledikten sonra yeni bir kariyer açmaya koyuldum ve Galatasaray'ı seçtim. Geçen patch'de kullandığım ve gayette başarılı olduğum taktiğimi denedim antreman sistemini ve transferlerimi tamamladım . Maçlarımı oynamaya başladım. Ligin ilk 8 haftasında akılalmaz bir şekilde galibiyet yüzü göremedim ve gerçekten oyundan soğudum . Bu kadar zor olması sizce de normal mi ? Hemen ardından seçtiğim Stoke City'le de hayal kırıklığına uğradım. Gelen geçen farklı galibiyetler alıyor benden. Oyunu silme ve bırakma noktasına geldim. Bunca yıldır FM oynayan ve genel olarak başarılar elde eden ben böyle birşey görmedim. Bu bir oyun hatası mı siz neler düşünüyorsunuz acaba ? Yoksa Patch aceleye mi geldi ?

futureless
09.Mart.2012, 06:36
Ben de Fenerbahçe'yi seçerek başladım ve ilk 5 haftada 2 si derbi olmak üzere 5 galibiyet aldım sadece 1 gol yiyerek.Taktikler güme gidebiliyor data değişiklikleriyle bununla alakası olabilir.Bilmiyorum yeni taktik yaptın mı.

kiwi21
09.Mart.2012, 10:53
boşverin galibiyeti mağlubiyeti. ligde 1. sezondan sonra şampiyon çıkmıyor :D

futureless
09.Mart.2012, 14:56
Ya ben deneme amaçlı açtım Fenerbahçe ile.Yoksa Türkiye Ligi oynamıyorum.

PaVLeNKo
09.Mart.2012, 15:21
Bank Asya Liginde liderim,Süper Lİgde ilk üç sırasıyla Galatasaray 41,Ordu36,Buyuksehir33 puanla sıralanıyorlar..2012 yıl ilk devre sona ermiş durumda..

Vieri
09.Mart.2012, 15:22
oyunun çok kolay olduğundan dert yanıyordı bir çok kullanıcı, demek bilgisayarı yenmek için daha uğraşmak gerekecek.

Corpus
09.Mart.2012, 15:24
Bu devre arası patchlerinde önceki taktiklerimizin çoğu yeni patch e uyum sağlayamıyor. Alakasız bir şekilde kötü sonuçlar alıyorsunuz. Yeni taktik yağtığında oyun daha kolay gelmeye başlayacaktır.

PaVLeNKo
09.Mart.2012, 15:51
oyunun çok kolay olduğundan dert yanıyordı bir çok kullanıcı, demek bilgisayarı yenmek için daha uğraşmak gerekecek.

Zor olmasından yanayım daima..Gerekirse fark yemeliyim gerekirse düşük ligdeki bir takıma elenmeyelim ki kariyerimin zevki olsun..Katılıyorum Vieri..

Ketchaup
09.Mart.2012, 16:12
ben defansif taktikler kullandığım için midir bilmem taktiksel açıdan bi sıkıntı yaşamadım henüz fakat antrenman verimim düşmüş gibi duruyor şu an var mı bu durumda olan ?

bozoo1903
14.Mart.2012, 20:51
Arkadaşlar iyi güzel oynuyoruz da konuyu açan arkadaş sana sorum var; "Bunca yıldır FM oynayan ve genel olarak başarılar elde eden ben böyle birşey görmedim. Bu bir oyun hatası mı siz neler düşünüyorsunuz acaba ? Yoksa Patch aceleye mi geldi ?" demişsin de "Neden ben kötü oynuyorum?" demiyorsun.. :)

O zaman oynayan nasıl oynuyor. Bunun cevabını istiyorum bende :)

zemlinskis
14.Mart.2012, 22:52
Arkadaşlar iyi güzel oynuyoruz da konuyu açan arkadaş sana sorum var; "Bunca yıldır FM oynayan ve genel olarak başarılar elde eden ben böyle birşey görmedim. Bu bir oyun hatası mı siz neler düşünüyorsunuz acaba ? Yoksa Patch aceleye mi geldi ?" demişsin de "Neden ben kötü oynuyorum?" demiyorsun.. :)

