PDA

View Full Version : Zayıf Ayağı Geliştirmek

Dennis Bergkamp
13.Nisan.2012, 16:19
Evet bunun bir çözümü var mı?Yani bir futbolcunun kullandığı ayağı sadece sol ise özel bir antremanla sol yada ikiside haline getirebiliyormuyuz?

alpi1925
14.Nisan.2012, 00:18
evet ama en az 1 sezon performans bekleme :D teknik heyet tavsiyelerini dikkatle oku ve onayla dostum :D

E.Cartman
14.Nisan.2012, 00:24
Adını unuttumda ünlü bi futbolcu bilerek kullandığı ayağını kırıp zayıf ayağına yüklenip geliştirmişti. Tabii bunu tavsiye etmiyorum :D Her gün yarım saat 1 saat sadece ters ayağını kullanıp şut-pas-kontrol antremanı yap alışırsın zaten :)

Deus Dominus
14.Nisan.2012, 00:26
Nasıl yapıldığını da söylesen alpi :) Benim bildiğim olmuyor, galiba alpi'nin söylediği ppm, avoid using weaker foot. Yani zayıf ayağını kullanmaktan kaçın. Oyuncunun zayıf ayağını geliştirme gibi bir opsiyon yok.

Addolorato
14.Nisan.2012, 11:52
Adını unuttumda ünlü bi futbolcu bilerek kullandığı ayağını kırıp zayıf ayağına yüklenip geliştirmişti. Tabii bunu tavsiye etmiyorum :D Her gün yarım saat 1 saat sadece ters ayağını kullanıp şut-pas-kontrol antremanı yap alışırsın zaten :)

Mateja Kezman.

martymcfly
14.Nisan.2012, 14:42
Fm'nin ısrarla eklemediği özelliklerden biri bu da. Ön tarafa right only ve left only yazan oyuncu almamaya çalışıyorum.