PDA

View Full Version : Süper Lig'de Efsane Teknik Heyet

alpi1925
10.Mayıs.2012, 16:17
http://b1205.hizliresim.com/x/b/5mcn3.jpg

Süper Lig ilk sezon transfer bütçesini maaş bütçesine verip kıydım nasılsa kimse gelmiyor :D
Yorumlarınızı esirgemeyin :)

GeanyGS
10.Mayıs.2012, 16:22
Bisciotti baya iyi, Ramon Ros 2020 yılında bnm YTD'üm. Güzel kadro.

alpi1925
10.Mayıs.2012, 16:34
Barcelona gibi her mevkide en az 2 adam yapmak isterdim ama yönetim kurulu dur artık dedi :)

Bursaspor
10.Mayıs.2012, 16:40
Bu tip şeyleri şu (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103174) konuya ekleseniz daha güzel olur diye düşünüyorum, bu şekilde herkes eklerse çok fazla konu kirliliği olacaktır.

alpi1925
10.Mayıs.2012, 16:45
Tavsiye alayım diye koymuştum ama teşekkürler bilgi için

martymcfly
10.Mayıs.2012, 17:27
Gözlemcisi Sinan Engin olanın ....... devamını biliyorsunuz :D

Deus Dominus
10.Mayıs.2012, 23:11
Rodolfo Borrell ve Franco Baldini'ye kafam takıldı ya neyse.

alpi1925
11.Mayıs.2012, 00:47
Rodolfo Borrell ve Franco Baldini'ye kafam takıldı ya neyse.

Ne gibi takıldı hocam ?

Deus Dominus
11.Mayıs.2012, 01:17
Rodolfo Borrell Liverpool koçu, 2014 yılına kadar kontratı var, yıllıkta yanlış hatırlamıyorsam 500-600bin € gibi bir rakam alıyor. Çok kadroma katmak istedim, uğraştım oradan iyi biliyorum :) Hatta şöyle söyleyeyim Bursaspor'la, Beşiktaş'la ve Fenerbahçe ile oynadığım farklı oyunlarda masaya bile oturamadık :D Baldini koç listesinde bile yok, Roma'nın genel menajeri. Haa oynadığımız versiyonlar, database'ler farklıdır bir şey diyemem. 12.2'de böyle, anladığım kadarıyla 2. sezonuna gireceksin. Süper Lig'e yeni yükselmişsin. Başka bir konuda da transferleri nasıl iptal ederim diye bir sorun vardı, milyon €'ların havada uçtuğu :) Öyle işte takıldı kafama.

alpi1925
11.Mayıs.2012, 02:18
12.1.0 benim valla hiç kırmızı veren olmadı baktım 550b € alıyor bende de :D en yüksek alan oymuş. Transfer sorunu başarıyla çözüldü zaten 0'a 0. 1-2 sattığım 75b € luk oyuncuların parasıyla geçiniyorum :D

Baldini'ye baktım durum bu hocam serbestten almışım ;

http://e1205.hizliresim.com/x/c/5ngp4.jpg

Ama şuan vikipedi'den falan baktım Roma'nın Genel direktörü işte bunlar oyundan soğutuyor beni.

Bulstrap87
13.Mayıs.2012, 16:29
bana da sacma geldi bu olay yani bjk ye getiremiyorum adamları göztepeye gelmesini anlamıs degilim..

alpi1925
13.Mayıs.2012, 20:34
bana da sacma geldi bu olay yani bjk ye getiremiyorum adamları göztepeye gelmesini anlamıs degilim..

Beşiktaş'ın Göztepe'den üstünlüğü nedir ? 2'sini de semtinde görmedikten sonra lütfen yorum yapmayalım öyle.

