PDA

View Full Version : Stada Taraftar Gelmiyor

ibo
11.Mart.2012, 18:41
2. lig ekiplerinden Balıkesirspor ile yeni bir oyun açtım ve ilk sezonu bitirdim. Alt lig takımlarını çalıştırırken en büyük sıkıntılardan biri maddi koşulların kötü olması. Bu yüzden stada gelen taraftar sayısı kulübün gelirini arttırabilmesi için çok önemli.

Benim sıkıntımsa; Balıkesirspor ile ilk sezon şampiyonluğu kıl payı kaçırmama rağmen taraftar ortalamamın 853'te kalmış olması. Oysa stadım 11.700 kişilik bir kapasiteye sahip.

Maça gelen taraftar sayısını arttırmak için neler yapmak gerekiyor?

- Yıldız oyuncu transferi önermeyin, malesef transfer bütçem yok. :)
- Lütfen editör vb. hile yolları önermeyin. Tamamen doğal yollarla taraftar sayısını arttırma yöntemlerini soruyorum.

BaGa TaRKaN
11.Mart.2012, 18:51
Zaman...Zaman...Zaman

Her şeyin İlacı Zaman :)

TeNaciOUS MidFieLdeR
11.Mart.2012, 18:57
Stad gelirinden pek birsey kazanamiyorsun zaten. Super Lige cikana kadar idare et, esas para superligde cunku. O bolume kadar kendi yaginda kavrulacaksin maalesef. Taraftari ceken basaridir, daha fazla yapabilecegin birsey yok. Basarida istikrar yakalarsan ustadin dedigi gibi zamanla stat da dolar.

RasAnt
12.Mart.2012, 15:06
Zaman ve başarıyla oluyor Antalyasporla kariyer yapmıştım 10.000 di kapasite arttıra arttıra 22.000 e kadar çıktı sonra 30.000 kişilik yeni stad yapmak zorunda kaldılar ağzına kadar dolduruyordum stadı :)

sarianet
12.Mart.2012, 15:52
biletleri 1 € yap bak bakalım doluyor mu :D

World Hollow o1
12.Mart.2012, 15:54
Geçen sezon Final maçına 308 kişi geldi.. | 3.lig
Bu sezon önemli bir maçta 599 kişi geldi maça. | 2.Lig