O zaman oynayan nasıl oynuyor. Bunun cevabını istiyorum bende :)

öyle bir laf soktun ki altından kalkmak zor oldu gerçekten. Bu versiyonda oyunun aşırı zorlaştığından dem vurmak istedim. Takım konuşmaları, taktik sistemi ve maç içinde yaşanan olaylar huzursuzluk verici. Belki de seçtiğim takımlara sistemi oturtamamamdan kaynaklanıyor ama sonuç olarak bu versiyon biraz hayal kırıklığı yarattı. Umarım 12.2.1 de düzeltilmiştir bazı eksiklikler.

bozoo1903
16.Mart.2012, 00:01
öyle bir laf soktun ki altından kalkmak zor oldu gerçekten. Bu versiyonda oyunun aşırı zorlaştığından dem vurmak istedim. Takım konuşmaları, taktik sistemi ve maç içinde yaşanan olaylar huzursuzluk verici. Belki de seçtiğim takımlara sistemi oturtamamamdan kaynaklanıyor ama sonuç olarak bu versiyon biraz hayal kırıklığı yarattı. Umarım 12.2.1 de düzeltilmiştir bazı eksiklikler.

Dostum yanlış anladın galiba, laf sokmak filan ne haddime kırdıysam seni özür dilerim. Benim takım zaten içler acısı şu anda. Tottenham'dan 7 yedim perişanım. Ama farklı taktikler kullanarak rövanşta 4-0 yendim. Demek istediğim çok uğraştırıyor oyun ve güzel bir şey bu. Zevkli oyun da senelerdir bir elin parmağı kadar değişiklik yapıldı. Hâlâ kart, sakatlık, korner hatalarıyla uğraşılıyor.

zemlinskis
16.Mart.2012, 05:16
Dostum yanlış anladın galiba, laf sokmak filan ne haddime kırdıysam seni özür dilerim. Benim takım zaten içler acısı şu anda. Tottenham'dan 7 yedim perişanım. Ama farklı taktikler kullanarak rövanşta 4-0 yendim. Demek istediğim çok uğraştırıyor oyun ve güzel bir şey bu. Zevkli oyun da senelerdir bir elin parmağı kadar değişiklik yapıldı. Hâlâ kart, sakatlık, korner hatalarıyla uğraşılıyor.

Asıl sen kusura bakma. Bugünlerde takımımla olan durumum o kadar içler acısıydı ki kayıtlı oyunu silmek zorunda kaldım. O yüzden sinirliyim oyun hakkında. Yeni bir takım seçmeyi deneyeceğim. 12.2.1'de durum nasıl olacak onu görmek istiyorum.

kajmeran48
17.Mart.2012, 03:59
Yeni konu açmıyım buradan yazıyım.
12.2 patch ile 4-2-3-1 sisteminde hiçbir şekilde başarılı olamıyorum.
Sevmediğim 4-4-2 sistemine geçmek zorunda kalıyorum.

bozoo1903
17.Mart.2012, 15:18
Asıl sen kusura bakma. Bugünlerde takımımla olan durumum o kadar içler acısıydı ki kayıtlı oyunu silmek zorunda kaldım. O yüzden sinirliyim oyun hakkında. Yeni bir takım seçmeyi deneyeceğim. 12.2.1'de durum nasıl olacak onu görmek istiyorum.

Beşiktaş ile oynuyorum. 4-5-1 başarılı gidiyor. ileride almedia sinir krizi geçirtmesin diye Brandao'yu kiraladım. Fena değil tavsiyemdir taktik.

zemlinskis
18.Mart.2012, 02:19
Beşiktaş ile oynuyorum. 4-5-1 başarılı gidiyor. ileride almedia sinir krizi geçirtmesin diye Brandao'yu kiraladım. Fena değil tavsiyemdir taktik.

