PDA

View Full Version : Gökhan Zan

LaigLeNoiR
09.Mart.2012, 16:55
http://img2.ressim.net/out.php/i5533663_zan-png (http://www.ressim.net/i/5533663_zan-png.html)

ttarlabasi
17.Mart.2012, 22:21
Gökhan Zan herhangi bir ayağını doğru düzgün kullanmazken, çift ayaklı yapmışlar. Enteresan.

meddah
17.Mart.2012, 22:30
Zannediyorum ayaklara verilen değerler, futbolcunun, kendi kapasitesi nispetinde kullanma tercihlerini ifade ediyor. Yoksa, left foot değerini 20 yapınca bir Hagi, raght foot değerini 20 yapınca bir Beckham gelmiyor vücuda.

ttarlabasi
17.Mart.2012, 22:36
Zannediyorum ayaklara verilen değerler, futbolcunun, kendi kapasitesi nispetinde kullanma tercihlerini ifade ediyor. Yoksa, left foot değerini 20 yapınca bir Hagi, raght foot değerini 20 yapınca bir Beckham gelmiyor vücuda.

Gerçekten mi? :)

ttarlabasi
17.Mart.2012, 22:41
Herkesin doğuştan bir ayağı 20'dir zaten, benim sorduğum diğer 15 ne ayak?

Yani böyle çocuğa cevap verir gibi yorum yazıyorsunuz, sanki ne demek istediğim anlaşılmıyor.

Gökhan Zan çift ayak mı yani? Bırakın Allah aşkına ya.

meddah
17.Mart.2012, 22:46
"herhangi bir ayağını doğru düzgün kullanamazken" ifadesi, futbolcunun hangi ayağını ne derece kullanmayı tercih ettiğinden ziyade, herhangi bir ayağıyla yaptığı işlerin başarı derecesiyle alakalı gibi duruyor.

El Barto
17.Mart.2012, 22:49
Hürser Tekinoktay'ın resmi web sayfasında Gökhan Zan için denmiş ki;

1.94 boyunda ,atletik fizik yapısının yanında iki ayağını kullanabilen yüksek top tekniği ve oyun anlayışı ile savunma oyuncusu olmasına rağmen son 3 sezonda 12 gol atması ile dikkatleri çekmiştir.

o kim ola ki denirse;

http://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCrser_Tekinoktay

Gökhan Zan'ın Çanakkale'den hocası.

ttarlabasi
17.Mart.2012, 22:51
"herhangi bir ayağını doğru düzgün kullanamazken" ifadesi, futbolcunun hangi ayağını ne derece kullanmayı tercih ettiğinden ziyade, herhangi bir ayağıyla yaptığı işlerin başarı derecesiyle alakalı gibi duruyor.

Çünkü bu cümlede kinaye var. Böyle bir anlam çıkartırken, hakikaten Gökhan Zan'ı çift ayak yapmak biraz abest olmuş niye diyemiyorsunuz peki? O anlam çıkmıyor mu hiç?

ttarlabasi
17.Mart.2012, 22:53
Hürser Tekinoktay'ın resmi web sayfasında Gökhan Zan için denmiş ki;

o kim ola ki denirse;

http://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCrser_Tekinoktay

Gökhan Zan'ın Çanakkale'den hocası.

Boyunun 1.94 olması da yanlış, çift ayak olması da.

Boyu için resmi kaynaklara bakabilirsiniz. Kanun yerine koyduğunuz FM2012'ye de.

Ben 50 kere canlı izlediğim adamın çift ayaklı mı değil mi olduğunu anlayabilecek kapasitede olduğumu düşünüyorum.

meddah
17.Mart.2012, 22:54
Çünkü bu cümlede kinaye var. Böyle bir anlam çıkartırken, hakikaten Gökhan Zan'ı çift ayak yapmak biraz abest olmuş niye diyemiyorsunuz peki? O anlam çıkmıyor mu hiç?

İşte, öyle olunca çocukça bir eleştiri oluyor. Ben, bilakis, ciddiye aldım, bilmeyen birine cevap verir gibi cevap vermeye çalıştım. Hagi'li, Beckham'lı kısım sizi hedef alan bir küçümseme değildi. Yanlış anlaşıldıysa affedin.

berkay123456
17.Mart.2012, 22:55

Boyu için resmi kaynaklara bakabilirsiniz. Kanun yerine koyduğunuz FM2012'ye de.

