PDA

View Full Version : Sizde de böyle oluyor mu?

berkebjk1
21.Nisan.2012, 23:31
Beşiktaş kariyeri yapıyorum FM'de. 8de8 yaptım daha 1. sezon . Yahu ben 8 de 8 yaparken galatasaray'da 8de7 trabzonda 8de7 yaptı. Hep böyle oluyor rakiplerim her hafta kazanıyor. Oyun benim kazanmamam için her şeyi yapıyor. Bi keresinde fener fm 2011'de fener 15-16 haftada 14 galibiyet falan almıştı Beşiktaş la oynuyordum gene fiorentinadan teklif geldi gittim. 2-3 hafta sonra fenerbahçenin fikstürüne baktığımda benim zamanımda 15 hafta yenilmemiş olan fenerbahçe 3 haftada 2 yenilgi 1 beraberlik almış.

RasAnt
22.Nisan.2012, 00:25
Evet bendede böyle ve çok memnunum çekişmeli geçiyor lig :)

Deus Dominus
22.Nisan.2012, 01:09
Oyun bukalemun gibi hemen uyum sağlıyor oyuncuya, sen kötüysen lig de kötü gidiyor, sen iyiysen diğerleri de öyle :D

Namzet
22.Nisan.2012, 10:16
Biraz da şans olacak:) Ben Fenerbahçe ile ligin ilk yarısında 49 puan aldığımı,Beşiktaş ve Galatasaray'ın alt sıralarda olduğunu bilirim.

Zekirdek
22.Nisan.2012, 10:34
Keşke bende de böyle olsa. Bu seride oynamadım ama geçen serilerde 27. haftada şampiyonluğu garantilemek gerçekten çok sıkıyordu.

pele96
23.Nisan.2012, 17:31
Oyunda Carlos Carvalhal çok kötü taktikle çıkarttığı için takım ard arda yenilgiler alıyor sonradan topluyor kendini ilk 5 e atıyor kendini Fenerbahçe gayet iyi gidiyor Galatasarayda ilk bocalıyor sonradan topluyor kendini sanki geçen seneye göre gidiyor lig :D 4-5 Kariyerimde aynısı oldu. :)

Cengo
23.Nisan.2012, 17:50
İlk sezon normal sezonda 2.ye 20 puan fark attım. İkinci sezonda 26. hafta sonunda ikinciye 22 puan fark attım. Benim açımdan hiç de çekişmeli gitmiyor, daha akıcı futbol oynamalarını isterdim.

bySperman
24.Nisan.2012, 21:45
Benim rakiplerim 2.sezondan itibaren abuk sabuk transferler yaptıklarından mütevellit,bahsettiğin şey ilk sezon dışında bende de gerçekleşmiyor.

Artul
25.Nisan.2012, 00:53
Benim oyunumda ben Levanteyi yönetirken 2. sezon, Galatasaray ile Fenerbahçe UEFA yarı finalinde eşleştiler. :D Galatasaray ikinci kez UEFA'yı aldı şok oldum..

berkebjk1
27.Nisan.2012, 03:59
Benim rakiplerim 2.sezondan itibaren abuk sabuk transferler yaptıklarından mütevellit,bahsettiğin şey ilk sezon dışında bende de gerçekleşmiyor.

Evet bu çok oluyor ve oyunu acayip kolaylaştırıyor sezon ilerledikce yapımcıların buna bi çare bulması gerek ama her sene FM sadece grafik olarak geliştiriyor kendini maalesef...

Bence bu gerçekciliği düşürüyor çünkü oyun bizi merkez alarak oynanıyor.

LifeYourself
02.Mayıs.2012, 04:02
valla ordusporla 3. sezon normal olarak 4. play-offlarda şampiyon oldum.(puanlar yarıya inince 1. ile aramda 3 puan vardı 4. olmama rağmen)
neyse 4. sezon ilk yarıyı 1. bitirdim 8 puan fark attım rahatım falan bu sene diyordum.Sonra şampiyonlar ligi ile lig bir ara çok içiçe girdi.Bir şl de bir ligde maç yapıyorum.Tabi kalitesi düşük olan kadrom çökmeye başladı.5 maç falan üstüste beraberlik yenilgi falan aldım bir baktım.2. yarı 4. sıradayım yine.Ligide anca 3. bitirdim ve türkiye kupasını aldım.Güzeldi bu benim için çünkü eski serilerde 1 kere şampiyon oldum mu artık lig hep benim oluyordu.(Belki 2012deki ilk oyunum olduğundan böyle çekişmeli geçmiştir bilmiyorum:))