Bende Porto'yu seçtim sonunda taktik sistemimi oturttum. Kesinlikle aşırı ofansif taktiklerden uzak durmak gerekiyor . Defansı çok sağlam tutup, kontrollü oynayıp ondan sonra hücümu düşünmek çok önemli.

leave_992
19.Mart.2012, 03:51
Arkadaşlar galibiyet alması çok zor oldu yahu.Hazırlık maçlarında bile çaykur rize spor - valencia maçında zar zor 1-1 berabere felan bitiyor,önceden böyle değildi 7-8 atılıyordu bu tarz takımlara.

Bir kilit soru daha devre arası konusmaları eskisi kadar etkili değil bende,nerdeyse kimse tepki göstermiyor.Sizde de bu sıkıntı mevcut mu?

leave_992
19.Mart.2012, 03:54
12.2.1 olacak yönetici arkadaşlar başlıgı düzenleyebilir mi?
edit:ben düzenleyebiliyormuşum :)

William Rookwood
19.Mart.2012, 04:21
Tam tersi kolaylaştı bence :)

Lucas Neill
19.Mart.2012, 04:37
Bana da zorlasmis gibi geldi arkadasin dedigi gibi takim konusmalarinda hicbir oyuncum tepki vermiyor nerdeyse hatta morali bozulan oluyor.

LaigLeNoiR
19.Mart.2012, 04:41
Bence kolaylaşmış gibi geldi ilk defa oynadığım kadroyla bile rakiplerime kolayca diş geçirebiliyorum.

leave_992
19.Mart.2012, 05:02
Bana da zorlasmis gibi geldi arkadasin dedigi gibi takim konusmalarinda hicbir oyuncum tepki vermiyor nerdeyse hatta morali bozulan oluyor.

evet bende de böyle,önceden bu şekilde değildi.Adamlara "bu nasıl bir geri dönüştü,hepinizle gurur duydum " tarzında birşey diyorum.Tık yok adamlarda :D Bu nasıl iştir. :)

Lucas Neill
19.Mart.2012, 05:14
evet bende de böyle,önceden bu şekilde değildi.Adamlara "bu nasıl bir geri dönüştü,hepinizle gurur duydum " tarzında birşey diyorum.Tık yok adamlarda :D Bu nasıl iştir. :)

Mesela mac baslamadan önce takimdaki oyunculara güvendigimi söyledigimde mutlu olurlardi simdi kimse umursamiyor :D Iyi oynadigimiz mactan sonra güzel sonuc gibisinden biseyler söylüyorum bi kac oyucu üzülüyor gerisinde sifir tepki takim sinirlerini mi aldirdi ne yapti anlamadim bi türlü bu isi :D

leave_992
19.Mart.2012, 05:16
Mesela mac baslamadan önce takimdaki oyunculara güvendigimi söyledigimde mutlu olurlardi simdi kimse umursamiyor :D Iyi oynadigimiz mactan sonra güzel sonuc gibisinden biseyler söylüyorum bi kac oyucu üzülüyor gerisinde sifir tepki takim sinirlerini mi aldirdi ne yapti anlamadim bi türlü bu isi :D

Evet var bir saçmalık maalesef.Umarım düzeltirler,can sıkıcı bir durum.

Deus Dominus
19.Mart.2012, 11:13
Ben çok beğendim yeni şeklini. Oyuncularla iletişimi kurabilmek öyle 1-2 günde halledilebilecek birşey olmamalı zaten. Onları tanımak, onlarında bizi tanıması lazım. Nitekim öyle de oluyor :) Zamanla size alışıyorlar, konuşmalarınıza daha olumlu tepkiler verebiliyorlar. Oyuncuların güvenini kazandığınızda bu sorun kendiliğinden aşılıyor.

leave_992
19.Mart.2012, 18:54
Ben çok beğendim yeni şeklini. Oyuncularla iletişimi kurabilmek öyle 1-2 günde halledilebilecek birşey olmamalı zaten. Onları tanımak, onlarında bizi tanıması lazım. Nitekim öyle de oluyor :) Zamanla size alışıyorlar, konuşmalarınıza daha olumlu tepkiler verebiliyorlar. Oyuncuların güvenini kazandığınızda bu sorun kendiliğinden aşılıyor.

