PDA

View Full Version : Bütçe Arttırma Nasıl Oluyor

zalim0773
25.Mart.2012, 14:38
Beşiktaşın Transfer bütçesi yerlerde 5 mn yada 7 mn yapcam editörün neresinden bunu yapabilirim

Trabzonspor
25.Mart.2012, 14:57
Beşiktaş'ın bütçesinin yerde olması normal değil mi?

Takımı arama kısmınıa Beşiktaş yazın çıktığında da 'finans' bölümüne gelin.Orada Balance' var orası takımın parasını gösterir.Onun altında da maaş ve transfer bütçesi var.

zalim0773
25.Mart.2012, 14:59
Beşiktaş'ın bütçesinin yerde olması normal değil mi?

Takımı arama kısmınıa Beşiktaş yazın çıktığında da 'finans' bölümüne gelin.Orada Balance' var orası takımın parasını gösterir.Onun altında da maaş ve transfer bütçesi var.

Çok Teşekkürler
Normal de Serbest oyuncumu alıyım beşiktaşa

Trabzonspor
25.Mart.2012, 15:04
Şuanda oyunda nedir durum bilmiyorum ama kulübü finansal zordan kurtarmanın en iyi yolu az harcama yapıp kadroyu kuruyup ucuz yada bedava oyunculara yönelip başarı yakalamak olmalı.Mesela birçok iyi oyuncu satılık listesine koyuluyor.İlk yıl beşiktaş rahat ligi götürür.siz ilerki yıllarda ucuz iyi oyuncular bulup takviye yaparsınız ve finansı düzeltebilirsiniz.

zalim0773
25.Mart.2012, 15:06
Şuanda oyunda nedir durum bilmiyorum ama kulübü finansal zordan kurtarmanın en iyi yolu az harcama yapıp kadroyu kuruyup ucuz yada bedava oyunculara yönelip başarı yakalamak olmalı.Mesela birçok iyi oyuncu satılık listesine koyuluyor.İlk yıl beşiktaş rahat ligi götürür.siz ilerki yıllarda ucuz iyi oyuncular bulup takviye yaparsınız ve finansı düzeltebilirsiniz.

Bi oyunum vardı uefa yı aldmıştım falan 2 temmuzda hep crash verdigi için yeni youn açtım Yani 0 tl var desek yeridir
Birde bu crash yi düzeltmenin yolu yok mu

Trabzonspor
25.Mart.2012, 15:14
Oyun korsansa ve sonradan birşeyler ekleniyorsa oyuna o hatayı verebilir.Sonradan eklenen dosyaların oyuna tam uyumlu olması gerekir.Genelde o yüzden verir o hatayı.

zalim0773
25.Mart.2012, 16:26
Oyun korsansa ve sonradan birşeyler ekleniyorsa oyuna o hatayı verebilir.Sonradan eklenen dosyaların oyuna tam uyumlu olması gerekir.Genelde o yüzden verir o hatayı.

Oyun orjinaldir