BaGa TaRKaN
13.Mayıs.2012, 21:38
Yanlış Anladın Kardeşim,

Süperligde Şampiyonluğa Oynayan, Avrupada Mücadele Eden Popüleritesi Yüksek Bir Takıma Gelmiyorsa Bu Adamlar, Göz Göz'e Gelmesi Biraz Değil Aşırı Saçma

Şu Var 2-3 Sezon Sonra Hem Süperligde Hemde Avrupada Oynamaya Başladıysan Popüleriten Git Gide Artıyorsa Normal Ama Eğer İlk Sezonda Böyle Bir Durum Varsa Durum Şüpheleri ve Soru İşaretlerini Akıllara Getiriyor

doncarlo
13.Mayıs.2012, 22:07
Kardeşim bende GözGöz kariyeri yapıyorum 2. sezonumdayım ve verdiğin listeden özellikle Rodolfo Borrell gibi isimlerle masaya dahi oturamıyorum.Tebrik etmek gerek vallahi.

alpi1925
13.Mayıs.2012, 23:07
Yanlış Anladın Kardeşim,

Süperligde Şampiyonluğa Oynayan, Avrupada Mücadele Eden Popüleritesi Yüksek Bir Takıma Gelmiyorsa Bu Adamlar, Göz Göz'e Gelmesi Biraz Değil Aşırı Saçma

Şu Var 2-3 Sezon Sonra Hem Süperligde Hemde Avrupada Oynamaya Başladıysan Popüleriten Git Gide Artıyorsa Normal Ama Eğer İlk Sezonda Böyle Bir Durum Varsa Durum Şüpheleri ve Soru İşaretlerini Akıllara Getiriyor

2.sezondayım zaten Süper Ligdeyim.Oyuna başlarken tek yaptığım Uluslararası Futbolcu seçtim. Menajerlikte Ulusal düzeyde tanınıyor yazıyor ve getirdiğim futbolcularda benimle çalışmaktan gurur duyuyor yazıyor bilgilerinde. Eğer bahsettiğiniz buysa.

Databasem farklı olabilir oyunum 12.1'de. Üstte de @Deus Dominus Genel menajer gibi birşey bahsetti birisinden bende çok ayrı bunlar.

Bulstrap87
13.Mayıs.2012, 23:15
Beşiktaş'ın Göztepe'den üstünlüğü nedir ? 2'sini de semtinde görmedikten sonra lütfen yorum yapmayalım öyle.

göztepeyi semtinde gördüm kardesim eger sen bjk ile göztepeyi karsılastırıyorsan sana bişi diyemem yani..

alpi1925
13.Mayıs.2012, 23:39
Süper Lig , başarı bunlar mı, Bunları Türkiye'ye ilk getiren takım Göztepe neyini karşılaştırmayayım.

LifeYourself
14.Mayıs.2012, 00:47
abi sorun göztepe'nin başarısı değil.Fm eski başarılara bakmıyor.Şu anda bjk nin popüleritesi 3 yıldızsa göz gözün 2 olması lazım arkadaşım demek istediği bu niye gerçek hayata çekiyorsun olayı.
Kadroya gelince güzel bir teknik ekip.Umarım işine yararlar:)

sarianet
14.Mayıs.2012, 00:49
eminim teknik ekiple takım maç yapsa teknik ekip yener :D

alpi1925
14.Mayıs.2012, 01:16
abi sorun göztepe'nin başarısı değil.Fm eski başarılara bakmıyor.Şu anda bjk nin popüleritesi 3 yıldızsa göz gözün 2 olması lazım arkadaşım demek istediği bu niye gerçek hayata çekiyorsun olayı.
Kadroya gelince güzel bir teknik ekip.Umarım işine yararlar:)

Bana oyun demedi demedi dostum orda haklısın bana kalırsa Fenerbahçeyle Beşiktaşın 4 ten aşağı olmaması lazım hatta :D

Ben geçmiş başarıların hepsini ekledim dostum History'e düzgünce :D

eminim teknik ekiple takım maç yapsa teknik ekip yener :D
Ben valla oyunda bu ekipten saydığınız 3-5 adamı olağanüstü bahsetmenize şaşırıyorum abi zaten personel ara kısmında Mümkün olmayan transferleri gizle aktif. en üstte bunlar vardı aldım neredeyse rastgele :D