PDA

View Full Version : Namaz kılan adamın çocukla imtihanı

Nedvedmania
15.Nisan.2012, 12:28
Sabah sabah gözümden yaş geldi ya :n: :n: Çocuktaki azme bak :D

http://inciswf.com/anaokuluterkbeyler.swf

Namaz

anil luque
15.Nisan.2012, 13:17
Islak odunla döverim yeminle bunu :D

World Hollow o1
15.Nisan.2012, 13:23
Islak odunla döverim yeminle bunu :D

Çocuğunu ve üstüne yemin? ALLAH'da seni böyle çocukla imtihan etmesin madem. :)

Lim10
15.Nisan.2012, 13:25
İnşallah o an gerçekleşmiş bir videodur.Eğer adam bakın bizim oğlan ben namaz kılarken böyle yapıyor deyip, namaz kılarak bunuda videoya aldıysa ıslak odunla onu dövmek lazım asıl.

Nedvedmania
15.Nisan.2012, 13:48
Yahu gülün diye bir video ekledim ne sonuçlara ulaşıyorsunuz :)

World Hollow o1
15.Nisan.2012, 13:53
Namazlamı gülecez? Yok yani kahkaha atılcak bir durum yok sadece burda babanın sabrını takdir etmek gerek yani şimdi gözden yaş gelcek birşey yok ki :)

Nedvedmania
15.Nisan.2012, 13:56
Namazlamı gülecez? Yok yani kahkaha atılcak bir durum yok sadece burda babanın sabrını takdir etmek gerek yani şimdi gözden yaş gelcek birşey yok ki :)

Zaten sana zorla güleceksin diyen yok. Gözünden yaş gelecek diye birşey de yok. Burda namazla dalga mı geçiliyor ? Bu kadar abartmayın.

World Hollow o1
15.Nisan.2012, 13:58
Abartan yok ki zaten, illa senle aynı fikirde oluncak diye bir şart yok onu demek istedim.

anil luque
15.Nisan.2012, 13:59
Çocuğunu ve üstüne yemin? ALLAH'da seni böyle çocukla imtihan etmesin madem. :)
Serhat herşeyi bu kadar ciddiye alma be kardeşim :)

Nedvedmania
15.Nisan.2012, 14:00
Ben de onu diyorum zaten. Güleceksiniz diye bir durum yok. Bazen ben de Cem Yılmaz'a gülmüyorum mesela. Doğal bir durum. Ama bu videodan namazla dalga geçmek gibi bir sonuç alıyorsanız bu abartma olur. Beni az çok tanıyorsundur zaten. Öyle bir amacım olamaz.

furkan58
15.Nisan.2012, 14:00
Arkadaşlar abartıcak bişey yok bence Cihan'ın güldüğü kısım çocuğun tek başına adamın kafasına kadar çıkmış olması düşe kalka ayrıca kötüleme felan yok yani :)

World Hollow o1
15.Nisan.2012, 14:03
Serhat herşeyi bu kadar ciddiye alma be kardeşim :)

Sende haklısın aslında, yeminler artık insanların ağzında sakız olmuş, kusura bakma. :)

Ben de onu diyorum zaten. Güleceksiniz diye bir durum yok. Bazen ben de Cem Yılmaz'a gülmüyorum mesela. Doğal bir durum. Ama bu videodan namazla dalga geçmek gibi bir sonuç alıyorsanız bu abartma olur. Beni az çok tanıyorsundur zaten. Öyle bir amacım olamaz.

Yok Cihan kardeşim sana lafım yok benim sana dediğim lafta yok ama yani kahkaha atılacak bir durum yok he babanın sabırı ve çocuğun azimine takdir helal olsun ikisinede :)

attirson
15.Nisan.2012, 14:08
1.20'de sanki cocugun kafayı sert çarpıyor biraz. :D

anil luque
15.Nisan.2012, 14:09
Sende haklısın aslında, yeminler artık insanların ağzında sakız olmuş, kusura bakma. :)

Estağfirullah kardeşim , keyfine bak:)

Lim10
15.Nisan.2012, 14:16
Ben bu videoyu izleyeli 20 gün falan olmuştur.İnsana tebessüm ettiriyor, bunu inkar gelemem.Ama ben sanki adamın bu videoyu kasten çektiğini seziyorum ve o zamanda buna kızmıştım.Burada video paylaşılınca kendi fikrimi belirttim sadece.Şu durumda çocuğa kızılmaz, çocuk neticede.Hiç olmadı kapıyı kilitler kılarsın rahat rahat yinede kılarsın.Ben adama kızdım.Tamam çocuk kafanda zıplar sen bundan rahatsız olmazsında videoya çekip paylaşma amacın nedir be mübarek?Ama yine diyorum o an gerçekleşmiş bir durumsa amenna.

