PDA

View Full Version : EU Pasaportu Çıkarma Süreleri (Work Permitten Kurtulmak İçin)

lakin1907
20.Mart.2012, 04:18
Austria - 5

Belgium - 3 (Ara vermeden)

Bulgaria - 3 (Aralıklı olsa da sayılıyor)

Crotia - 2 ( 2013'ten sonra EU oluyor)

Cyprus - 5

Czech Republic - 5

Denmark - 7

Estonia - 5

Finland - 5

France, including French Guyana - 5

Germany - 5

Greece - 10

Guadeloupe - 5

Holland - 4

Hungary - 5

Iceland - 5

Ireland - 7

Italy - 5

Latvia - 5

Lithuania - 5

Luxembourg - 5

Malta - 5

Martinique - 5

Norway - 5

Poland - 3

Portugal - 5

Reunion - 5

Slovakia - 5

Slovenia - 7

Spain - 4 (note 2 for Spanish-speaking South American countries)

Sweden - 5

Switzerland - 5

United Kingdom - 7

Keşfettiğiniz EU pasaportu olmayan gençleri özellikle Bulgaristan, Polonya ve Belçika'ya gönderip orada 3 senede EU vatandaşı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: http://footballmanagerwiki.co.uk/index.php?title=Work_Permit

LaigLeNoiR
20.Mart.2012, 04:21
Paylaşım için teşekkür ederiz. Faydalı olacaktır mutlaka.

di canio
20.Mart.2012, 05:00
Belçika'da eskiden aralıklı olarak 3 yıl oynatınca da kazanabiliyordu oyuncular vatandaşlığı. FM 2012 ile artık 3 yıl sürekli Belçika'da bulunmak zorunda oyuncular. Eğer Belçika'dan ayrılırlarsa 2 ay içinde tekrar dönmeleri halinde 3 yıl sürekli bulunma durumu sekteye uğramıyor. Ayrıca Bulgaristan da AB ülkesi. Bulgaristan'da aralıklı da olsa 3 yıl forma giymesi yeterli. Hırvatistan henüz tam üye olmasa da oyunda AB ülkesi konumunda bildiğim kadarıyla. Orada da yine aralıklı olsa bile 2 yıl oynaması yeterli Hırvatistan vatandaşı olabilmesi için.

lakin1907
20.Mart.2012, 12:45
Belçika'da eskiden aralıklı olarak 3 yıl oynatınca da kazanabiliyordu oyuncular vatandaşlığı. FM 2012 ile artık 3 yıl sürekli Belçika'da bulunmak zorunda oyuncular. Eğer Belçika'dan ayrılırlarsa 2 ay içinde tekrar dönmeleri halinde 3 yıl sürekli bulunma durumu sekteye uğramıyor. Ayrıca Bulgaristan da AB ülkesi. Bulgaristan'da aralıklı da olsa 3 yıl forma giymesi yeterli. Hırvatistan henüz tam üye olmasa da oyunda AB ülkesi konumunda bildiğim kadarıyla. Orada da yine aralıklı olsa bile 2 yıl oynaması yeterli Hırvatistan vatandaşı olabilmesi için.

Bulgaristanı listeye ekliyorum, Hırvatistan sanırım oyunda 2013'te EU ülkesi konumuna geliyor ama tam emin değilim, deneyen olursa buraya yazabilir.

martymcfly
23.Mart.2012, 03:56
Güzel liste olmuş. Antwerple yolları ayırıp başka takım bulmak istiyordum ben de yardımcı olacak.

sralpici
20.Nisan.2012, 20:43
arkadaslar benim anlamadgım şey zaten alamadıgım oyuncuyu ben nasıl bu ülkelere göndericem.gönderebilecek yetkide olsam zaten kendi takımımda oynatırım.

hakan769
20.Nisan.2012, 20:44
o ülkeden bi takımı nasıl pilot takım yapacağız ?

LifeYourself
30.Nisan.2012, 12:09
arkadaslar benim anlamadgım şey zaten alamadıgım oyuncuyu ben nasıl bu ülkelere göndericem.gönderebilecek yetkide olsam zaten kendi takımımda oynatırım.

work permitte oyuncuyu alıyorsun oynatamıyorsun diye biliyorum.Oyuncu geliyor oynayamıyor.O zaman 3 sene bulgaristan takımın kiraliyorsun.Tabi bunun için de bir besleme kulübü olması lazım

Bekq
30.Nisan.2012, 12:30
work permitte oyuncuyu alıyorsun oynatamıyorsun diye biliyorum.Oyuncu geliyor oynayamıyor.O zaman 3 sene bulgaristan takımın kiraliyorsun.Tabi bunun için de bir besleme kulübü olması lazım

Word Permit çalışma izni değil mi? E çalışma izni alamadığımız adam takıma gelemiyor ki zaten. Sözleşme imzalanmıyor.

LifeYourself
30.Nisan.2012, 12:37
Word Permit çalışma izni değil mi? E çalışma izni alamadığımız adam takıma gelemiyor ki zaten. Sözleşme imzalanmıyor.

işte alıyorsun oyuncu çalışamıyor amele amele bekliyor kadroda antremanlara falan sokabiliyorsun.Bu seride böyle bir oyuncum olmadı.Ama 2011 de geliyordu kulübe rengi kırmızı öyle duruyordu.Eu için yolluyorduk bulgaristan gibi ülkelere.
Ayrıca her ülkede geliyor mu emin değilim ama geldiğini hatırlıyorum.Zihnimde öyle bir kalıntı var:confused:Yardımcı olamadım pek fazla kusura bakmayın:icon_confused:

Bekq
30.Nisan.2012, 12:45
işte alıyorsun oyuncu çalışamıyor amele amele bekliyor kadroda antremanlara falan sokabiliyorsun.Bu seride böyle bir oyuncum olmadı.Ama 2011 de geliyordu kulübe rengi kırmızı öyle duruyordu.Eu için yolluyorduk bulgaristan gibi ülkelere.
Ayrıca her ülkede geliyor mu emin değilim ama geldiğini hatırlıyorum.Zihnimde öyle bir kalıntı var:confused:Yardımcı olamadım pek fazla kusura bakmayın:icon_confused:

Yok estağfurullah ne demek. Sonuçta doğrusunu bulmaya çalışıyoruz :)

Ben 3 senelik Morecambe kariyerimde getiremiyordum oyuncuları. Sözleşme imzalanacağı gün çalışma izni red ediliyordu. Sonra tekrar değerlendirme istiyordum yine red ediliyordu ve transfer gerçekleşmiyordu.