PDA

View Full Version : Allah Aşkına Böyle Bir Gol Olur mu?

24kobebryant
30.Mart.2012, 17:47
[CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode]Beyler sınavdan önce öylesine kariyer açtım.Bu golü sizle paylaşmak istiyorum.Kaç senedir oynuyorum bu oyunu böyle bir gol görmedim :)

Burak Solakel

martymcfly
30.Mart.2012, 17:58
İlk defa böyle gol gördüysen fazla oynamamışsın o zaman :D
O kadar da şaşırılacak bir gol değil bence.

24kobebryant
30.Mart.2012, 18:02
İlk defa böyle gol gördüysen fazla oynamamışsın o zaman :D
O kadar da şaşırılacak bir gol değil bence.

Yok kardeşim merak etme uzun bir süre oynadım.Böyle düşük seviye bir takım için mükemmel ötesi bir gol ;;)

attirson
30.Mart.2012, 19:10
Oyunda fazlaca olan birşey bide oyuncunun kalitesiyle ilgili degil bu şans topu.

World Hollow o1
30.Mart.2012, 19:13
Rahat 3 4 tane oldu. :)

24kobebryant
30.Mart.2012, 19:29
Oyunda fazlaca olan birşey bide oyuncunun kalitesiyle ilgili degil bu şans topu.

Demekki o "fazlaca" olan kısım bana denk gelmemiş.Neyse iyi oyunlar.

Marquinh0s
30.Mart.2012, 23:02
Bende böyle bir gol atsam bende hayran kalırdım.Benimde başıma pek gelmeyen bir gol.O kadar oynamama rağmen.

Deus Dominus
31.Mart.2012, 13:20
Orta açmış gol olmuş, az yemedim bunlardan :D Kendi sahasından topu uzaklaştıran oyunculardan gol yemişliğim var, garip gelmedi bana da :) Ama güzel gol olmuş.

Dooki
31.Mart.2012, 17:57
Ben de Atalanta kariyerimde böyle bi' gol gördüğümde aşağıda Goal For Atalanta yazana kadar arka direkte kimse yok diye küfürler saydırmıştım :n: Müthiş bir gol tabi

TeNaciOUS MidFieLdeR
31.Mart.2012, 18:21
Turk milli takimindayken macta geri pasi iskalamisti kalecim sagolsun, golu yediydik.:zuhaha Fm09du, kaydi olaydi gosterirdim. Oylesine bir daha rastlamadim ben, baska yasayan var mi merak ettim. Hem de Dunya Kupasinda, 3.lig falan olsa birsey demicem de ust duzey bir kaleciydi yani[regen].

sarianet
31.Mart.2012, 18:27
geçen seride iki üç tane enteresan golü kaydetmiştim

uf

...

...

TeNaciOUS MidFieLdeR
31.Mart.2012, 18:31
Ilk gol cok komik :zuhaha Topu kapmak isterken kaleye vurmus. Muthis bir yetenek, hem azim hem bitiricilik :)

futureless
31.Mart.2012, 18:53
İkinci gol de Kazakistan'dan yediğimiz gole benzemiş :D

sarianet
31.Mart.2012, 19:01
hasan alinin golü de güzel :D

serkan1520
02.Nisan.2012, 07:05
Benim sildiğim kariyerimde yediğim golü göstersem dudağınız uçuklar adam kendi cezasahasının önünden vurdu 80 metre en az boru gibi taktı valla :D

noescape85
03.Nisan.2012, 02:26
Yeri gelmişken yeni bi kariyerde daha yeni atılmış bir gol olduğu için koydum, ilginç değil ama güzel gol birde savunma oyuncusu Dede'den olunca : )

Man City - Newcastle - Dedel

Videonun başındaki eklenti Türkçe yamadan dolayı çıkmış galiba, bunuda yeni farketmiş oldum böylece..:icon_confused:

mad butcher
03.Nisan.2012, 23:10
fazlasıyla normal bir gol . oyuncu ne kadar yeteneksiz olursa olsun böyle goller olabilir. zaten şut amaçlı vurmamış. beceriksiz oyuncu orta açmak için topa vurmuş gol olmuş .

24kobebryant
04.Nisan.2012, 01:02
fazlasıyla normal bir gol . oyuncu ne kadar yeteneksiz olursa olsun böyle goller olabilir. zaten şut amaçlı vurmamış. beceriksiz oyuncu orta açmak için topa vurmuş gol olmuş .

Bana göre fazlasıyla "Anormal" bir gol.

Neyse iyi oyunlar.

leave_992
04.Nisan.2012, 01:18
Böyle goller neredeyse her sezon oluyor valla şaşırmamak lazım.Enteresan goller işte oluyor arada :)

Corpus
04.Nisan.2012, 01:26
Olur öyle arada

Bekq
04.Nisan.2012, 01:31
FB
Bu golde benden gelsin :p

Suicider
04.Nisan.2012, 02:03
Adam bir heyecanla birşey paylaşmış herkes kursağında bırakmış adamın yok zaten hep oluyor yok çok oynamıyosun sen ozaman diye :) Ben de oynuyorum okadar ama 1-2 kere anca denk gelmiştir şans işi birazda.

nannar
04.Nisan.2012, 02:19
aynen yaww :) adam sizle bir heyecanını paylaşmış sadece. hemen bastırmaya gerek yok :)

24kobebryant
04.Nisan.2012, 03:00
Yok beyler ve Hasan abi kimseyi taktığım yok da millet abartıyor biraz.

Böyle güzel golü paylaşma gereği duydum yok bende 50 kere oldu yok daha güzelleri var yok bilmem ne

Neyse birşey demiyorum ben.Forum halkı biraz fazlaca artist.

Bekq
04.Nisan.2012, 11:45
Yok beyler ve Hasan abi kimseyi taktığım yok da millet abartıyor biraz.

Böyle güzel golü paylaşma gereği duydum yok bende 50 kere oldu yok daha güzelleri var yok bilmem ne

Neyse birşey demiyorum ben.Forum halkı biraz fazlaca artist.

Niye sen alındınki bu kadar? Kimse sana bir şey söylememiş. Herkes bize de çok oluyor diye gollerini eklemiş. Sen her mesajda sanki sana bir şey diyorlarmış gibi cevap vermişsin.

24kobebryant
04.Nisan.2012, 12:00
Niye sen alındınki bu kadar? Kimse sana bir şey söylememiş. Herkes bize de çok oluyor diye gollerini eklemiş. Sen her mesajda sanki sana bir şey diyorlarmış gibi cevap vermişsin.

Yok kardeşim birşey diyorlar diye değil.Biz burda bi heyecanla golü paylaşmışız.yok çok oluyor falan.Ya tamam banane sizde çok oluyorsa.Gelin golü izleyin beğenirseniz yorum yapın beğenmezseniz yorum yapmayın olay bu olmalı.

Bekq
04.Nisan.2012, 12:07
Yok kardeşim birşey diyorlar diye değil.Biz burda bi heyecanla golü paylaşmışız.yok çok oluyor falan.Ya tamam banane sizde çok oluyorsa.Gelin golü izleyin beğenirseniz yorum yapın beğenmezseniz yorum yapmayın olay bu olmalı.

Yok yani demek istediğim burda kimsenin kötü düşüncesi yok :) Bu çok oluyor mu demişsin arkadaşlarda evet çok oluyor bize diye gollerini eklemişler. Kimse eleştirmemiş seni yani. Yanlış anlamışsın.