PDA

View Full Version : Servet Çetin

LaigLeNoiR
09.Mart.2012, 16:54
http://img2.ressim.net/out.php/i5533658_servet-png (http://www.ressim.net/i/5533658_servet-png.html)

Lucas Neill
09.Mart.2012, 17:49
Servet'in 16 marking fazla olmus gibi geldi bana gecen sezon ve bu sezon oynadigi maclarda rakibini cok kaciriyordu.

perpetua
09.Mart.2012, 18:08
Rakibini kacirmasi icin farkli zaaflari da var Servet'in.

William Rookwood
09.Mart.2012, 23:53
Zamanlama hatası ve hızlanma sorunuda var servetin oda düşürülmüş zaten 18'den 16'ya indi özelliği son 2 yılda

europeanconquer
09.Mart.2012, 23:55
Servet'in herşeyi 1 olsa itiraz etmem :D :P Yerinde profil olmuş.

Tuskarr
10.Mart.2012, 19:54
Bu adam nasıl bu hale geldi anlamıyorum.(gerçek hayatta.)

berkay123456
10.Mart.2012, 19:59
Nerden nereye.Geçen sene takımın kurtarıcısı olarak görülen ve taraftarın sevgilisi olan Servet, şimdi ne halde.

licentia
10.Mart.2012, 20:19
Nerden nereye.Geçen sene takımın kurtarıcısı olarak görülen ve taraftarın sevgilisi olan Servet, şimdi ne halde.

Saka mi yapiyorsun yoksa Galatasary gerceklerinden bu kadar uzak misin? Servet 2008 sampiyonlugundan sonraki soylemleri ve performans kaybi (bir cok kisiye gore bazen bilincli) ile Galatasaray taraftarinin neredeyse nefret besledigi bir kisilik zaten sampiyonluk kutlamalarindaki yaygarasi karaktersizligini herkeze gostermisti. Ozellikle gecen sene Rijkaard ile arasindaki olaylardan sonra bu tavan yapti yani hangi Galatasaray taraftarinin sevgilisiymis gercekten anlayamadim? Kurtarici ve Servet'in bulundugu bir cumleye gulunmez bile...

Servet maksimum 125 CA alacak Gokhan Zan'in gerisinde olmasi gereken birisidir. Mesela ben bu adam nasil buyuk kuluplerde oynamis ve milli takimin senelerce banko stoperi olmus onu cozemiyorum daha dogrusu defansif anlamda senelerdir bir Estonya seviyesinde bile olamadigimizi gosteriyor bana. Iyi ki yeni nesil stoperlerimizde umut var bu yuzden sansliyiz. Semih gibi muthis tecrubesiz birisi bosu bosuna kesmedi Servet'i.

Cengo
10.Mart.2012, 20:49
Saka mi yapiyorsun yoksa Galatasary gerceklerinden bu kadar uzak misin? Servet 2008 sampiyonlugundan sonraki soylemleri ve performans kaybi (bir cok kisiye gore bazen bilincli) ile Galatasaray taraftarinin neredeyse nefret besledigi bir kisilik zaten sampiyonluk kutlamalarindaki yaygarasi karaktersizligini herkeze gostermisti. Ozellikle gecen sene Rijkaard ile arasindaki olaylardan sonra bu tavan yapti yani hangi Galatasaray taraftarinin sevgilisiymis gercekten anlayamadim? Kurtarici ve Servet'in bulundugu bir cumleye gulunmez bile...

Servet maksimum 125 CA alacak Gokhan Zan'in gerisinde olmasi gereken birisidir. Mesela ben bu adam nasil buyuk kuluplerde oynamis ve milli takimin senelerce banko stoperi olmus onu cozemiyorum daha dogrusu defansif anlamda senelerdir bir Estonya seviyesinde bile olamadigimizi gosteriyor bana. Iyi ki yeni nesil stoperlerimizde umut var bu yuzden sansliyiz. Semih gibi muthis tecrubesiz birisi bosu bosuna kesmedi Servet'i.

Tam da ben bunu yazmaya gelmiştim, ağzımdan aldın lafı. Gökhan Zan, Servet'te çok daha dengeli bir oyuncu.

Zekirdek
10.Mart.2012, 21:08
Bir Servet vardı değil mi?

perpetua
10.Mart.2012, 23:40
Servet maksimum 125 CA alacak Gokhan Zan'in gerisinde olmasi gereken birisidir. Mesela ben bu adam nasil buyuk kuluplerde oynamis ve milli takimin senelerce banko stoperi olmus onu cozemiyorum daha dogrusu defansif anlamda senelerdir bir Estonya seviyesinde bile olamadigimizi gosteriyor bana.

Neden Servet'in oynadigi cok basit bence. Pozisyon almayi bilen (her ne kadar az bilse de digerlerinin ustundeydi), konsantrasyonu cok iyi, kararli, sahip olduguyla yetinmeyen ve uluslararasi seviyede fizik olarak zayif kalmayacak tek stoperdi Servet o donemde.

Her ne kadar kazma olsa da.

Onun yanina Neill ve Gokhan Zan gibi hantal stoperler koymak hataydi. Song gibi cabuk ve hamleli bir stoper ile beraber isin savunma yonunde gayet iyiydi cunku tipik Turk stoperler gibi rakibin ustune atlayan ve bir cok gereksiz faul yapan bir oyuncu degil, rakibin yolunu kesen, onu kanatlara yonelmeye zorlayan bir stoper Servet.

ForCimbom
13.Mart.2012, 14:35
servet 2008'de 2009'da falan insan gibi bir performans göstermiyordu yahu servet çok kaliteli futbolcudur aslında bakmayın karakter yetersizliğine sahip oluşuna kendi kuyusuna düşerek yanmasına falan servet bir zamanların avrupa düzeyinde stoperiydi. o fizikle doğru noktalarda oyunu sıkıştırıp rakibi boğup canından bezdiren bir adamdı. keşke biraz da düzgün karakterli olsaydı da bizi kendinden nefret ettirmeseydi.