PDA

View Full Version : Kariyer: Hamit Devedjioglu

xwerswoodx
17.Haziran.2012, 03:40
Evet, yeni maceralara atılıp yeni bir kariyer yapma planım vardı, bu başlığı görünce bu kariyerimide, iyi veya kötü sizin ile paylaşmak istedim.

Ligimiz henüz belli değil ama 5 ülkeden yaklaşık 20 ligi açıp işsiz olarak başladım.

http://e1206.hizliresim.com/y/k/82dlm.jpg

Öncelikle menejer arayan takımlar ile görüşmelere girmemiz gerekiyordu, şansımıza açıkta 2 tane takım buldum, Limavady United ve Ballymoney United. İki takımda Kuzey İrlanda liginden, biri 1. liginden, biri ikinci. Takımlara baş vurumu yapıp, cv mi verdim ve artık beklemeye geçtim.

http://e1206.hizliresim.com/y/k/82drt.jpg

Takımlarımız sağolsunlar bekletmeden geri dönüş yaptılar, şimdi sıra hangi takımı seçeceğime kalmış :)

http://e1206.hizliresim.com/y/k/82duk.jpg

Limavady United'ın geniş bir alt yapıya sahip olmasından dolayı ilk tercihim oldu. £525'luk teklifi £450'a indirerek parasal olarak takımı sıkıya sokmadan kariyerime başlamak istedim. £450'luk ücret ile takımdaki görevime şuan itibari ile başlamış bulunuyorum, umarım sizlerle güzel bir kariyer hikayem olur.

Yönetim kadrosu ile tanıştık şuan, gerçekten sevimli bir ortam onlar ile uzun bir zaman geçirmeyi umut ediyorum, şimdi bu sezonda oyuncularımın eksiklerini görmek için 1-2 tane fazladan dostluk maçı ayarlamak istiyorum. Şuan takım dizilişini ve taktiğimizi ayarladık artık oyuncularımızı denemek için maça çıkacağız, 11 + 12 lik toplamda 23 kişilik bir dev kadro ile gidiyoruz maça, 23 oyuncudan 8 tanesinin henüz genç kontratı olmasından dolayı alınacak sonuç çok önemli değil bizim için.

http://e1206.hizliresim.com/y/k/82gsq.jpg

İlk maçımızı rezerv takımımıza karşı yapacağız. Genç oyuncularımız ile konuşmamızı yaptık ve maça gidiyoruz.

http://e1206.hizliresim.com/y/k/82gz8.jpg

Yeni kurulan takımda, ilk kez takım için oynayan oyuncularda dahil
olmak üzere, maça hızlı başlayan taraftık.

Limavady United 4-0 Limavady United Reserves

1. dakika
Maça hızlı başlayan taraf olarak C.Friel ile başlayan atakta, Friel topu sol kanatta boş durumda bulunan K.Ramsey ile buluşturdu, Ramseyin güzel ortasında Friel'in kafa vuruşunda top yan ağlarda kaldı.

3. dakika
S.Jarvin yaşadığı sakatlıktan dolayı yerini R.Doherty'e bıraktı.

4. dakika
K.Ramsey kaleci ile karşı karşıya kaldı, fakat vuruşu Millardan sekince top Friel'de kaldı, Friel topu içeriye çevirdi Ramsey topu ağlarla buluşturdu, fakat hakem Ramsey'in ofsayt pozisyonunda olduğunu tespit etti ve golü vermedi.

10. dakika
Maç bu dakikaya kadar orta sahada sürdü, Limavady Utd'ın geliştirdiği bir atak daha ofsayt ile sonuçlandı. Ama Platt'ın attığı o mükemmel pas uzun zaman konuşalacak gibi gözüküyor.

15. dakika
İki tarafta gol için ceza sahasını yoklamaya başladı, fakat Limavady Utd maçı daha çok isteyen taraf. İleriye atılan güzel paslar ile gol atmaya çalışıyorlar, fakat Limavady Utd Reserves iyi bir ofsayt taktiği ile rakibini ofsayt tuzağına çekmeyi başarıyor.

16. dakika
Ve gooooooooooooool!

17. dakika
Wilson sol kanatta topu güzel taşıdı, rakibinin hatasını değerlendirip topu ceza sahasının içine yolladı, Cassidy güzel yer tutarak topa Friel'den önce uzansada, başarısız bir uzaklaştırma sonucunda Ramsey topu önünde buldu, penaltı noktasına yakın bir noktadan güzel bir vuruşla topu sol köşeye, kalecinin uzanamayacağı noktaya gönderdi.

