PDA

View Full Version : Hiç gerçek oyuncuları kullanmadan oynadığınız oyun var mı?

nefes
11.Haziran.2012, 13:12
evet fm'ciler merak ettim, kaç kişi fm'in bu özelliğini kullanıyor? use real player'ı kapatıp oynadığınız oluyor mu?

oluyorsa oyundan aldığınız zevk nasıl?

Universal
11.Haziran.2012, 13:38
Bunu bende merak ediyorum; bu özellikde oyuncular kafasına göre mi dağıtılıyor yoksa tamamen regen mi?

Amasya_Spor
11.Haziran.2012, 14:58
Biz CM 03-04'de bunu yapmıştık galiba. Saçma sapan adamların resimleri vardı tipler falan bombaydı. :D

sarianet
11.Haziran.2012, 17:28
bence fmnin yapımcıları da bu özelliği öylesine dostlar alışverişte görsün olaraktan koymuşlardır kimse bilmediği oyuncularla oynamak istemez :)

KanaKe
11.Haziran.2012, 19:16
ben regenlerden bile nefret ediyorum hicbir regeni takimima alip oynatmam gercek oyuncular olmadan oyunun yüzüne bile bakmam heralde :)

Deus Dominus
11.Haziran.2012, 19:19
Ben oynadım, çokta keyifliydi. Bir süre sonra oyun kendini tekrar etmeye başlıyor, her yeni oyun açışınızda kimin yıldız olacağı, kimin büyük bonservislere satılacağını biliyorsunuz, bu da oyundan alınan keyfi düşürmeye yetiyor. Bu açıdan güzel bir deneyim imkanı veriyor oyunculara.

GeanyGS
11.Haziran.2012, 19:23
12 senedir oynuyorum ama baydır da olan bu özelliği hiç kullanmadım açıkçası. Regen çıkarmaktan büyük keyif alıyorum ama oyun başında tanıdık isimler yoksa çok fazla keyif alıcağımı sanmıyorum açıkcası.

MeliksahAydogan
11.Haziran.2012, 19:29
12 senedir oynuyorum ama baydır da olan bu özelliği hiç kullanmadım açıkçası. Regen çıkarmaktan büyük keyif alıyorum ama oyun başında tanıdık isimler yoksa çok fazla keyif alıcağımı sanmıyorum açıkcası.

Katılıyorum :)

EndoplazmiK RetikuluM
11.Haziran.2012, 19:31
Bunu bende merak ediyorum; bu özellikde oyuncular kafasına göre mi dağıtılıyor yoksa tamamen regen mi?

Tamamen regen.

Spe1907
11.Haziran.2012, 21:35
bi kaç sene önce cm 03/04 te yaptğmz 4 bir kişilik kariyerde kullanmıştık.Sonuçta artık ezberlemiştik kimin ne olacağını birde böyle deneyelim dedik ama malesef o zamanlar mohammed zidanın oynadğı takıma girip sadece bir oyuncu olduğunu ve bu oyuncunun tıpkı zidan gibi AM/F-RLC olduğunu ve top sürmesinin 20 görünce aslında bu özelliğin sadece oyuncunun ismini,ülkesini,yaşını falan değiştirdiğini asıl önemli olan profilinde çokta bi değişiklik yapmadığını farketmiştim. yani aynı oyuncular gene duruodu, birazda CAlarını değiştirmişti sanırım oyun, nrmalde olduğundan azda olsa daha farklıydı oyuncularn profilleri.wageler aynıydı ama,sora hemen büyük takımların u-18lerine saldırmıştım orda 16 yaşında olupta haftalık 55.000 pound falan alan oyuncular olduğunu farkettm. mevkilerinden kimler olduğunu tahmin edebiliodum.litexteki forvetler ( kakalov ve todorov) catanzarodaki AM/F-RC (toledo) falan bunları alınca tabi diğer arkadaşlarda uyandı, kariyerde çok uzun sürmedi zaten sora yani daha önce toledonun hem ucuz hemde gelişmeye açık bir oyuncu olduğunu oyunun başndan bilioduk, bu seferse catanzarodaki AM/F-RC nin böle oldğnu biliodk, ne değiştiyse artık :D CM de böleydi aradan yıllar geçti FM de çok değişmiş midir oyuncular tamamen random mıdır bilemiyorum :D

hamzali28
12.Haziran.2012, 01:02
Ben bir kaç kez denedim, Galatasaray'ı aldım. baktım kadroya, bildiğimiz Sabri vardı ama sağ bek değil ortasaha oyuncusuydu. Kazım ve Selçuk başka bir oyunda kendi mevkilerinde oynuyordu. Mesela Muslera Uruguaylı ve bu seçenekte Galatasaray'ın kalecisi de Uruguaylı oldu..

alpi1925
12.Haziran.2012, 02:36
ben regenlerden bile nefret ediyorum hicbir regeni takimima alip oynatmam gercek oyuncular olmadan oyunun yüzüne bile bakmam heralde :)

Aynen vallahi :)

Night_Mare17
12.Haziran.2012, 02:38
Bunda güzel Ajax kariyeri açılır :D

Night_Mare17
12.Haziran.2012, 02:46
Şimdi açtım oyuncular aynı , özellikler vb. ülkeleri ve isimleri değişiyor sadece.

0xjasaitis
12.Haziran.2012, 02:53
Pek bir şey değişmiyor aslında.Bi kaç kez denedim.Şöyle anlatayım mesala Barcelona da Messi olmuyor da onun ayarında uyduruk isimli ve ülkeli regen oluyor.Güçler dengesi pek fazla değişmiyor anlayacağın.Sadece oyunların tamamı regen oluyor o kadar.

xwerswoodx
12.Haziran.2012, 04:42
Ben oynamıştım ama sonradan sıkıldım çünkü ilk başta hiçbir oyuncuyu tanımadığın için kadro kuramıyorsun ve scout lar hemen araştırmıyor malum zamana ihtiyacın var ve sezon ortasına kadar istenenin altında kalabiliyorsun transfer yapamayınca buda sıkıcı hale getiriyor oyunu, çünkü bir yerden sonra takımı toparlamak çok zor oluyor.