Evet öyleymiş,bende yeni farkettim bunu :) 2.yarınınilk maçlarında artık tepkiler artmaya ve olumlu olmaya başladı birazdaha.
2.sezonda ise tamemen uyumlulardı bana,sürekli yüzleri gülüyor :)

Deus Dominus
19.Mart.2012, 22:53
Hatta daha sert konuşmalar bile rahatlıkla yapabilir hale geliyoruz. Esiyorum gürlüyorum herkes gaza geliyor, alev alıyorlar :D

martymcfly
20.Mart.2012, 15:19
Valla takım konuşmalarını çok yadırgadım ben de. Vidic'i övüyorum tepki yok, ateşlemeye çalışıyorum kırmızı olup mal mal suratıma bakıyor. 1 kere yeşil tepki vermedi.

leave_992
20.Mart.2012, 20:01
deplasmanda maç kazanmak çok zor,evde oynarken çok basit...Neden böyle arkadaşlar,bu problemi yaşayan var mı.Valencia ile deplasmanda küme düşecek takıma yeniliyorum,zar zor berarebere kalıyorum felan :(

kral_67
22.Mart.2012, 19:09
zorlaşmaktan ziyade saçmalaşmış bence...
birincisi takım konuşmalarında ne söylersen söyle muhakkak en az 2 oyuncu mutsuz olur diye kural koymuşlar...
hayır kazanmışız maçı tebrik ederim diyorum ona bile bozulan 2 oyuncu muhakkak çıkıyor...

birde deplasman maçları kuralı var
yani senin yönettiğin takım ne olursa olsun deplasmanda oynuyorsa rakip muhakkak barcelona olmak zorunda...
hayır bazısınıda oyun olarak eziyorum 2 şut atıyorlar 1-0 yeniliyorum...
kendi sahamda 5-0 yendiğim takım deplasmanda barcelona oluveriyor birden...
hayır aynı taktik aynı oyuncular ama sonuç farklı
rakibin her 3 şutundan biri muhakkak gol benim gol atmam için en az 10 şut atmam lazım...

böyle acayip saçma sapan şeyler var oyunda...
tamam zor yapında saçma yapmayın be arkadaş...

El Barto
22.Mart.2012, 19:10
zorlaşmaktan ziyade saçmalaşmış bence...
birincisi takım konuşmalarında ne söylersen söyle muhakkak en az 2 oyuncu mutsuz olur diye kural koymuşlar...
hayır kazanmışız maçı tebrik ederim diyorum ona bile bozulan 2 oyuncu muhakkak çıkıyor...

birde deplasman maçları kuralı var
yani senin yönettiğin takım ne olursa olsun deplasmanda oynuyorsa rakip muhakkak barcelona olmak zorunda...
hayır bazısınıda oyun olarak eziyorum 2 şut atıyorlar 1-0 yeniliyorum...
kendi sahamda 5-0 yendiğim takım deplasmanda barcelona oluveriyor birden...
hayır aynı taktik aynı oyuncular ama sonuç farklı
rakibin her 3 şutundan biri muhakkak gol benim gol atmam için en az 10 şut atmam lazım...

böyle acayip saçma sapan şeyler var oyunda...
tamam zor yapında saçma yapmayın be arkadaş...

Bu tespitlere ben de katılıyorum.

leave_992
22.Mart.2012, 21:12
Bu tespitlere ben de katılıyorum.

Bende katılıyorum.deplasmanda maç almak inanılmaz zor , sürekli yazıyorum ama cevap alamadım.Varmı bunun yolu yordamı arkadaşla.Evimde ezdigim takım deplasmanda barcelona oluyor, bu ne sacmaliktir anlayamadim.

Gncl1905
23.Mart.2012, 01:01
Bence kolaylaşmış bile :)

Takım konuşmalrı, en başta sizi takım tanımıyor o yüzden pek tepki vermiyor.Zamanla çözülmekte.
Bazen hiç beklemediğim sonuçlar bende alıyorum deplasmanda ama çok da sorun olmadı şu ana kadar.