KanaKe
15.Nisan.2012, 14:21
İnşallah o an gerçekleşmiş bir videodur.Eğer adam bakın bizim oğlan ben namaz kılarken böyle yapıyor deyip, namaz kılarak bunuda videoya aldıysa ıslak odunla onu dövmek lazım asıl.

aynen.. ufak cocuklarin namaz kilan insanlarla oynamasi gayet normal gülünecek bir durumda yok bunda..

Nedvedmania
15.Nisan.2012, 14:27
Ben bu videoyu izleyeli 20 gün falan olmuştur.İnsana tebessüm ettiriyor, bunu inkar gelemem.Ama ben sanki adamın bu videoyu kasten çektiğini seziyorum ve o zamanda buna kızmıştım.Burada video paylaşılınca kendi fikrimi belirttim sadece.Şu durumda çocuğa kızılmaz, çocuk neticede.Hiç olmadı kapıyı kilitler kılarsın rahat rahat yinede kılarsın.Ben adama kızdım.Tamam çocuk kafanda zıplar sen bundan rahatsız olmazsında videoya çekip paylaşma amacın nedir be mübarek?Ama yine diyorum o an gerçekleşmiş bir durumsa amenna.

Zaten videonun sabit bir yere konulmasından belli bilerek çekildiği ama çocuğun davranışları beni çok güldürdü :)

RaSenGan
15.Nisan.2012, 14:50
Video o an gerçekleşmiştir.Çocuk daha önce de yapmıştır böyle şeyler.Sonra demişlerdir kamerayı açalım namaz kılarken çocuğu çeksin.Öyle olmuştur yani (:

Serhat çok değişmişsin kardeşim sen böyle değildin :)

Lim10
15.Nisan.2012, 14:58
İşte o zaman o an gerçekleşmiş olmuyor:)Namaz Farz olduğu için, ALLAH rızası için kılınır.Bu adamın burada yaptığı şey çok farklı, tamamen şov.Benim kızdığım noktada bu.Neyse konu uzadıkça uzuyor.Herkes izlediğinde aynı düşünceyi uyandıracak diye birşey yok.Mesele yok yani.

Bekq
15.Nisan.2012, 15:06
Video ilk eklendiğinde tartışma çıkar yazacaktım ama yazmadım :D Ona doğru gidiyor.

Bence abartmamak lazım. Ben de çocukken bilmeden önüne falan geçiyordum biri namaz kılınca. Sırtına zıplıyordum itiyordum falan. Çocuk aklı nereden bilebilirsin ki?

Video çekip eklemesi yanlış tabii ki. Elbet bir tebessüm oluyor ama çocuğu oyun oynarken ağlamasını çekip internete verenlerden farkı yok şu adamın.

Escochae
15.Nisan.2012, 15:22
Çocuk açısından çok tehlikeli bir durum. Ruküya eğilme sırasında allah korusun çocuk düşse ve boynunu kırsa acaba nolurdu ? Hadi işin şov kısmını geçtimde bu kısmını da mı düşünmedin be adam ! İşte bu ve bunun gibiler yüzünden bu haldeyiz ..

World Hollow o1
15.Nisan.2012, 17:05
Çocuk açısından çok tehlikeli bir durum. Ruküya eğilme sırasında allah korusun çocuk düşse ve boynunu kırsa acaba nolurdu ? Hadi işin şov kısmını geçtimde bu kısmını da mı düşünmedin be adam ! İşte bu ve bunun gibiler yüzünden bu haldeyiz ..