19. dakika
LUR golden sonra toplanmış bir görüntü verdi, golün arkasından yarattığı atakta eşitliği bulmak için Kelly'nin uzaktan şut denemesi, 3. dakikada oyuna dahil olan Doherty'e çarparak kornere gidiyor.

22. dakika
Hobbs sağ kanattan ceza sahası içinde boş durumda bulunan Kelly'nin ayağına şık bir orta yaptı, fakat Doherty güzel bir hamle ile topu Friel'le buluştururken, Kelly yerde kaldı. Friel kontraya kalkmaya çalıştı ama defansın arkasına atılan topu Cassidy doğru yer tutuşu ile taça attı ve kontrayı engelledi.

26. dakika
Gooooooool!

27. dakika
Kevin Ramsey'in yere düşürüldüğü pozisyondan sonra, topun başına geçen Platt, kalenin çaprazından kaleye direk kullandığı topta, kaleci Millar topu elinden kaçırdı ve topu ağlarında gördü. Şimdi Limavady farkı ikiye çıkarttı ve rahatladı.

30. dakika
Limavady Utd bu dakikalarda daha fazla takım olmaya başladığını hissettirdi, kanatlardan açılan ortalarla sonuca ulaşmak istedi, ama iyi kapanan Limavady Utd defansı buna izin vermedi ve atak aut ile sonuçlandı.

34. dakika
Limavady Utd Reserves tehlikeli geldi Dunlop'un harika pasında sağ kanatta boş kalan Hobbs, ceza sahasına girip topu içeriye çevirdi ama Walsh %100 gol pozisyonunda topa ayağını koydu ve uzaklaştırmayı başardı.

41. dakika
Platt'ın güzel pasında Friel topla buluştu Friel'in penaltı noktasına yerden pasında defans başarılıydı ve topu kornere çeldi.

44. dakika
4. hakem 3 dakika uzatma işaret etti.

45+3. dakika
İlk yarı Limavady Utd takımının 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi.

45. dakika
İkinci yarıya Limavady Utd başladı.

46. dakika
Wilsonun sol kanattan geliştirdiği atakta açtığı orta herkesi aşınca top sağ kanatta bulunan Friel de kaldı, Friel takım arkadaşı Walsh'ı gördü, Walsh boş pozisyonda kaleyi düşündü ama etkisiz bir şut.

47. dakika
Limavady Utd Reserves geliştirdiği atakta Lamont bir anda kaleci ile karşı karşıya kaldı, şutunda Burton unutulmayacak bir kurtarış yaparak topu kornere çeldi.

48. dakika
Üst üste ataklarla Limavady Utd Reserves rakibini atak yağmuruna tutuyor.

51. dakika
Bu dakikalarda Limavady Utd antreman pasları ile topa daha çok sahip olmak istiyor gibi görünüyor.

58. dakika
Limavady Utd dört oyuncu değişikliği yaptı. Maçın en çok topla oynayan oyuncusu Friel, yerini McQuillian'a bırakırken, maçın en iyi oyuncularından biri 7.7 lik performansı ile takımın Ramseyden sonra en iyi oynayan oyuncusu olan Wilson yerini Moore'a, Fitzgerad yerini Patrick'e ve Frikikten güzel bir gol atan Platt ise yerini Johnston'a bıraktı.

60. dakika
Gol geldi! McQuillian!!!

61. dakika
Taç atışında topla buluşan Johnston güzel bir pasla McQuillian'ı topla buluşturdu, Mc uzaktan vurduğu şutta kalecinin üzerinden geçen top ağlarla buluştu. Maça girer girmez attığı bu golle, burda bende varım diyen McQuillan bakalım ilerleyen dakikalarda neler yapacak.

63. dakika
Ramsey yerini McDaid'e bıraktı.

67. dakika
Blackburn oyundan alındı, yerine Divin girdi, şu andan itibaren Limavady Utd taktiksel olarak daha kanat üzerinde yoğunlaşmış görünüyor.

68. dakika
Limavady Utd Reserves takımının üst üste gelen ataklarını Limavady Utd defansı rahatlıkla atlatmayı başarıyor.

72. dakika
McDaid talihsiz bir sakatlık geçirdi, ve hamit hemen H.Trevor'ı ısınması için gönderdi.

73. dakika
Oyuncu değişikliği McDaid yerini Trevor'a bırakıyor.