Zorlaşan kısım transfer olmuş gibi geldi bana da.Oyuncu satmak zorlaşmış sanki.Devamlı kontrat fesetmek zorunda kalıyorum.STSL popülariteside 18. liğe kadar geriledi oyunda iyi adam bulmak da zorlaştı benim açımdan.Takımda olanlarla da sözleşme yenilemek istediğimde kapıyı 5 milyondan açmaya başladılar yıllık.

martymcfly
23.Mart.2012, 15:14
Korner atan adam ısrarla ofsayta düşüyor. 10 korner kullanıyorsam 7 si ofsaytla sonuçlanıyor, 1 kere de dönen topu kornerden kullanan adama atmayın ama yok böyle ayarlamış oyun.

2012 yaz transfer döneminde Mvilla için 33 milyon euroda direten Renneis, kış döneminde 13 milyona Valencia'ya satıverdi oyuncuyu.

Deus Dominus
23.Mart.2012, 15:25
Kornerleri ön direğe kullanıyorsun sanırım, ön direkte topla buluşan oyuncunda çabuk reaksiyon gösteremiyorsa pozisyonda çareyi geri pas vermekte buluyor demek :) Kısa ve ön direğe kullanma, altı pas ya da arka direk üzerine çalışmanı tavsiye ederim. Rennes'in yaptığı da ilginç olmuş. Talibi varken satmak yerine ara transferde çıkarmış elden. Baktın mı kontratının bitimine ne kadar süre vardı, kadro statüsü neydi? Bazen oyuncular huysuzluk yapıyor, takımdan ayrılmak istediğinden satılık listesine konuyor.

martymcfly
23.Mart.2012, 15:37
6 pasa kullandırıyordum sonra uzak direğe geçtim bu sefer gol atamaz olduk.
Arsenal'e 19 kornerde zorla 1 gol attım :D ekstra avantaj sağlamamak için oyuncuları ayarlamıyorum. Defanstan bir adamın 20+ gol atması güzel değil bence.

Mvilla nin istatistiklerine baktım, bütün maçlarda oynamış 7.39 ortalamayla yine de satmışlar 13 e.

martymcfly
24.Mart.2012, 17:41
Hazır saçmalıklardan laf açılmışken buraya yazıyım dedim.
Her sezon ortalama 45 maç oynattığım takımın değişmezi Phil Jones'a Totttenham 14-15 milyon euro teklif veriyor, reddediyorum hala aynı fiyatta diretiyor. Biz böyle bir adam almaya kalksak en az 50 den açarlar kapıyı ki adam geliştiği zaman ofansif özelliklerini saymazsak finishing dribbling falan 15 ten aşşağı özelliği olmuyor.
Refael'i de 21 milyon peşine Barça'ya satıyordum sözleşmeyi beğenmedi :D

europeanconquer
24.Mart.2012, 22:42
Fenerbahçe'ye 4-1 yenildim.Eyvallah yensinlerde 4 tane korner golümü yenir arkadaş ya.Sonra gelde korner taktiği kullanma.Futbol oynamadan 4 tane kornerle maç kazanılıyor işte.Zorlaşmasından çok saçmalamış oyun onu belirtmek istedim :D

Deus Dominus
24.Mart.2012, 23:41
Hazır saçmalıklardan laf açılmışken buraya yazıyım dedim.
Her sezon ortalama 45 maç oynattığım takımın değişmezi Phil Jones'a Totttenham 14-15 milyon euro teklif veriyor, reddediyorum hala aynı fiyatta diretiyor. Biz böyle bir adam almaya kalksak en az 50 den açarlar kapıyı ki adam geliştiği zaman ofansif özelliklerini saymazsak finishing dribbling falan 15 ten aşşağı özelliği olmuyor.
Refael'i de 21 milyon peşine Barça'ya satıyordum sözleşmeyi beğenmedi :D

