PDA

View Full Version : Bilal Gülden

ttarlabasi
17.Mart.2012, 23:26
Profilini görebilir miyiz?

http://www.hizliupload.com/di-YZHH.png

LaigLeNoiR
20.Mart.2012, 04:30
Profil eklendi.

ttarlabasi
20.Mart.2012, 16:05
Almanya doğumlu bir oyuncu. 93 doğumlu. Yaşına göre çok oldun oynuyor ve fiziği de gayet iyi. -7 potansiyel bekliyordum en azından. Umarım gerçekte de büyük kulüplerin radarına girmiştir.

kalemci
20.Mart.2012, 19:50
Ben dosya'yı gönderdikten sonra oynamaya başladı Bilal. Fizik ve mücadele gücü olarak bende beğeniyorum. Ama bütün hepsi canla başla oynamaya çalışıyorlar. Bu yüzden seviyelerine göre mental özelliklerinin çok üst düzey olması gerek buda oyuncuları izlerken tam kavranması konusunda yanıltıyor mevcut durumlardan. Gelecek sene bunu göz önünde tutarak gerekli düzeltmeleri yapacağım.

ttarlabasi
20.Mart.2012, 20:12
Ben dosya'yı gönderdikten sonra oynamaya başladı Bilal. Fizik ve mücadele gücü olarak bende beğeniyorum. Ama bütün hepsi canla başla oynamaya çalışıyorlar. Bu yüzden seviyelerine göre mental özelliklerinin çok üst düzey olması gerek buda oyuncuları izlerken tam kavranması konusunda yanıltıyor mevcut durumlardan. Gelecek sene bunu göz önünde tutarak gerekli düzeltmeleri yapacağım.

Doğrudur ama sanırsam Bilal bu takımda ayrılmalar olduktan sonra ilk oynamaya başlayan gençlerden ve galiba en genci. 1993 doğumlu. Boyu 1.85, Almanya doğumlu olması da dikkatimi çekti. Sezon sonu büyük bir takım kapar bence.