74. dakika
Attı! Attı! McQuillian attı! Sol kanattan Moore'un açtığı ortayı defans uzaklaştıramayınca, McQuillian bir anda kalenin dibinde topla kaldı, sağ alt köşeye güzel bir vuruşla ağları salladı.

89. dakika
4. hakem 2 dakika uzatma işaret etti.

90. dakika
Lamont dar açıda yerden kaleyi yokladı ama korner. Korner atışı hemen kullanıldı, Walsh'ın hatalı pasında Kelly bir anda topu önünde buldu, direk kaleye ama az farkla dışarıda. Walsh derin bir nefes alıyor.

90+2. dakika
Hakem maçın bitiş düdüğünü çalıyor. İkinci yarıda adete Limavady Utd takımının tek kale oyununu izledik.

Maçın Golleri

Günde 1-2 maç yapıp sizlerle paylaşmaya çalışacam. Bilmiyorum beğenirmisiniz yorumlarımı ama Fullmatch izlediğim için kendime göre yorumluyorum oyunu :)

Herkese iyi forumlar dilerim.

Trabzonspor
17.Haziran.2012, 14:04
Başarılar dilerim.

alpaykartal
17.Haziran.2012, 14:11
Başarılar zevkli olması dileğiyle

xwerswoodx
17.Haziran.2012, 15:18
Başarılar dilerim.

Teşkkür ederim :)

Başarılar zevkli olması dileğiyle

Cümlemize inşallah :))

Elimden geldikce sizlerle paylaşmak istedim, bir maç yaklaşık 45 dakika sürüyor, video upload falan derken 60 dakikayı buluyor :) Ben zaten oyunu tadında oynamayı seviyorum, Günde 1-2 maç :)

Ayrıca ilk mesajımda videoyu atamamışım onu farkettim düzelttim hemen :))

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet sırada 2. maçımız var, 2. maçımızda Kuzey İrlanda turumuzla devam edeceğiz. Sıradaki rakibimiz Limavady United Under 18.
Ben genç takımımdan çok şeyler bekliyorum. Tabi inanıyorum ki orada genç yetenekler her zaman vardır. Bu maç onları gözlemlemem için iyi bir fırsat olacak.

McDaid'den kötü haber geldi. 16 yaşındaki genç oyuncunun kariyeri başlamadan bitti. 8 ay sahalardan uzak kalacak genç oyuncu sakatlıktan sonra hızlı bir şekilde toplanamazsa eğer, genç oyuncunun kariyeri başlamadan bitecek. 16 yaşında bu kadar yetenekli bir oyuncu bulabileceğimizi sanmıyorum fakat genç oyuncuya bize katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

http://g1206.hizliresim.com/y/k/82q1k.jpg

Yeni oyunculara yer açmak için takımdaki bir takım fazlalık oyuncu ile yollarımızı ayırdık, bunun sonucunda transfere harcayabileceğimiz haftalık bütceyi arttırdık.

http://g1206.hizliresim.com/y/k/82q7p.jpg

Ben bu takıma geldiğimde hedefim gelecekti, bu takımdada gelecek vaad eden bir çok oyuncu var, bu oyuncular ile kontrat yapıp ileride takımda görmek istediğim bazı oyuncular olacaktır elbet. Fakat tüm oyunculara benim güvenim sonsuz, ve inanıyorum ki onlarda benim güvenimi kazanmak için ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır.

Sıradaki maçımıza konsantre olduk. Bu maçta daha ofansif bir diziliş ile oynayacağız. Sağ kanatta Friel yerine önceki maçta harikalar yaratan genç yıldız McQuillian'a yer verdim, orta sahada ise McClean, Blackburn'ün yerine oynayacak. Ayrıca Freziel'in yerinede Johnston ofansif orta saha olarak forvete yardım edecek. Ben bu maçta Johnston'dan bir patlama bekliyorum.

Maçın başlamasına sayılı saniyeler kaldı artık.

1. dakika
Maç başladı.

2. dakika
Limavady Utd etkili geldi, McQuillian'ın baskısı sonuç verdi, ceza sahasında topu kapan McQuillian, topu takım arkadaşı Johnston ile buluşturdu, ama Johnston mutlak pozisyonda topu üstten dışarı gönderdi.

3. dakika
Goooooooooooooooooooooooool! Wilson attı!

4. dakika
Sağ kanatta topu ayağına alan McQuillian, rakibini geçip topu çok güzel ortaladı. Arka direkte boş pozisyonda olan Wilson, düzgün bir kafa vuruşu ile takımını 1-0 öne geçirdi.

