PDA

View Full Version : Bebe

LaigLeNoiR
09.Mart.2012, 16:33
http://img2.ressim.net/out.php/i5533573_bebe-png (http://www.ressim.net/i/5533573_bebe-png.html)

ttarlabasi
14.Mart.2012, 21:46
Tekniği daha yüksek olmalı. En az 14. Holosko'dan kesinlikle daha teknik karşılaştırmak gerekirse.

kalemci
14.Mart.2012, 22:11
Bu sene içinde nasıl izleme şansı buldun ? Seneyi sakat geçirdi malesef, şuanda el bombası gibi nasıl patlayacağını bekliyor herkes.

ttarlabasi
14.Mart.2012, 22:18
Bu sene içinde nasıl izleme şansı buldun ? Seneyi sakat geçirdi malesef, şuanda el bombası gibi nasıl patlayacağını bekliyor herkes.

Bu sene sadece hazırlık maçlarında izleme şansı buldum. Man Utd'da daha önce 1-2 maçını izlemiştim. Bursaspor'a karşı da oynamıştı, hatta gol atmıştı. Youtube'da da bir sürü videosunu bulabilirsin. Holosko'nun tekniği 12 ise Bebe'nin tekniği 12 olamaz yani.

kalemci
14.Mart.2012, 22:24
Manu'da fazla maça çıkan bir futbolcu değildi Bebe. Hangi maçlarını izledin ki ? Genelde kupa maçlarında alt lig takımlarına karşı kullanılan bir futbolcuydu malesef. EPL'de toplasan 3-4 maç yapmamıştır ayrıca Bursaspor maçında 30 dakika civarı oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam, Bursa maçı dışında yaklaşık 1.5 önce sene EPL'de 1 maçını izleme şansı bulmuştum onda da oyundan çıkmıştı.

Portekiz Genç Milli takımı maçına da hiç denk gelmedim.

ttarlabasi
14.Mart.2012, 22:31
Manu'da fazla maça çıkan bir futbolcu değildi Bebe. Hangi maçlarını izledin ki ? Genelde kupa maçlarında alt lig takımlarına karşı kullanılan bir futbolcuydu malesef. EPL'de toplasan 3-4 maç yapmamıştır ayrıca Bursaspor maçında 30 dakika civarı oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam, Bursa maçı dışında yaklaşık 1.5 önce sene EPL'de 1 maçını izleme şansı bulmuştum onda da oyundan çıkmıştı.

Portekiz Genç Milli takımı maçına da hiç denk gelmedim.

Fenerli Recep Niyaz'ın tekniği 17, Muhammed Demirci'nin ise 19. A2 oyuncuları olmalarına rağmen teknikleri böyle.

Bebé İngiltere Lig Kupası maçlarında tekniğini gösteremez mi yani?

http://www.youtube.com/watch?v=N6NJ_TlMGss

http://www.youtube.com/watch?v=N6NJ_TlMGss

Ayrıca tekniğin 40 maç izlenerek anlaşılan bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çünkü top ayağındayken anlaşılan bir olay teknik.

kalemci
14.Mart.2012, 22:37
Ama bu işte kıstas video değil. Bu arada o maçtaki rakip Scunthorpe ve İngiltere nPower 1'deler bizim 3.lige tekabül ediyor.

Yanlış bilmiyorsam yine bu İngiltereden gelen profil. Yani Manu araştırmacıların verileri bu değerler ki onlarda senden benden daha çok izleme şansı bulmuştur Bebe'yi.

Ayrıca tekniğin 40 maç izlenerek anlaşılan bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Seninde dediğin gibi en azından 1 maçta olsa izlenmesi gerekiyor, eğer hakkıysa 15ler 16lar Beşiktaş araştırmacısı ona göre değerini verir.

ttarlabasi
14.Mart.2012, 22:45
Ama bu işte kıstas video değil. Bu arada o maçtaki rakip Scunthorpe ve İngiltere nPower 1'deler bizim 3.lige tekabül ediyor.

Yanlış bilmiyorsam yine bu İngiltereden gelen profil. Yani Manu araştırmacıların verileri bu değerler ki onlarda senden benden daha çok izleme şansı bulmuştur Bebe'yi.

Seninde dediğin gibi en azından 1 maçta olsa izlenmesi gerekiyor, eğer hakkıysa 15ler 16lar Beşiktaş araştırmacısı ona göre değerini verir.

Sen bu adamı izlemeden yorum yapıyorsun demeye getiriyorsun lafı herhalde ama yanılıyorsun. Bizim İngiltere maçlarını izleme şansımız yok mu yani? :D

Bebe sezon başında Granada Kupasında da A.Madrid maçında ilk 11 oynadı. Videolar da ortada. E daha ne olacak yani?

Ayrıca top tekniği, mental veya topsuz alanda olan birşey olmadığı için defalarca veya stadyumdan canlı izlenmesi elzem olan bir konu değildir. Kaldı ki Bebe hakkında karar vermek için yeteri kadar izlediğimi düşünüyorum.

kalemci
14.Mart.2012, 22:50
Yok hayır yorum yapmak için yeterli kadar izlemediğimizi düşünüyorum. Zaten kariyer boyunca milli takımlar 1.lig seviyesinde 5 maça çıkamamış bir futbolcu. Sadece izlememiz gerektiğini söylüyorum. Beşiktaş'ta hiç bir resmi maça çıkmadan özellikleri niye artsın ?

perpetua
14.Mart.2012, 23:06
Teknik ile flair'i karistirmayalim. :)

Bebe ayaginda pek top tutabilen bir oyuncu degil benim izledigim kadariyla. Ama sadece Man Utd'da izledim. Bu nedenle de cikip 8-10 mac oynamazsa Man Utd'a oldugu gibi geri doner.

ttarlabasi
14.Mart.2012, 23:17
Yok hayır yorum yapmak için yeterli kadar izlemediğimizi düşünüyorum. Zaten kariyer boyunca milli takımlar 1.lig seviyesinde 5 maça çıkamamış bir futbolcu. Sadece izlememiz gerektiğini söylüyorum. Beşiktaş'ta hiç bir resmi maça çıkmadan özellikleri niye artsın ?

Oynamadan artsın diye bir iddiam yok. Yanlış bu değer diyorum. Kim yapmışsa yanlış yapmış yani. Tekniği Holosko ile aynı olamaz diyorum. Neyse, ben sonuçta fikrimi belirtmek istedim.