PDA

View Full Version : "Kayıtlı oyun yüklenemedi" hatası

koraybahce
01.Nisan.2012, 00:20
http://img710.imageshack.us/img710/3924/ekranalntsrz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/710/ekranalntsrz.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır oynadığım oyunumu load etmeye kalkınca yükleme çubuğu yarıda kalıp "kayıtlı oyun yüklenemedi" diye bir hata veriyor.En son save edişimde bir problem yoktu.oyunu kapat komutu verdikten sonra kayıt edilsin mi sorusuna evet dedikten sonra yükleme tamamlanıp oyundan masaüstüne çıkmıştı (normal olarak).Şimdi oyunu load edemiyorum.Başka bilgisayarda da denedim gene aynı şey oluyor.Dosyayı açmanın bir yolunu bilen varsa yardım etsin lütfen.Çok minnettar kalacağım..

europeanconquer
01.Nisan.2012, 00:23
Geçmiş olsun hocam bunun bir çözümü yok diye biliyorum ben eğer yedek bir save dosyası varsa ondan devam et bence.

koraybahce
01.Nisan.2012, 00:47
Geçmiş olsun hocam bunun bir çözümü yok diye biliyorum ben eğer yedek bir save dosyası varsa ondan devam et bence.

Kayıtlı oyunum yok.Bunun olma sebebi ne onu da merak ediyorum.Şimdi ne zaman başıma böyle bir sorun gelecek diye bekle dur.O kadar sezon oyna sonra böyle bir hata çıksın :(

zalim0773
01.Nisan.2012, 01:50
Kardeş arkadaşın dedigi gibi çözümü yok Kayıt ederken 2 şer tane kayıt et bundan sonra ben öyle yapıyorum

koraybahce
01.Nisan.2012, 02:44
Kardeş arkadaşın dedigi gibi çözümü yok Kayıt ederken 2 şer tane kayıt et bundan sonra ben öyle yapıyorum

2 şer tane nasıl kaydedeceğim?

zalim0773
01.Nisan.2012, 03:01
Ayarlardan karşdeş orda bir yer var ordan

attirson
01.Nisan.2012, 03:06

Çok açıklayıcı olmuş. :D

El Barto
01.Nisan.2012, 03:10
2 şer tane nasıl kaydedeceğim?

Oyunu normal kaydettiğin preferences ya da ayarlar bölümünden farklı kaydet deyip farklı bir isim vererek. oyunun ingilizce ise save as deyip farklı bir isim ile kaydetmelisin.

koraybahce
01.Nisan.2012, 14:14
Oyunu normal kaydettiğin preferences ya da ayarlar bölümünden farklı kaydet deyip farklı bir isim vererek. oyunun ingilizce ise save as deyip farklı bir isim ile kaydetmelisin.

Tamamdır teşekkür ederim.İnşallah bir daha böyle saçma bir sorunla karşılaşmam :(

zolok
01.Nisan.2012, 23:52
Hocam anlatımın adamın kafasını iyi karıştırd :D

zalim0773
02.Nisan.2012, 14:23
Hocam anlatımın adamın kafasını iyi karıştırd :D

Kıssadan yaptım kardeş :D

TeNaciOUS MidFieLdeR
02.Nisan.2012, 17:57
Kayıtlı oyunum yok.Bunun olma sebebi ne onu da merak ediyorum.Şimdi ne zaman başıma böyle bir sorun gelecek diye bekle dur.O kadar sezon oyna sonra böyle bir hata çıksın :(

Bu sorun en son basima geldiginde harddiskim meftah olmustu kisa bir zaman sonra :zuhaha
Harddiskinde bozuk olan bir sektore kaydetmis olabilirsin oyunu, o yuzden de dosya bozulmus olabilir.
Dedikleri gibi cozumu yok, 2 ayri kayit tutarsan yararina olur.

K1nq35
02.Nisan.2012, 20:10
Bu sorun en son basima geldiginde harddiskim meftah olmustu kisa bir zaman sonra :zuhaha
Harddiskinde bozuk olan bir sektore kaydetmis olabilirsin oyunu, o yuzden de dosya bozulmus olabilir.
Dedikleri gibi cozumu yok, 2 ayri kayit tutarsan yararina olur.

Veya bilgisayarın kapandıysa olabiliyor diye biliyorum benimde başıma 2-3 kez gelmişti ama o zaman o save dosyasının bir yedeği oluyor v2 diye galiba bi bak istersen saveli dosyalara veya kaydettiğin yere falan olabilir yani bir bakmanı tavsiye ederim ama bu 3-4ten fazla olduysa yedeği çıkmıyor artık o dosya açılmıyor diye biliyorum.

koraybahce
03.Nisan.2012, 01:02
Veya bilgisayarın kapandıysa olabiliyor diye biliyorum benimde başıma 2-3 kez gelmişti ama o zaman o save dosyasının bir yedeği oluyor v2 diye galiba bi bak istersen saveli dosyalara veya kaydettiğin yere falan olabilir yani bir bakmanı tavsiye ederim ama bu 3-4ten fazla olduysa yedeği çıkmıyor artık o dosya açılmıyor diye biliyorum.

Artık en azından önce sadece save ediyorum sonra oyunu kapat komutuyla kapatıyorum.Belki bu biraz daha sağlıklı olabilir diye düşündüm.

K1nq35
03.Nisan.2012, 21:19
Artık en azından önce sadece save ediyorum sonra oyunu kapat komutuyla kapatıyorum.Belki bu biraz daha sağlıklı olabilir diye düşündüm.

Sen herkesin dediği gibi yine 2 kere kaydet ama iyi ve sağlıklı olur senin için

brknesta
03.Nisan.2012, 21:52
bu konuda yıllarca canım yandı kı :) 3 kere bıle kayıt ederım bazen hatta flash belleklerıme fln. caresı yok ama bu fm2012 de bana yedek yaptı neden ve nasılsa :) sendede yapmıstır belkı bı umut

stefan35
15.Nisan.2014, 00:50
Arkadaşlar kayıtlı oyununuz hata verdiğinde oyununuzu kurtarmanız çok basit sadece yapmanız gereken kayıtlı oyunun bulunduğu yere gidip save dosyasına sağ tıklayıp açılan bölümden önceki sürümleri geri yükle var ona tıklayın geri yükleme noktası açılacak ve önceki sürümleri arayacak bulunan dosyalardan birini seçip sağ alt köşeden geri yükle yazısına tıklayın gelen soruya evet deyin hepsi bu kadar. Ama şunu unutmayın oyununuz kaldığınız güne yüklenmez belki 1 hafta önceye belki de 1 ay öncesine dönebilirsiniz.