8. dakika
Limavady Utd yine etkili geldi, Walsh'ın defansın arkasına attığı güzel pasta topla buluşan McClean topu güel bir pasla takım arkadaşı Johnston'ın ayağına yolladı, Johnston mutlak pozisyonda topu dışarıya yolladı.

11. dakika
Yine Johnston, yine Johnston, yine Johnston... Limavady Utd bir kez daha gole çok yaklaştı, Ramseyin içeri çevirdiği top Johnston'ın ayağında kaldı, yakın mesafeden kaleye yaptığı vuruşu kaleci Trainor engelledi.

12. dakika
Ramsey attı, fakat gol geçersiz! McCleanın güzel pasında kaleci ile karşı karşıya kalan Ramsey düzgün bir vuruş ile topu köşeye yolladı, fakat yan hakem Ramsey'in ofsayt pozisyonunda olduğu görüşünde.

14. dakika
Doherty'nin uzun topunda güzel kontrol ile topu önüne alan McQuillan kaleci ile karşı karşıya kaldı. Çapraz pozisyondan falsolu bir vuruş yapsada, yan ağları havalandırdı. Aut atışıyla oyuna başlayan L'vady U18s, bir anda defansın arkasına attığı top ile etkili olmaya çalıştı, fakat Burton, McColgan'dan hızlı davrandı ve doğru zamanlama ile tehlikeyi önledi.

20. dakika
5 dakika boyunca kısa ve düzgün paslarla rakibine topu bile dokundurtmayan Limavady, takım olarak kalktığı atakta Johnston güzel bir pas ile Ramseyi boşa çıkarttı, Ramsey ceza sahası içinde yaptığı vuruşla topu auta yolladı. Ramsey bu takım oyununu, güzel bir golle süsleyebilirdi.

25. dakika
Goooooooooooooooooooooool!

26. dakika
Güzel paslaşmalardan sonra topu alan Johnston, topu takım arkadaşı Ramsey'e verdi. Ramsey defansın bakışları arasında ceza sahasına girdi ve düz bir vuruşla fileleri havalandırdı.

28. dakika
Gooooooooooooooooooooool! McQuillan sahnede!

29. dakika
Ramsey'e kullanılan taç atışında, Ramsey topu içeriye gönderdi ilk pozisyonda topa vuramayan McQuillan defansın uzaklaştırmaya çalıştığı topa ayak koyunca top McQuillan'a çarpıp ağları havalandırdı.

40. dakika
Geride kalan dakikalarda uzun paslarla rakibinin kalesini sık sık yoklayan Limavady Utd gol yolunda pas yolundaki kadar etkili olamadı.

44. dakika
4. hakem 2 dakikalık uzatmayı işaret etti.

45+2. dakika
İlk yarının son düdüğü çaldı.

45. dakika
2. yarıya hızlı başlayan Limavady, defansın arkasına attığı topta etkili olamadı.

50. dakika
Lamavady Utd takımı 6 değişiklik yapıyor. Declan Divin, Ramsey'in yerine oyuna girerken, Moore bugün Wilson'un yerinde oynayacak. Bir önceki maçta sağ kanatta gördüğümüz Moore, bu maçta sol kanatta oynayacak. Bugünün şüphesiz her zaman doğru yerde olan ve defansın bel kemiği olan Bennett yerini Graham'a bırakacak. Jarvis geçen maç erkenden sakatlanıp çıkmıştı bu maçta ise yedek başladığı için şanda Doherty'den yerini alacak. Bugünün yıldız isimlerinden McClean oyundan alınırken Lynch oyuna dahil oluyor. Son olarak Platt bugün gösterdiği vasat performans ile yerine Patrick'e bırakacak. Bu değişikliklerle takım dizilişi 4-1-3-1-1 şeklinde değişiyor Limavady Utd takımının.

55. dakika
Limavady Utd 3 değişiklik hakkını daha kullanıyor. Bugün neredeyse girdiği hiçbir pozisyonu gole çeviremeyen Johnston yerini Trevor'a bırakırken, Robbie, Brett'in yerine oyuna dahil oldu. Burton'u oyundan alan Hamit, kaleyi Graham Bell'in avuçlarına emanet ediyor.

58. dakika
McQuillan attı! Mükemmel bir gol!