Transfer Status kısmından oyuncun için istediğin bonservis bedelini yüksek gösterirsen vazcayarlar büyük ihtimalle, ya da daha yüksek tekliflerle gelirler.
Şimdi tam nasıl işlediğini açıklayamam ama şöyle bir şey var. Yapay zekanın yönettiği bir x takımının bir oyuncusunun değeri 5 milyon € olsun, yapay zeka bu oyuncuya sözleşme durumu, takımdaki önemi, form durumu, reputation'ı gibi bazı şeyleri dikkate alarak bir bonservis bedeli belirliyor görünen değer dışında. Bir gözlemciden rapor istediğimizde bu rakamı aşağı yukarı tahmin edip sunuyor önümüze. Belirtilen tutarı 3. lig takımı da verse, Barça, Real Madrid'de verse kabul ediyor bilgisayar :)
İş bizim oyuncularımıza geldiğinde burada tıkanıyor yapay zeka çünkü aynı değerlendirmeyi yapamıyor. Bizim zekayla boy ölçüşemiyor, aklımızdan geçen rakamı kestiremiyor :D Bu sebeple eğer ciddi şekilde izlenen bir oyuncum varsa ben transfer status kısmından oyuncum için istediğim tutarı belirliyorum. Takımda tutmak istiyorsam çok daha yüksek bir rakam belirtiyorum. Bunu yaptıktan sonra eğer gerçekten istiyorsalar oyuncuyu daha makul tekliflerle geliyorlar ya da vazgeçiyorlar, izledikleriyle kalıyorlar :)

EndoplazmiK RetikuluM
25.Mart.2012, 00:34
Takım konuşmaları çok değişmiş, mutlaka 1-2 oyuncu kötü reaksiyon gösteriyor. Özellikle maç öncesi team talk'larda genel bir bütünlük sağlamak zor gibi.
Onun dışında bu sabah Fenerbahçe ile ilk kariyerimi yapmaya başladım 12.2.1'de. Önceki versiyonlarda 10. haftadan sonra iyice farkı açmaya başlıyor, 4-5 hafta kala mutlaka şampiyonluğu garantiliyordum. Fakat şimdi 16. haftaya 1. Bursanın 2 puan gerisinde girdim. 19. hafta sonunda 3 puan farkla liderim. Bunun dışında 2-3 takım daha var yarışta sürekli yer değiştirip duruyoruz. En azından sanırım artık çekişmeli yarışlar görücez gibi. Umarım.

bozoo1903
25.Mart.2012, 01:56
İBB'den kurtulamıyorum, Samsun rahat durmuyor. İlk yarıda 1.nin 2 puan gerisindeydim. Şimdi 26. hafta en az 7-8 puan fark var. Adamlarım top oynayamıyor, kaleye yüzünü dönemiyor, her rakibim istisnasız 90 dakika baskı yapıyor. Yediğim kornerlerden golleri saymıyorum. Transfer ettiğim arkadaş 3-4 maç sonra takıma ayak uyduruyor ve oynayamamaya başlıyor. Aksilik ya rakiplerim hepsi birer Almanya milli takımı. Top almak imkansız. Şut bile çektirmiyorlar. Ünyespor'u 2-1 ile yendim. Oyun zor değil ben oynayamıyorum artık heralde.

leave_992
25.Mart.2012, 02:01
deneme amaçlı real madrid i alıp,çaykur rize spor ile hazırlık maçı ayarlardım.Tam kadro çıkardım real madrid i yedek felan sürmedim.Adamlarla zar zor 2-2 berabere kaldım.Bu nasıl iştir ehehehe :) Evet evet,kesin ben oynatamadım madrid i,taktiğim hatalı napayim dimi? :) :) komik olmuş 12.2.2

Gncl1905
25.Mart.2012, 02:05
Ben beğendim yamayı, 4 sezonda ŞL şampiyonu yaptım Galatasaray'ı :D Daha önce ŞL'yi alamamıştım FM 2012'de :)

