PDA

View Full Version : Yeni gazete; AMK

Bordo61Mavi
03.Haziran.2012, 03:22
Gazete

Ciddi ciddi boyle bir gazete cikiyormu :)

byariff
03.Haziran.2012, 03:32
Evet Çikiyormus :D

Bordo61Mavi
03.Haziran.2012, 03:37
Vay be, baba cocuguna bu gazeteyi al gel nasil dicek :D

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2012, 03:58
Vay be, baba cocuguna bu gazeteyi al gel nasil dicek :D

Bu yorum bana Behzat Ç.'deki şu sahneyi hatırlattı.:)

amk ne la?

Deus Dominus
03.Haziran.2012, 04:01
zaa iks de ne la? :D Başımıza bu da mı geleceğdü?!

Suicider
03.Haziran.2012, 04:44
Eyvah eyvah gençliğe 2-3 sene yetecek espri çıkar bundan :)

Bordo61Mavi
03.Haziran.2012, 04:47
Bu kisaltmanin ne anlama geldigini herkes biliyor, boyle seyler gittikce normalesmeye basladi :) Sonu hic iyi gormuyorum. Boyle gazete ismine izin verilmemesi lazim.

Iceriginide cok merak ediyorum, boyle sacma bir isim secenlerden fotospor haberi bekler insan.

Bordo61Mavi
03.Haziran.2012, 05:03
Acaba acilimi varmidir ?

Nedvedmania
03.Haziran.2012, 05:07
AcıkMertKorkusuz muş açılımı. Bu olay benim hoşuma gitmedi de neyse.

ReaList
03.Haziran.2012, 05:07
Edit: Cihan yazmış

Acayip Merakta Kalacaksınız olsa daha yaratıcı olurdu : )

Bordo61Mavi
03.Haziran.2012, 05:10
Gorecez Acik Mert ve Korkusuzu, aslinda Acik ve Korkusuzu gazete isminde gorduk ama Mertlik gorebilecezmi ?

Trabzonspor
03.Haziran.2012, 05:12
AcikMertKorkusuz iyi guzelde bu kisaltmanin genel kullanimi belli bu isimle cikarmalari yanlis olmus

DisCo
03.Haziran.2012, 10:41
İlk gün büyük tiraj yakalar.

SAİT71
03.Haziran.2012, 11:07
isminde hayır yokki içeriğinde hayır olsun :D

Deus Dominus
03.Haziran.2012, 11:55
Zaytung ekibinin işi mi caba? ya da ekşisözlükçülerin el attığı bir iş? :D

attirson
03.Haziran.2012, 14:13
AcikMertKorkusuz iyi guzelde bu kisaltmanin genel kullanimi belli bu isimle cikarmalari yanlis olmus

Zaten o amaçla çıkmış.Reklamlardan da belli olmuyor mu AMK'yı ne icin kullandıkları. :D

Börk
03.Haziran.2012, 14:23
vallaha tam da yerinde kullanıyorlar o amk'ları insan yanlış anlamamak güzel düşünmek istiyor olmuyor :D

RaSenGan
03.Haziran.2012, 17:13
:zuhaha Yalnız ben bunu ka değil ke olarak okuyorum bende mi sorun var yoksa sadece gazeteyi çıkaranlar mı ka olarak okuyor :D

LifeYourself
03.Haziran.2012, 18:11
haha çok güldüm ya gazetenin adını tam yerinde yapıştırıyorlr:D

Nedvedmania
03.Haziran.2012, 18:55
Beyler bu kısaltma hakkında espri yapmazsanız iyi olur.

footballer33
04.Haziran.2012, 00:15
Videodakiler lafta kalır, icraat göremeyiz bence. İsmi gibi içeriği de saçma olur ve fazla uzun sürmez ömrü. Zaten rahatsızlık duyanlar ve gazetenin kaldırılmasını isteyenler illa ki olacak. En iyi ihtimalle ismini değiştirirler.