59. dakika
Güzel bir uzun pasta topu kontrol eden Trevor, ceza sahasına girip topu McQuillan'a çevirdi, McQuillan kaleyi çaprazdan gören bir pozisyonda güzel ve düzgün bir vuruşla fileleri havalandırmayı başardı. Şimdi L'vady U18s için işler dahada zora girdi.

62. dakika
Walsh yerini Friel'e bırakıyor.

67. dakika
Divin %100 gol pozisyonundan yararlanamadı! Kalecinin hatasında boş kalan Divin bir anda topu kalecinin üzerine yolladı dönen topu ortaya çeviren Divin, Trevor'u topla buluşturdu. Trevor bir forvet olmasına rağmen kısa mesafeden neredeyse topu taça yolladı.

69. dakika
Son değişiklik hakkını McQuillan'dan yana kullanan Hamit, McQuillan'ın yerine oyuna Blackburn'ü aldı.

77. dakika
Gooooooooooooooooooooooooooool!

78. dakika
L'vady U18s takımının baskı yaptığı şu dakikalarda, uzaktan güzel bir şut ile güzel oyunu süsledi. McNicoll'un bu golü takım arkadaşlarını sevindirdi.

81. dakika
Bu dakikalarda iki takımda orta sahada top çeviriyor.

85. dakika
Bu dakikada üst üste yapılan fauller ile maç sürekli duruyor.

87. dakika
Güzel bir pasla ceza sahasında topla buluşan Trevor harika bir aşırtma vuruş yaptı, çizgi üzerinde Faulkner topu kornere çelmeyi başardı.

88. dakika
Gooooooooooooooooool! Courtney attı!

89. dakika
Defansın uzaklaştırmak istediği top Harkin'in önüne düştü. Harkin güzel bir orta ile topu ceza sahasına gönderdi, Graham ofsayt'ı bozunca, kafası ile gözel bir aşırtma vuran Courtney takımının 2. golünü ağlara gönderdi. Skor şimdi 4-2.

4. hakem 2 dakika uzatma işaret etti.

90+1. dakika
Moore kaleci ile karşı karşıya kaldı, ama topu kalecinin üzerine vurdu!

90+2. dakika
Hakem maçı bitiren düdüğü çalıyor.

Bu maçta yaptığım hata defansı 3 kişiye indirmemdi, ama olsun sonuç güzel. :):)

McQuillan bugün maçın yıldızıydı.

Maçın Golleri

24kobebryant
17.Haziran.2012, 15:32
Başarılar dilerim.Bilgisayarının özelliklerini yazar mısın ?

xwerswoodx
17.Haziran.2012, 15:49
Başarılar dilerim.Bilgisayarının özelliklerini yazar mısın ?

Teşekkür ederim :)

Tabi yazayım;
Model: Hewlett-Packard G56 Notebook PC
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Premium (64 bit)
BIOS: HP F.06
RAM: 3,00 GB (2,74 kullanılabilir)
Hard Disc: 281 GB
Ekran Kartı: ATI HD 4250 (32 bit)
Ses: Realtek
CD-Rom: DTSOFT

xwerswoodx
18.Haziran.2012, 00:17
Evet kariyerimizin ilk maçlarına devam ediyoruz, sıradaki maçımız Arkadaşlık Liginin ikinci maçı olan L'vady Utd Reserves takımı ile. Geçen maça oranla daha dengeli bir takım ile çıkan rakibimize karşı, daha ofansif bir oyun sergileyeceğiz. Özellikle Ramsey'in son zamanlardaki güzel forumuna rağmen bu maçta çift forvette Trevor ve yeni transferimiz Kearney'e forvet hakkını devrettim.

Topla daha fazla oynamak istediğim için McQuillan'ın yerine Friel'i, Platt'ın yerine ise Jonston'ı oyuna sürdüm. %80 lik pas alış verişi ile takımın en yüksek pas yüzdesine sahip Wilson ise takımın sol kanadında topu ileriye aktarmaya çalışacak.

Takım olarak, geçen maçlara oranla daha yavaş ve paslı bir oyun oynayacağız. Özellikle gördüğüm maçlardaki eskiklikler üzerinde oyuncularım özel olarak antreman alacaklar. Biraz yorucu olacak ama 1 sezon sonunda iyi bir takım kurmaya çalışıyorum. Tabi, takımın menfaatlerinide düşünüyorum, bu nedenlede oyunculara fazladan maaş vermeden £60-90 arasında bir ücret ile takıma bağlamaya çalışıyorum.

Dostluk maçlarında seyircilerimizi türbünlerde göremesekte, onların bizi desteklediğini biliyorum.