martymcfly
25.Mart.2012, 02:27
Transfer Status kısmından oyuncun için istediğin bonservis bedelini yüksek gösterirsen vazcayarlar büyük ihtimalle, ya da daha yüksek tekliflerle gelirler.
Şimdi tam nasıl işlediğini açıklayamam ama şöyle bir şey var. Yapay zekanın yönettiği bir x takımının bir oyuncusunun değeri 5 milyon € olsun, yapay zeka bu oyuncuya sözleşme durumu, takımdaki önemi, form durumu, reputation'ı gibi bazı şeyleri dikkate alarak bir bonservis bedeli belirliyor görünen değer dışında. Bir gözlemciden rapor istediğimizde bu rakamı aşağı yukarı tahmin edip sunuyor önümüze. Belirtilen tutarı 3. lig takımı da verse, Barça, Real Madrid'de verse kabul ediyor bilgisayar :)
İş bizim oyuncularımıza geldiğinde burada tıkanıyor yapay zeka çünkü aynı değerlendirmeyi yapamıyor. Bizim zekayla boy ölçüşemiyor, aklımızdan geçen rakamı kestiremiyor :D Bu sebeple eğer ciddi şekilde izlenen bir oyuncum varsa ben transfer status kısmından oyuncum için istediğim tutarı belirliyorum. Takımda tutmak istiyorsam çok daha yüksek bir rakam belirtiyorum. Bunu yaptıktan sonra eğer gerçekten istiyorsalar oyuncuyu daha makul tekliflerle geliyorlar ya da vazgeçiyorlar, izledikleriyle kalıyorlar :)

Evet hocam eskiden genie scout kullanırken farketmiştim bunları.
Transfer statustan kendi oyuncuma değer koymayı düşündüm ama bu sefer de oyuncu mutsuz olur mu diye tereddütlerim var. Beni satmak istiyor diye düşünebilir diye.

berkay123456
25.Mart.2012, 03:00
deneme amaçlı real madrid i alıp,çaykur rize spor ile hazırlık maçı ayarlardım.Tam kadro çıkardım real madrid i yedek felan sürmedim.Adamlarla zar zor 2-2 berabere kaldım.Bu nasıl iştir ehehehe :) Evet evet,kesin ben oynatamadım madrid i,taktiğim hatalı napayim dimi? :) :) komik olmuş 12.2.2

Yok artık.

Deus Dominus
25.Mart.2012, 04:51
Evet hocam eskiden genie scout kullanırken farketmiştim bunları.
Transfer statustan kendi oyuncuma değer koymayı düşündüm ama bu sefer de oyuncu mutsuz olur mu diye tereddütlerim var. Beni satmak istiyor diye düşünebilir diye.

İşte bu zamanlar oyuncuyla sözleşme yenilemek için güzel zamanlar. Çok uçuk rakamlar isterse hiç oturmuyorum masaya, mızmızlanırsa da önce sahada kanıtla kendini, sonra konuşuruz gibi laflarla oyalıyorum ben :) Genelde işe yarıyor.

Eğer elinde kayıdı varsa maçın buraya koy, bir bakmak isterim ne yaptın, ne yapmadın :) Öyle süper taktik deha değilim ama inceleriz, bakarız vardır bir sebebi :) Alışılagelmişin dışında formasyonlarla oynarken bile çok sıkıntı çekmiyorum ben açıkçası. Forvetsiz 2-3-2-3'te denedim, 3-3-3-1'de denedim, 4-2-4'te denedim tam efektif kullanamasamda işime yarayacak sonuçlar çıktı genelde.

kalemci
25.Mart.2012, 05:25

Evet, üşenmedim yaptım. Taktiği hemen üstün körü hazırladım 1-2 dakika da. Korner taktiği kullanmadım. Player Instructions kısmına hiç girmedim bile :n:

http://img443.imageshack.us/img443/1957/aykurrizesporvrmadridsp.png (http://img443.imageshack.us/i/aykurrizesporvrmadridsp.png/)

berkay123456
26.Mart.2012, 02:53
Evet, üşenmedim yaptım. Taktiği hemen üstün körü hazırladım 1-2 dakika da. Korner taktiği kullanmadım. Player Instructions kısmına hiç girmedim bile :n:

http://img443.imageshack.us/img443/1957/aykurrizesporvrmadridsp.png (http://img443.imageshack.us/i/aykurrizesporvrmadridsp.png/)

Ciddi mi diye kontrol edeyim diye yok artık yazdım, yoksa ben de kontrol ettim :n: Aynen böyle farklı skorda bitti maç.