PDA

View Full Version : genç oyuncuyu deneyimli oyuncuyla çalıştırma

zppe
24.Mayıs.2012, 13:09
Genç oyuncuları daha deneyimli oyuncularla birebir nasıl çalıştırabiliyoruz? Personel toplantılarında önerince oluyor.Ama çoğu zaman tutoring kapalı oluyor oyuncuarda.istediğimiz birini istediğimizle çalıştırma olabiliyormu?

perf
24.Mayıs.2012, 20:18
tutoringin kapalı olmasının nedeni tahminen o kişiye bir prefered moves vermenizdir yani hem yeni bir hareketi öğrenip hem birini çalıştıramıyor... bittiği zaman tekrar deneyin o zaman olucaktır tabiki o kişiyle eğitim alcak kişininde en azından bir süre aynı takımda olmaları şart ve pozisyon benzerlikleri olması lazım. bir deneyimli DC'ye bir AMC emanet edilmez :D

zppe
24.Mayıs.2012, 20:43
takımda sadece 3 kişiyi verebildim onlarda diğerlerinden tecrübeli acaba futbol kariyeriyledemi ilgili.

perf
25.Mayıs.2012, 00:08
ben serdar aziz'in eğitim vermesini sağlıyorum yada n'diaye bunlar hep 22-23 yaşında oyuncular emin ol denediğin isimlerin yeni bir haraket öğrenmediğine

Redrum
25.Mayıs.2012, 00:11
Benim şu anki kariyerimde, Emre Van 19 yaşında, determination 7, yükselmesi için eğitim verdirmek istiyorum ama her oyuncuya eğitim verdirebiliyorum Emre Can'a verdiremiyorum. Her şeyi denedim 2 senedir yok arkadaş verilmiyor. Ne yapmam lazım acaba?

Deus Dominus
25.Mayıs.2012, 00:12
Bazı kriterler de var, mesela öğrenci öğretmenden yüksek c.a.'ya sahip olmayacak,
Öğrenci öğretmenden daha tanınmış olmayacak,
Öğrenci takımda ilk 11 ya da anahtar oyuncu konumundaysa yine tutoring alamıyor. Onu da kontrol et :)

perf
25.Mayıs.2012, 00:12
http://c1205.hizliresim.com/x/s/6p4zt.png

bu sekmede bak mesela bu oyuncu şu an yeni bir tercih edilen hareket öğreniyor bu kimseye tutoring yapamaz fakat bu oyuncu bitirsede bu işini yine veremez çünkü takımıma daha yeni katıldı yani kimseyle bi tanışıklığı yok fakata seneye kendinden yaşça küçük birine eğitim verebilir bu kadar uğraştım umarım anlamışsındır...

GeanyGS
25.Mayıs.2012, 00:13
Öğretici çok ekstra özellikleri yoksa en az 24 yaşında olması gerekiyor ve herhangi bir prefered moves traininde olmaması gerekiyor.

zppe
25.Mayıs.2012, 02:24
herkeze bilgileri için teşekkürler