PDA

View Full Version : Sadece önemli anları mı izlemeliyim?

leave_992
21.Mart.2012, 04:50
Arkadaşlar tatiği tam anlamıyla oturtmak için sadece önemli anları mı izlemeleyim yoksa tam maçı felan mı :)

Deplasman taktiği önerilerinizi alabilrmiyim birde?

byariff
21.Mart.2012, 04:53
tam mac izlersen 1.5 saat iste :D onemli anlar demen yeterlidir.

BaGa TaRKaN
21.Mart.2012, 04:54
Zamanın Bolsa Tam İzle Ama Bir Müddet Sonra Sıkılacağına Eminim O Yüzden Kısa ve Öz Olması Daha İyi

caglayanmert
21.Mart.2012, 05:24
bence hiç izleme, bırak eski cm tadında kalsın...

leave_992
21.Mart.2012, 05:31
bence hiç izleme, bırak eski cm tadında kalsın...

bazen yapıyorum nostalji evet :) Hatta demin zamunda dan fm 2005 indirip üstüne turksportal fm 2005 türkçe v1 i kurdum,türkçe çalıştı da v2 güncellemeleri var bir de türkçe yama da onu deneyim dedim de açılmıyor uyumluluk sorunundan :)

sokullu
21.Mart.2012, 06:41
Arkadaşlar tatiği tam anlamıyla oturtmak için sadece önemli anları mı izlemeleyim yoksa tam maçı felan mı :)

Deplasman taktiği önerilerinizi alabilrmiyim birde?

tüm maç bazen mourinho bile izlemiyor. bence büyük zaman kaybı olur. sezon bitene kadar yeni oyun çıkar.

kendi evimizde oynadığımız taktikle ne güzel deplasmanda da oynardık eskiden. bir taktikle 20 sene giderdim ben. tabi oyun değişti, gerçekçi oldu.

takımının durumuna bağlı olmakla birlikte, defansı geri çekip, direkt paslarla kontra atak oynamanı tavsiye ederim. forvette iyi bir dlp ile başar gelebilir.

Deus Dominus
21.Mart.2012, 14:40
Tam maç izle izleyebiliyorsan, takımın makine düzeninde işleyene kadar öyle git. Ben tamamını izliyorum çok daha net fikrim oluyor sahada ne olup bittiğiyle ilgili, sorun varsa sorunun ne olduğuyla ilgili, ve hamle şansım daha fazla, daha kolay oluyor.

sarianet
21.Mart.2012, 16:18
tam maç izle izle bitmez ben fb gs derbisini bile tam izlemedim ara sıra telefona faceye falan girdim :D

Lim10
21.Mart.2012, 16:31
Tam maçı izlediğinde 60 dakika sürüyor benim bildiğim bir maç.Yani birebir 90 dakika değil.Ben sadece "Key" yani önemli anları izliyorum 2D formatında.3D'ye alışamadım, sadece spiker anlatımıda elinde daha güzel imkan varken kendini kısıtlamak gibi geliyor artık bana ve bir fikrin olmuyor açıkçası, göremiyorsun çünkü.Onun için tavsiyem önemli anları izle bence.

muzoadux
21.Mart.2012, 19:35
Ben tüm maçların tamamını izliyorum..Oyundan zevk anca bu şekilde alıyorum..Taktiğinin işe yarayıp yaramadığını anlamak için full izlemen lazım

attirson
21.Mart.2012, 21:55
Maçın tamamını izlemek tabiki en iyisi ancak kimsenin bu kadar işsiz oldugunu düsünmüyorum. :D

Walter Sakana
21.Mart.2012, 22:20
Mümkün olduğunca uzun izlemek elbette önemli ama bir taktiği en iyi şekilde gözlemleyebilmek için asıl önemli olan 2D modunda izlemek, en azından taktiği oturtana kadar.

alpi1925
22.Mart.2012, 01:42
Fikstürde karşıyaka maçını gördüm dersaneye gitmedim tamamını izlemek için. Ama yemin ederim öyle süper ki 2 dk ya bir taktik veriyosun gerçek menajer gibi zevk alıyosun öyle bişey yok arada bi yapmak lazım önemli maçlarda. Pişman mısın dersen hayır değilim :D :D

leave_992
22.Mart.2012, 04:52
beyler ev taktiğini deplasmanda oynadıgımızda eziyorlar yahu,isterse ligin en alt seviye takımı olsun.Bu dış saha taktiğini napıcagım ben :) Valencia ile oynuyorum,evimde real,barca gibi devler diz çöküyor,ama yok arkadaş deplasmanda nafile.Tüm maçı mı izleyip taktik versem ehehe ? :)

alpi1925
22.Mart.2012, 12:21
deplasman taktiği diye bir şeye gerek duymuyorum dostum ben sadece defansı az daha geri çekip direkt pas a çeviriyorum gayet güzel bakabilirsin.

leave_992
22.Mart.2012, 16:17
deplasman taktiği diye bir şeye gerek duymuyorum dostum ben sadece defansı az daha geri çekip direkt pas a çeviriyorum gayet güzel bakabilirsin.

Direkt pas dediğini nasıl yapacağız:)

juricevic
24.Mart.2012, 07:09
@leave_992 Taktik ekranından team instructions'a girip passing style'i direct olarak ayarlaman gerekiyor.

nannar
24.Mart.2012, 09:52
extended izleyebilirsin taktik oturana kadar ama ben hep key izliyorum