PDA

View Full Version : Adam sözleşme istiyor görüşmeye girmiyor

Zafonte
24.Nisan.2012, 00:10
Arkadaşlar özgür evke diye bir stoper regenim var. 22 yaşında hala kendine kadroda bir yer edinememiş senelerdir pilot kulüplere gönderdiğim bir arkadaş. bu sezonun da ilk yarısını pilot kulüpte geçirdi. ortalama bi dönem geçirdi. takımda yine onun gibi fazla yer edinememiş sırf kulüpte yetişmiş oyuncu diye tuttuğum atınç nukan la fazla forma şansı bulamamasında ötürü tartışıp kadro dışı bırakmamdan ötürü bu özgür evke adlı arkadaşı geri çağırdım kiradan. adam benden yeni kontrat istedi normalde asla oyuncu isterse vermem. ben zamanı kollarım. ama baktım harbiden adama 17.5k veriyomuşuz yıllık. tamam dedim bir aya kontrat önericem. adamın profilinden offer new contract dediğimde işte o malum kırmızı ekran. oyuncu kontrat görüşmesine girmiyor falan fıstık şeyler. şaştım kaldım. hani desem ki çok büyük bi topçu -ki zaten en babası bile kulübü çok seviyor- sözleşme istemiyor. yani böyle bi adamın benim kontratımı havada kapması gerekmiyor mu? hem de kendisi istemişken??

Deus Dominus
24.Nisan.2012, 04:22
Oyuncu değil menajeri masaya oturmuyor. Menajerine bak, profilinde 'dislike persons' kısmında büyük ihtimalle senin adın yazılı.
Halletmesi kolay sayılır, belki hile gibi ama yiyor bu numarayı menajerler :)

Menajerliğini üstlendiği oyunculara bak, ucuz ya da boşta olanlara teklif yap, kontrat önerme seviyesine geldiğinde yüksek imzalama bedeli ver menajere ki ihya olsun, sevsin seni :) Oyuncuyu transfer etmene gerek yok, sözleşmeyi kabul ettiklerinde iptal edersin olur biter. Para vermeden sevdiği kişilerin arasına girebilirsin. Ondan sonra görüşmelere başlayabilirsiniz.

Haa oyuncunun menajeri yoksa birşey diyemem, büyük ihtimalle bir bug, oyun hatasıdır.

RasAnt
24.Nisan.2012, 15:02
Haha bu durum oluyorsa eğer menejerleri bitirdim :D:D adam bana karşı dislikeı bırak hatred ya varmı böle bişi :D

RasAnt
24.Nisan.2012, 19:51
Haha oldu valla :D:D:D adam harted dan respectfula döndü :D:D çok sevdim bunu adam olsun dünyanın parasını alıyorlar bizden

Deus Dominus
25.Nisan.2012, 00:58
Sevindim problemin hallolmasına. Aklında bulunsun, normalde takımına gelmeyi düşünmeyecek oyuncuları ikna etmek için de kullanabilirsin ;) Yıldırım Demirören ve Jorge Mendes (maddi-manevi) iyi ilişkiler içinde bulunmasa Quaresma ya da Fernandes Beşiktaş oyuncusu olur muydu?

RasAnt
25.Nisan.2012, 13:39
Aynen bende Balotelli boşta kaldı hemen menejerinin diğer oyuncularını buldum teklif verdim daha sonra adam friendly oldu Baloya teklif verdim ve şuan bende :) ayrıca worlwide 5 oyuncumla uygun fiyata yeni sözleşme imzalamanında keyfi cabası :) resmen oyundan soğutuyordu bu sözleşme olayları iyi oldu saol tekrar

nefes
28.Nisan.2012, 01:22
Oyuncu değil menajeri masaya oturmuyor. Menajerine bak, profilinde 'dislike persons' kısmında büyük ihtimalle senin adın yazılı.
Halletmesi kolay sayılır, belki hile gibi ama yiyor bu numarayı menajerler :)

Menajerliğini üstlendiği oyunculara bak, ucuz ya da boşta olanlara teklif yap, kontrat önerme seviyesine geldiğinde yüksek imzalama bedeli ver menajere ki ihya olsun, sevsin seni :) Oyuncuyu transfer etmene gerek yok, sözleşmeyi kabul ettiklerinde iptal edersin olur biter. Para vermeden sevdiği kişilerin arasına girebilirsin. Ondan sonra görüşmelere başlayabilirsiniz.

Haa oyuncunun menajeri yoksa birşey diyemem, büyük ihtimalle bir bug, oyun hatasıdır.

abi dediğini yaptım, hep 7 milyon verdim elemana, 2 kez cidden mal mal oyuncuları transfer ettim hatta cebine para girsin diye, fierce dislike'ı geçmemesi bir yana, artık 21 milyon ister oldu adam.

Deus Dominus
28.Nisan.2012, 05:14
"Agent Fee Demands" isimli bir özelliği var menajerlerin. Profiline girdiğinde görürsün, bu ne kadar paragöz olduğunu gösteriyor futbolcu menajerinin. Bu özelliği düşük olan menajerlerin favori kişisi olmakta o kadar kolay olmuyor haliyle. Ayrıca oyuncuları transfer etmene gerek yoktu, atma paranı sokağa boş yere :) Sözleşmeleri öner, onay zamanı gelince iptal et, ya da ertele kendiliğinden iptal olsun.

nefes
28.Nisan.2012, 15:15
yok abi, adam aç gözlünün teki, ama yine de hatred bana karşı olan hisleri :D

Deus Dominus
28.Nisan.2012, 15:34
kariyeri bir yere upload edip göndersene bana, ben onunla bireysel bir görüşme yapayım :0: Ağzından girer, burnunda çıkar, alırım aklını :D

nefes
28.Nisan.2012, 22:09
uğraştırma 100 mb oyunla ya :D

Deus Dominus
28.Nisan.2012, 22:12
ya ne zorluğu var winrar, winzip ile arşivle at bi upload sitesine 5 dakikalık iş :p

Zafonte
14.Mayıs.2012, 19:56
sorun dediğiniz gibi yine çözülmedi abi. ben de bastım fmrte den kontratı uzattım maaşı birazcık artırdım