PDA

View Full Version : Max Grün | Gk | 24

Lim10
30.Haziran.2012, 17:53
Adı Soyadı : Max Grün

Kulüp : Fürth

Pozisyonu : Gk

http://img341.imageshack.us/img341/785/grnt.png

Fürth'ün kadrosu zaten bir 2. lig ekibine göre oldukça kaliteli oyunculardan oluşuyor.Her türlü iş yapar.

bySperman
30.Haziran.2012, 19:50
Beğenmedim açıkcası.

leventb12
30.Haziran.2012, 20:33
Bende beğenmedim ümit vermiyor profili.

ForCimbom
08.Temmuz.2012, 17:50
nesini beğenmediniz yahu, bu profili iyi analiz edebildiğinze emin misiniz? yani 1 milyon euroluk kaleciye bu profil. barça'ya koyun denmiyor zaten.

reflexler harika, bire bir de oldukça iyi. concentration 13 sınırda sayılır, iyi denilen birçok kalecinin concentration problemi var, bunun yok. positioning de 13, fena değil. anticapiton 16, bu önemli, güzel bir detay. agility 14 , fena değil. 2,3 milyon euroya geliyorsa ucuza iyi bir kaleci kazanmış olursunuz takımınıza.

Lim10
08.Temmuz.2012, 18:31
nesini beğenmediniz yahu, bu profili iyi analiz edebildiğinze emin misiniz? yani 1 milyon euroluk kaleciye bu profil. barça'ya koyun denmiyor zaten.

reflexler harika, bire bir de oldukça iyi. concentration 13 sınırda sayılır, iyi denilen birçok kalecinin concentration problemi var, bunun yok. positioning de 13, fena değil. anticapiton 16, bu önemli, güzel bir detay. agility 14 , fena değil. 2,3 milyon euroya geliyorsa ucuza iyi bir kaleci kazanmış olursunuz takımınıza.

Arkadaşların yorumlarına cevap yazayım deyip duruyordum ama şu profili beğenmeme sebeplerini tam olarak hala çözemediğim için nasıl bi cevap verirsem vereyim tatmin olmayacaklarını düşündüğüm için üşeniyordum.Bana göre 10 numara bir kaleci.Detaylara girmiyeyim sen açıklamışsın zaten.

leventb12
08.Temmuz.2012, 18:37
Benim aradığım özellikler concentration 16+ positioning 15+ anticipation tamam o 16 , ama Decision 10 burda zaten direk kapattım ama 2.lig takımlarında oynayan varsa eyvallah iyi profil ama Premier Lig'de iş yapmaz bu.

Lim10
08.Temmuz.2012, 18:46
Herkesin kriterleri farklı olabilir.Bende teknikte önce One on ones ve Reflexes, mentalde Concentration ve Positioning ve fizikselde Agility ve Jumping'e bakarım, sonra diğer özelliklere.Bu bağlamda beni tatmin ediyor.

leventb12
08.Temmuz.2012, 19:14
Aslında senin gibi düşününlerde var tabi savunma hattı en geride olduğu için şut çekiyorlar one and one felan gerek kalmıyor ama reflexes de çok önemli bir kriter.

Deus Dominus
08.Temmuz.2012, 19:16
Benim bildiğim kadarıyla jumping'in hiç önemi yok kaleci için. Aerial Ability ve Command of Area özellikleri var hava topu kontrolü konusunda. Hoş bende zıplaması düşük, kısa boylu kalecilerle çalışmayı sevmem o ayrı mesele :)

leventb12
08.Temmuz.2012, 19:36
Jumping iyidir ya :n: Guilherme o yüzden seviliyor hava hakimiyeti iyi yada karıştırmış olabilirim :zuhaha

nuwanda1925
07.Eylül.2012, 19:08
Fürth kariyerimde baya iyidi gelişiyoda ayrıca orta şekerli takımlarda rahatça oynar