Bu gazetenin fikir babası kimse Allah akıl, fikir versin diyorum.

europeanconquer
04.Haziran.2012, 00:17
Toplum olarak alışmışız herşeyi eleştirmeye yadırgamaya.Çok küçük şeyler bile eleştrilirken bu gazete eleştrilmezse şaşardım.Rahat olmayı bilmiyoruz.Rahat bir yerimize batıyor her yerden,her şeyden şikayet ediyoruz.

Night_Mare17
04.Haziran.2012, 00:17
Böyle lige böyle gazete.

footballer33
04.Haziran.2012, 00:27
Toplum olarak alışmışız herşeyi eleştirmeye yadırgamaya.Çok küçük şeyler bile eleştrilirken bu gazete eleştrilmezse şaşardım.Rahat olmayı bilmiyoruz.Rahat bir yerimize batıyor her yerden,her şeyden şikayet ediyoruz.
Evet bu gazeteyi eleştiriyorum; ama ismini eleştiriyorum. Sitede o gazetenin ismi üzerinden espri bile yapılamazken tüm Türkiye'de yayınlanacak ve anlam olarak her yere çekilebilecek bir gazetenin ismini ne diye eleştirmeyim ki?

Bir şeyin bir yerime battığı yok, sözlerine dikkat et! Benim düşüncelerim senin üzerine vazife değil. İstersen senden destur da alayım bir şey hakkında yorum yaparken? Biraz saygı...

Walter Sakana
04.Haziran.2012, 00:49
@footballer33

Sana cevap olarak yazdığını sanmıyorum, zaten "toplum olarak" diye genelleme yapmış. Mesela birisi biz milletçe çok safız dediği zaman şahsi olarak üzerine alınır mısın? Ha ben yanılıyorsam, sana cevaben yazmışsa bile tepkin aşırı olmadı mı? "Rahat battı" hakaret içeren veya başka anlamlara gelen bir cümle değil be dostum :) Kendimiz için bile kullandığımız bir cümle. Ama "düşüncelerim senin üzerine vazife değil" kısmına hak veriyorum o ayrı. Ona bende karşıyım, isteyen istediğini düşünür bunu eleştirmek veya yargılamak kimseye düşmez.

europeanconquer
04.Haziran.2012, 00:51
Evet bu gazeteyi eleştiriyorum; ama ismini eleştiriyorum. Sitede o gazetenin ismi üzerinden espri bile yapılamazken tüm Türkiye'de yayınlanacak ve anlam olarak her yere çekilebilecek bir gazetenin ismini ne diye eleştirmeyim ki?

Bir şeyin bir yerime battığı yok, sözlerine dikkat et! Benim düşüncelerim senin üzerine vazife değil. İstersen senden destur da alayım bir şey hakkında yorum yaparken? Biraz saygı...

Sana cevap olarak yazdığımı hatırlamıyorum abi.

footballer33
04.Haziran.2012, 01:02
@Walter Sakana

Abi, ismini bilmiyorum, kusura bakma. Konuda gazetenin ismini eleştiren sanırım bir tek ben varım ve o yorum da benim mesajın üstüne geldi. O yüzden böyle bir tepki verdim, yorumun benle ilgisi olduğunu düşünerek. Alınganlık, hassaslık gösterdim belki de. Kusura bakmayın.

@europeanconquer

Benim mesajımın üstüne yazdığın için ben yanlış anladım. O halde, özür dilerim senden eğer gerçekten bana ithafen yazmadığını söylüyorsan.

Unutalım, gitsin.

europeanconquer
04.Haziran.2012, 01:10
@europeanconquer

Benim mesajımın üstüne yazdığın için ben yanlış anladım. O halde, özür dilerim senden eğer gerçekten bana ithafen yazmadığını söylüyorsan.

Unutalım, gitsin.

Yukarıda dediğin gibi abi benim insanların düşüncelerini yargılamam haddime değil zaten öyle bir şey de yapmadım sadece toplum olarak özelliğimizi söyledim.Genelleme yaptım yani.