Hangi haldesin ? Bir defa o adam Türk mü acaba?

di canio
15.Nisan.2012, 17:12
Adamın birisi şov amaçlı birşey yapmış, biz bundan tartışma çıkarıyoruz. O adamı savunmak ya da eleştirmek kime ne kazandırır? Adam yapmış şovunu. İsteyen güler, isteyen sabrını takdir eder. Kimse kimseyi zorlamamış gülsün diye. Kimse de kimseyi zorlayamaz gülmesin diye.

Escochae
15.Nisan.2012, 17:19
Hangi haldesin ? Bir defa o adam Türk mü acaba?

Ben Türk yada Türkiye diye birşey söylemedim ki .. Alınganlık yapmanın alemi yok genel konuşuyorum. Bu olaya insan olarak bakarsak ne kadar da korkunç ürkütücü bir durum olduğunu görürüz .. Eğerki böyle bir durum olsa bile bunun kamera ile çekilmesi ve paylaşım sitelerine yüklenmesi trajikomik bir durumdur bana göre ..

attirson
15.Nisan.2012, 17:25
Ya bu haberlere çıktıgında da bültenin son haberi insanları biraz güldürsün diye yayınlandı çok abarttınız yahu.

Estranged
15.Nisan.2012, 17:30
Ben Türk yada Türkiye diye birşey söylemedim ki .. Alınganlık yapmanın alemi yok genel konuşuyorum. Bu olaya insan olarak bakarsak ne kadar da korkunç ürkütücü bir durum olduğunu görürüz .. Eğerki böyle bir durum olsa bile bunun kamera ile çekilmesi ve paylaşım sitelerine yüklenmesi trajikomik bir durumdur bana göre ..

Allah aşkına, bir bu mu kaldı insanlık ayıbı olan :)

World Hollow o1
15.Nisan.2012, 17:42

:) :) :)

Yav şimdi konuşturacanız insanı

5 yaşındaki çocuğun eline verseniz sigarayı resim çekseniz hey koçum benim bee adam olmuş bak hele sigarayla resim çekinmiş dersiniz..

Adamın teki namaz kılıyor çocukda onun üstüne çıkıyor bu ayıp oluyor ya gidin kumdan kale yapın, peygamber s.a.v torunlarınla böyle namaz kılmışda o ayıp olarak görmemiş bunu sen ben mi bunu ayıp görcez? adam ne güzel kıldığı namazı oğlunla huzurlu şekilde kıldığını kayıt almış belki hanımı aldı belki başkası belki kendisi aldı bilinmez burda bi tebessüm edeceniz vay be ne baba oğullar var deneceğine yok kafası çarpsa yok ayıp yok reklam yapmış muhabbeti döndürüyonuz. 10 yaşındaki çocuk elinde votkayla resim çekindimi ayıp değil müslüman adam oğlunla namazı çekince ayıp.

di canio
15.Nisan.2012, 17:50
:) :) :)

Yav şimdi konuşturacanız insanı

5 yaşındaki çocuğun eline verseniz sigarayı resim çekseniz hey koçum benim bee adam olmuş bak hele sigarayla resim çekinmiş dersiniz..

Adamın teki namaz kılıyor çocukda onun üstüne çıkıyor bu ayıp oluyor ya gidin kumdan kale yapın, peygamber s.a.v torunlarınla böyle namaz kılmışda o ayıp olarak görmemiş bunu sen ben mi bunu ayıp görcez? adam ne güzel kıldığı namazı oğlunla huzurlu şekilde kıldığını kayıt almış belki hanımı aldı belki başkası belki kendisi aldı bilinmez burda bi tebessüm edeceniz vay be ne baba oğullar var deneceğine yok kafası çarpsa yok ayıp yok reklam yapmış muhabbeti döndürüyonuz. 10 yaşındaki çocuk elinde votkayla resim çekindimi ayıp değil müslüman adam oğlunla namazı çekince ayıp.

Küçük bir çocuk sigara ya da alkolle resim ya da video çekildiğinde aslanım diyeceklerini nereden biliyorsun. Bu önyargıdır.

Nedvedmania
15.Nisan.2012, 17:53
Konu amacında çıktığı için müsadenizle kilitliyorum. İsteyen izlesin.