Sezona Dostluk Liginin ardından, gideceğimiz İrlanda turu sonrasında başlayacağız. Rakipleri seçerken bize yakın rakipleri seçmekte ısrarcıydım.

Sezona dostluk maçları ardından 1 haftalık tatille açacak olan Limavady Utd. baştan sonra her maçta kazanmak için çıkacak, kazanabildiğimizi ise alıp eve götüreceğiz.

Tüm rakiplerimize başarılar dileriz.

Maç dizilişi:
http://c1206.hizliresim.com/y/k/84fdl.jpg

L'vady Utd. 4-1 L'vady Utd Reserves

1. dakika
Maça Limavady Utd. başladı.

3. dakika
Defansın hatasında topla buluşan Kearney ceza sahası dışından vurduğu voleyi, kaleci Millar harika bir şekilde kornere çeldi.

4. dakika
Gooooooooooooooooooooooool! Korner atışını kullanan McClean, Doherty'nin kafasına sipariş edilmişcesine güzel bir orta yaptı, arka direkte topla buluşan Doherty, güzel bir kafa vuruşu ile ağları havalandırdı.

7. dakika
Limavady Utd. gole çok yaklaştı! Walsh'ın ortasında topa güzel dokundu Trevor, fakat bu pozisyonda Millar başarılı.

8. dakika
Gooooooooooooooooooooooooool! Johnston atıyor... Graham'ın sol kanatta yaptığı ortada kaleci Millar topu elinden kaçırınca, arka direkte bulunan Johnston boş kaleye topu yuvarladı. Şimdi L'vady Utd. Reserves için işler zora girdi. Skor 2-0.

14. dakika
L'vady Utd. Reserves gole çok yaklaştı, sağ kanatta mükemmel bir çalımla rakibini oyundan düşüren Dunlop, Lamont'un ayağına güzel bir pas attı, Lamont bu fırsatı cömertçe harcadı.

16. dakika
Attı! Dunlop attı! Kelly'nin freekick'ten ortaladığı topa iyi yükselen Dunlop düzgün bir kafa vuruşu ile L'vady ağlarını havalandırdı. Şimdi skor 2-1.

22. dakika
Ve goooooooooooooooooooool! Wilson atıyor! son 3 dakika içerisinde resmen rakibinin kalesini şut yağmuruna tutan L'vady Utd. Walsh'ın ortasında Wilson'un golü ile farkı tekrardan ikiye çıkardı.

23. dakika
%73 lük top tutma oranı ile L'vady Utd. takımının oynadığı maçlar arasında en iyi top tuttuğu maç diyebiliriz.

35. dakika
Kearney güzel bir üç pastan sonra topla buluştu, uzaktan kaleye gönderdiği topta kaleci Millar başarılı.

44. dakika
4. hakem 1 dakika uzatma işaret etti.

45+1. dakika
Hakem ilk yarının skorunu belirleyen düdüğü çaldı. 3-1.

45. dakika
İkinci yarıda L'vady Utd kanadında Trevor oyundan alınıp Ramsey'e yerini bırakıyor, bugün vasat bir performans gösteren Friel'in yerine ise son zamanların yıldız oyuncusu McQuillan oyuna dahil oldu.

55. dakika
Doherty'nin müdahalesinde Kelly sahadan sakatlanarak ayrıldı.

62. dakika
McClean'in ortasında Doherty topu kafası ile içeriye indirdi ama Millar doğru zamanlama ile topa hakim oldu ve gol şansını önledi.

66. dakika
L'vady 4 oyuncu daha değiştirdi. L' vady tek forvet alışkanlığına dönmüş gibi gözüküyor.

78. dakika
Güzel paslaşmalardan sonra önünde güzel bir boşluk bulan genç yıldız Platt uzak mesafeden harika vurdu, lakin Millar da en az Platt kadar mükemmeldi.

88. dakika
Ramseyyy, Ramsey! Walsh'ın pasında topu güzel kontrol eden Ramsey kaleyi çaprazdan gören pozisyondan harika bir vuruş yaptı, ama direkler gole izin vermedi.

89. dakika
4. hakem 3 dakika uzatma işaret ediyor.

90. dakika
Goooooooooooooooooool! Ramsey attı! Graham defanstan topu öyle güzel havalandırdı ki Ramsey boş pozisyonda kaleci ile karşı karşıya kaldı, net pozisyonda yaptığı düzgün vuruş ile takımının 4. golünü atıp Hamit'in 4 gol geleneğini sürdürdü.

