PDA

View Full Version : Sokak Çocukları Yürek Parçaladı

Börk
03.Haziran.2012, 15:04
yürek parçaladı

şükretmeyi öğrendiğim videodur kendisi..

doncarlo
03.Haziran.2012, 15:23
Göz boyamak için sözde yardım yapıyorlar somaliye dünyanın öbür ucuna , çok yardım sever oluyorlar göz önünde oluyorlar.Kendi içimizdeki yaraları sarmaya gelince sıra(!)bu adamlar tinerci oluyor şerefsiz namussuz oluyor.Yok Suriyeye bilmem nereye yardım.Ha diyeceksiniz onlarda insan evet onlarda insan ama bunlar kendi insanımız yaraları sarılmamış bir insan başka birine yardımı dokanabilirmi hayır.

attirson
03.Haziran.2012, 16:02
Bu videoyu önceden izlemistim bunların bulundugu yer Zeytinköy.Oraya polis dahi giremiyor o kadar berbat bir yer.Hani yardım isteseler niye bu kadar agresif kötü davranıyorlar insanlara.
Birde şuna takıldım şu sonradan çıkan şapkalı hem yardım istiyor hem hala tiner çekiyor.

Börk
03.Haziran.2012, 21:10
bağımlılık işte yapacak bir şey yok istemiyor ama içiyor.bu insanlar gerçekten çok acınası haldeler polisin onlara hiç yardım amaçlı geldiğini düşünmüyorum.

barahir
03.Haziran.2012, 21:15
Polis kime yardım amaçlı gidiyor ki?

Mamadou
04.Haziran.2012, 00:55
"Ben ben.. İnsanım" sözün bittiği yer.

footballer33
04.Haziran.2012, 02:10
Video eski, bunu daha önceden de izlemiştim; ama hakikaten yürek parçaladı şimdi izlerken de. :( Kimbilir neler yaşadı bu gençler, neler gördüler de, bir ara ilk konuşan kişi kendini kaybedip avazı çıktığı kadar haykırdı. Onların ruh hallerini tahmin bile edemeyiz sanırım.