Gncl1905
04.Haziran.2012, 01:13
Asla almayacağım bir gazete olacak :)

Walter Sakana
04.Haziran.2012, 01:31
@Walter Sakana

Abi, ismini bilmiyorum, kusura bakma. Konuda gazetenin ismini eleştiren sanırım bir tek ben varım ve o yorum da benim mesajın üstüne geldi. O yüzden böyle bir tepki verdim, yorumun benle ilgisi olduğunu düşünerek. Alınganlık, hassaslık gösterdim belki de. Kusura bakmayın.

Estağfurullah kusura bakacak bir şey yok kardeşim, yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim ve düzeldiği için de sevindim, tşk ederim anlayışın için.

BaFraLı
09.Haziran.2012, 14:03
Aldık ;

http://g1206.hizliresim.com/y/9/7pcv3.jpg

İsmi sakat ama gayet güzel olmuş. Üstelik 25 kuruş. Hoşuma gitti benim. İddaa eki falanda var.

europeanconquer
09.Haziran.2012, 14:17
Gazeteyi aldığımdan beridir sebepsizce gülüyorum daha okumaya fırsat olmadı :D

RaSenGan
09.Haziran.2012, 15:13
Ganyan ekine bakın yerlerdeyim :n: :n: :n:

https://twitter.com/nedenttoldu/status/211394340558356480/photo/1

pele96
09.Haziran.2012, 15:29
Bende aldım diğer gazetelerden bir farkı yok gibi adını böyle birşey koyarak satılmasını amaççladıkları belli.İlk gün için 25 Krş diğer günler 50 Krş sanırım.İlk günü olduğu için aldım dahada almam herhalde :)

Zekirdek
09.Haziran.2012, 19:34
Bende sabah aldım gazeteyi ve beğendim. İsmi hoş olmayabilir. Ama sayfaları diğer gazetelere nazaran daha küçük. Bu her gazetede istediğim bir özellik. İçerikte güzel geldi bana. Fiyatı zaten çok uygun. İnşallah hayırlı olur.

RaSenGan
10.Haziran.2012, 22:12
Bende aldım diğer gazetelerden bir farkı yok gibi adını böyle birşey koyarak satılmasını amaççladıkları belli.İlk gün için 25 Krş diğer günler 50 Krş sanırım.İlk günü olduğu için aldım dahada almam herhalde :)

Normal fiyatı 25 kuruş :) Kardeşim bugün de almış :D

barahir
10.Haziran.2012, 22:13
2 gündür elime geçiyo bi şekilde.. manşetler falangeyet güzel aslında.. Bugün de 1-2 bomba manşet vardı

ToRoSKaPLaNı
10.Haziran.2012, 22:34
Beyler gazete nasıl Anadolu kulüplerine,bank asya 1. lige yer ayrılmış mı gazetede.Bugün yayladan geldim eve oradada gazete filan satılmadığı için alamadım gazeteyi merak içerisindeyim.Vaad ettikleri gibi mi gazete

RaSenGan
10.Haziran.2012, 23:05
Beyler gazete nasıl Anadolu kulüplerine,bank asya 1. lige yer ayrılmış mı gazetede.Bugün yayladan geldim eve oradada gazete filan satılmadığı için alamadım gazeteyi merak içerisindeyim.Vaad ettikleri gibi mi gazete

Anadolu kulüpleri var.Bank Asya haberleri falan da yazıyor.4 sayfa gördüm bu kulüplerle ilgili.Birçok haber var kenarda köşede falan.Diğer spor branşlarından da ikişer sayfa var.Voleybol,tenis,basketbol falan.İsmi gereği boş bir gazete gözüyle bakılabilir ama gerçekten spor gazetesi.Birçok şey var içinde.

Night_Mare17
10.Haziran.2012, 23:36

Var var. :) Bank Asya sayfasıda var Dünya gündeminden de var her şey var.

Nedvedmania
16.Haziran.2012, 01:27
Ahaha :n: Aygün twitter'dan sohbete başladı AMK ile :D

RaSenGan
16.Haziran.2012, 01:36
Ahaha :n: Aygün twitter'dan sohbete başladı AMK ile :D

:zuhaha Gerçek hesap değil yalnız o :D