90+3. dakika
Hakem maçı bitiren düdüğü çalıyor.

L'vady Utd - L'vady Utd Reserves

comandante
18.Haziran.2012, 02:04
sendeki sabrın yarısı bende olsa yoda olurdum herhalde=)

Başarılar hocam...

xwerswoodx
18.Haziran.2012, 04:24
sendeki sabrın yarısı bende olsa yoda olurdum herhalde=)

Başarılar hocam...

Teşekkür ederim kardeşim :)) Hahaha ben açıkcası zevk alıyorum böyle hatta bir zamanlar yurtta böyle açmıştı biri ta günümüze kadar işsiz tatil yapmıştı, sonra oyuna başlamıştık beraber her gün günü oynuyorduk. Gün geçince kayıt edip çıkıyorduk :D Ne zaman maç varsa o zaman o oynuyordu :D Genelde günde 4 maç izliyorduk :D Ben böyle böyle yaklaşık 3 ayda 4 sezon geride bıraktım şükürler olsun ki Gs ile 3 kez üst üste lig şampiyonu oldum 1 kez avrupada final oynadım bir kezde şampiyonlar liginde yarı final :D ama büyük bir başarım yok henüz :D

xwerswoodx
18.Haziran.2012, 05:01
20 yaşındaki James Cronesbery L'vadyde!

http://b1206.hizliresim.com/y/l/850gf.jpg

xwerswoodx
18.Haziran.2012, 06:02
Bugün ligimizin iddaalı ekiplerinden Larne'yi evimizde konuk edeceğiz. Ne kadar önemli bir ekip olsada Ligimizin ismi gibi (Dostluk Ligi), dostça geçmesini diliyorum.

Bugün kü maç dizilişini analiz ettiğimizde, rakibimiz orta sahadan defansın arkasına sarkmaya çalışacaktır. Bu nedenle Defansif orta saha oyuncumuz ile ileriye pas atmalarını engellemek istiyoruz. Bugün Ramsey her zamanki gibi oynarsa bu maçı kazanmamak için bir sebebimiz yok.

Wilsonun yerine yeni transfer James oynayacak. James bugün orta saha ile forvet arasında bir bağlantı sağlamaya çalışacak. Sol kanatta oynayacağı oyun ile maçın kaderini belirleyecek. McQuillan bugün defanstan top çıkarmaya çalışacak, yani en iyi bildiği işi yapacak.

Takım Dizilişleri:
http://b1206.hizliresim.com/y/l/850km.jpg
L'vady 2-3 Larne

Maçın Anlatımı:
1. dakika
Maç başladı.

8. dakika
McClean'in güzel pasında çok kritik bir noktada yerde kalan James için düdük çaldı. Freekick'i kendisi kullanan James topu barajın üzerine vurdu.

11. dakika
Larne etkili bir atağa kalktı, Reid'in sol kanattan yaptığı ortada White kafa vuruşu yaptı ama Bell için rahat bir top.

12. dakika
Flitzerland'ın uzaktan sert şutu dışarıya gitti.

13. dakika
Larne Reid ile tehlikeli geldi, Reid'in sol kanattan yaptığı ortada Morton kafa vurdu, defansa çarpan topu Graham güzel bir refleks ile uzaklaştırdı.

15. dakika
Larne üst üste ataklar yapmaya başladı, şu ana kadar L'vady savunması harikaydı, bakalım ilerleyen süre zarfında neler olacak.

23. dakika
McClean'in kornerie güzel bir kafa vuruşu yapan Brett az farkla topu dışarıya attı. Hamit bu fırsatı nasıl değerlendiremez diye yırtınıyor gibi görünüyor!

30. dakika
Orta alanda bir oyun izliyoruz.

35. dakika
Workman uzaktan çok sert vurdu ama az farkla dışarıda. Larne gole çok yaklaştı bu şut ile.

44. dakika
McQuillan ceza sahasında yerde kaldı, hakem devam dedi. Fakat McQuillian maçı tamamlayamayacak.

45. dakika
Penaltı! Hakem Friel'in rakibine yaptığı harekete penaltı kararı çıkarttı. Henüz oyuna 1 dakika önce giren Friel için hayal kırıklığı olmalı! Hamit şuanda çok sinirlik sanıyorum ki asistanına az önce McQuillan'ın ayağını kırdılar ses çıkarmadı, şimdi bu kadar basit bir harekete penaltı verdi diye haykırıyor.

45+1. dakika
Melly penaltıdan topu ağlara gönderdi.

