PDA

View Full Version : oyuncuya ozellık ekleme

zargı
14.Nisan.2012, 15:35
arkadaslar ben futbolcularda place shot, cut inside gibi ozellıkler varya o ozellıkleri nasıl futbolcuya ogretirim yada bole bıse varmı antrenorler yaptırıyo sunu bunu yapalım diye ama ben istedigim ozellıgı kazanmasını istiyorum nasıl olucak bu?

alper3
14.Nisan.2012, 19:59
Oyuncunun profiline girip oradan antrenör ile konuşuyorsun. Prefer Training miydi neydi tam hatırlayamıyorum şimdi baya oldu oyuna girmeyeli. En sağdakinden giriyorsun antrenör ile konuşmak için. Ordan istediğin antreman şeklini seçiyorsun. Atack mı Movement mi neyse. Daha sonra o kategoride ne yapması istediğini seçiyorsun alttaki seçeneklerden. Ancak ben şu ana kadar istediğim bir özelliği antrenöre beğendiremedim yinede çalışıyorlar ama isteksiz olduklarından pek başarılı olamıyorlar.

hasanamca
14.Nisan.2012, 23:37
alper olmamasının sebebı su oyun turkcemı sende bılmıyorum ama bende turkce daha net ehrseyı gorebılyıosun oyuncu genc ıse yada mevkı neresı sıe ona gore hareket atremanı yaptırkamk zorundasın sen gıdp ortasaha forbet ozellıgı csaltırımssın genelde bunun gıbı bırde genc yaslı olması farke dıyor yası 28 sonra olan oyunculara bunu yapman olmaz cunku kendını gelsıtıremıyor sıteksız davranıyor ondan yada hosnut olmadııgı bır antreman hareketı ıstemıyor sıteksız oluyorondan.....durum bundan ıbaret bence turkce kullanırsan aslında ısteıgın ahreketı yaptırabırısın cok kolay basarılarrrr

alper3
14.Nisan.2012, 23:43
İngilizce kullanıyorum ancak oyundaki ingilizceyi anlamakta sıkıntı yaşamam dil ile bir ilgisi yok. Yaptırmak istediğim antreman Yaya Sanogo'nun boş alanlara koşmasını, atılan ara paslarına koşmasını istiyorum ancak koç bunun bu oyuncu için faydalı olmayacağını söylüyor. Bir poacher için ne faydalı olabilir ki bundan başka. Bunu istediğim zaman Sanogo'nun yaşı 19.

Deus Dominus
15.Nisan.2012, 03:10
Bende benzer sorunu yaşıyorum senin gibi Alper. Oyuncuya yarar sağlayacağını düşündüğüm ppm'yi söylüyorum antrenöre, hoca onu boş ver bak bu var diyor :D
Normal FM skin kullanıyorsan yanlış hatırlamıyorsam oyuncu profilinde sağ üstte ikinci seçenekti.