Ben 50 kere canlı izlediğim adamın çift ayaklı mı değil mi olduğunu anlayabilecek kapasitede olduğumu düşünüyorum.

Herkes yanlış, bir tek siz doğrusunuz efenim.

ttarlabasi
17.Mart.2012, 22:58
Herkes yanlış, bir tek siz doğrusunuz efenim.

Ben yanlış olayım, herkes haklı olsun, çok umrumda değil. Ben sadece düşüncemi söyledim. Madem burası tartışma forumu...

ttarlabasi
17.Mart.2012, 23:00
Bir de çok merak ediyorum, 100 kişeye sorsanız 1 kişi bile Gökhan Zan çift ayaklıdır der mi..

Bu kadar büyütmeyin bu oyunu. Bir sürü yanlışlarla dolu. Doğum tarihlerinden tutunda da isimlere kadar. Bunları düzeltmek için burada olmalısınız.

El Barto
17.Mart.2012, 23:01

Doğru yanlış bilmem ben Gökhan Zan'ı, Gökhan Zan yapan adamın web sayfasında yazanı paylaştım sadece. Siz öyle olmadığını düşünüyor olabilirsiniz o sizin fikrinizdir saygı duyulur. :)

ttarlabasi
17.Mart.2012, 23:05
Doğru yanlış bilmem ben Gökhan Zan'ı, Gökhan Zan yapan adamın web sayfasında yazanı paylaştım sadece. Siz öyle olmadığını düşünüyor olabilirsiniz o sizin fikrinizdir saygı duyulur. :)

Ayırca Left foot'u 10 olan da iki ayağını kullanabiliyor tanımına girer aslında.

Hocasının bu ifadesinden "Gökhan Zan çift ayaklı" anlamını çıkartmak ne kadar doğru?

ttarlabasi
17.Mart.2012, 23:06
İşte, öyle olunca çocukça bir eleştiri oluyor. Ben, bilakis, ciddiye aldım, bilmeyen birine cevap verir gibi cevap vermeye çalıştım. Hagi'li, Beckham'lı kısım sizi hedef alan bir küçümseme değildi. Yanlış anlaşıldıysa affedin.

Estağfurullah, siz de haklısınız sonuçta tanımıyorsunuz beni.

perpetua
18.Mart.2012, 02:08
Gökhan Zan çift ayak mı yani?

Evet oyle. :)

Biraz izleyince sol ayagini hic cekinmeden 30-40 metrelik paslar icin de kullandigini gorebiliyorsunuz. Ha paslar cok isabetli mi, degil. Ama sag ayagiyla da cok isabetli degil.

ttarlabasi
18.Mart.2012, 03:19
Evet oyle. :)

Biraz izleyince sol ayagini hic cekinmeden 30-40 metrelik paslar icin de kullandigini gorebiliyorsunuz. Ha paslar cok isabetli mi, degil. Ama sag ayagiyla da cok isabetli degil.

Eyvallah. Gökhan Zan çift ayak yani.

Bu oyunda Right Only, Right ve Either diye seçenekler var. Gökhan Zan en fazla Right olur. Eğer Gökhan Zan 30-40 metreye sol ayağıyla dikip çift ayaklı olabiliyorsa bu ligin yarısı çift ayaklıdır. Daha yorum yapmayacağım bu konuda.

perpetua
18.Mart.2012, 04:02
Eyvallah. Gökhan Zan çift ayak yani.

Zayif ayagini gayet iyi kullanabiliyor.

Ayrica izlerseniz Gokhan'in bu paslarinin cogunu da yerden verdigini gorursunuz. Belki de en onemli ozelligi iki ayagini da kullanip, yerden sert pas verebilmesi.

William Rookwood
18.Mart.2012, 04:14
Ama nereye vereceğini bilemediği için bu özelliği kötüymüş gibi duruyor. Oyunda da zaten Decisions özelliği 11 verilmiş.

..JoaQuiN..
21.Mart.2012, 15:37
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/goekhan-zan/profil/spieler_6911.html