45+2. dakika
İlk yarı bitti.

45. dakika
2. yarı başladı.

57. dakika
Wilson sakatlık geçiriyor, yerini Moore'a bıraktı.

64. dakika
Goooooooooooooooooooooooooool! Larne attı! Fark şimdi 2. Lemon'un güzel ortasında Craig öyle güzel uzandı ki bu topu kimse tutamazdı!

67. dakika
Moore'un pasında Trevor bir anda teke tek kaldı ama bu şansı cömertçe harcadı. L'vady için maçtaki en önemli pozisyondu.

75. dakika
Goooooooooooooooooooooooooool! Fark 1'e indi! Friel sesleri yankılanıyor stadda. Trevorun güzel ortasında Friel güzel yer tutuyor ve bu güzel ortadan sonra ona sadece topa dokunmak düşüyor. Şimdi maç 2-1. L'vady Utd. Biz hala burdayız diyor!

84. dakika
Plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat! L'vady'den mükemmel bir geri dönüş! Larne'nin kullandığı korner atışından sonra çok hızlı bir şekilde atağa kalkan L'vady, Trevorun mükemmel pasından sonra Platt'ın düzgün vuruşuyla skoru eşitledi!

86. dakika
Çok iyi gelişen L'vady atağında Trevor kaleci ile karşı karşıya kaldı, fakat vuruşu kaleciden döndü.

88. dakika
Gooooooooooooooooooooool! Dick attı! Larne tekrardan önce 3-2, kendisinin geliştirdiği atakta güzel bir gol ile takımını tekrardan öne geçirdi.

90. dakika
Hakem maçı bitiren düdüğü çaldı. Çok zevkli bir ikinci yarı izledik.

xwerswoodx
18.Haziran.2012, 16:31
James Gilpin L'vadyde!
http://c1206.hizliresim.com/y/l/85xr5.jpg

Hamit'ten Jarvis'e sert tepki: Kendine Yeni Takım Bul!
İki maçta sahne alan Jarvis, 2 maçta yaptığı 4 hata ile rakiplerine 4 gol verdi, Hamit tarafından önceki maçta uyarılan fakat Fanad karşısında alınan 3-2 lik galibiyette yenilen 2 goldede Jarvis'in hataları olunca, Hamit Jarvis'e kendisine takım bulmasını onu takımda görmek istemediğini söyledi.

Friel'in sözleşmesi fes edildi!
L'vady'nin oynadığı 4 maçta yediği 4 sarı kart ve 1 kırmızı kart sonrası, Hamit, fair-play çerçevesinde olmayan oyuncuları takımda istemiyorum açıklamasını yaptı ve bu sezon kiralık olarak forma giten Friel ile sözleşmeyi fes etti.

L'vady İrlandada Coştu:3-2
http://c1206.hizliresim.com/y/l/860dq.jpg

Maçın ilk yarısında neredeyse rakibine top vermeyen L'vady İrlanda ekibi Fanad'a karşı güzel bir galibiyet aldı. Jarvis'in yaptığı hatalar ve Friel'in yediği kırmızı kart maça damgasını vururken, Walsh, Doherty, James ve Ramsey dörtlüsünün harika oyunu maçın skorunu belirledi. Girdiği pozisyonları iyi değerlendiren L'vady İrlanda kampının ilk maçınca galibiyetle döndü.

ardaskoc
18.Haziran.2012, 19:47
Hocam maçları anlatma bence ya. Yani tanıdık bir takım değil, o kadar yazıyı okuyasım gelmiyor inan. Tercih meselesi tabi, güzel de bir uygulama ama uğraşmaya değmez bence. :)
Başarılar kariyerinde de. :)

xwerswoodx
18.Haziran.2012, 21:37
Hocam maçları anlatma bence ya. Yani tanıdık bir takım değil, o kadar yazıyı okuyasım gelmiyor inan. Tercih meselesi tabi, güzel de bir uygulama ama uğraşmaya değmez bence. :)
Başarılar kariyerinde de. :)

Teşekkür ederim :) Biliyorum kimse okumak istemiyor :)) Eğlence zaten sadece pekte önemi yok :) Yorumun için teşekkür ederim :):)

managerking66
18.Haziran.2012, 22:10
Hocam arkadaşa katılıyorum,anlatmana gerek yok ama şu anda yani 2 sene sonra vs. eğlenceli olabilir çünkü oyuncuları tanıyor olacağız ama şu anda gereksiz bence de.