PDA

View Full Version : Aydın Yılmaz

LaigLeNoiR
09.Mart.2012, 16:51
http://img2.ressim.net/out.php/i5533648_aydin-png (http://www.ressim.net/i/5533648_aydin-png.html)

Alicanfmfan
15.Nisan.2012, 03:55
Belki enterasan gelebilir size. Ancak Aydın 2-3 senede dahil forma şansı bulduğu zamanlar, oynadığı dönemde karşı karşıya topları kalecinin çıkamayacağı köşelere düzgün bir şeklide vuruyor. Karpaty maçı vardı mesela. Bu sene Sivas'ta ki maç. Finishing 1-2 kademe artsa, daha iyi olabilirdi.

excaliburuA
15.Nisan.2012, 12:18
Fatih Hoca ile bir çok zihinsel özelliği gelişti mesela kararlılık gibi bunlar dikkate alınmalı

MeliksahAydogan
15.Nisan.2012, 13:01
Fm 2013 'te mental özelliklerinde büyük artış bekliyorum.

Aydın yedek kulübesinde harikalar yaratacaktır diye düşünüyorum.

William Rookwood
20.Nisan.2012, 16:01
Determination bir kere 5 değerinde kalmaz daha üst değerler verilir. Finishing ise 12 olabilir

perpetua
21.Nisan.2012, 01:25
Determination bir kere 5 değerinde kalmaz daha üst değerler verilir. Finishing ise 12 olabilir

Bence de gidim oynamaz. :)

Son 4 yili 2 mac ile tamamen silmeyi hic dogru bulmuyorum.

europeanconquer
21.Nisan.2012, 01:43
Aydın Yılmaz bu yıl 12 maç oynadı yalnız :) Değerlendirme yaparken 2 maç değilde 12 maçı alarak yapın.

byariff
21.Nisan.2012, 01:43
bence aydin icin cok erken daha degerlendirmeler

licentia
21.Nisan.2012, 02:14
Bence Yigit Gokoglan ve Aydin Yilmaz arasinda cok ciddi bir fark yok. Ikiside benzer stilde ve benzer ozelliklere sahip oyuncular sadece Aydin biraz daha teknik ve topla becerikli. Yoksa ikiside zihinsel acidan yerlerde daha cok fiziksel ozellikleri ile oynayan oyuncular. Yani bu iki oyuncuda oyuna iyi yansitilmislar.

Yalniz Aydin'in hiz, hizlanma, ceviklik, guc, ve denge degerlerinin mevcut halini pek iyi yansitmadigini dusunuyorum zira bence su anda hic olmadigi kadar iyi bu ozellikleri ki zaten yanilmiyorsam son 4 aydir Scot Piri altinda ozel bir program uyguluyor. Sanki bunlar 2 puan artabilirler gibi gozukuyor bana. Ayrica Aydin'in su anda ligin ilk devresi Manisaspor'un en iyisi Yigit'in onunde oldugunu da hesaba katmak gerek tabi Yigit'de buyuk takima alisma sureci geciriyor o da ayri bir konu (ama ben onun Galatasaray oyuncusu olabilecegini pek dusunmuyorum o da apayri bir konu).