PDA

View Full Version : Oyun Açılmıyor

William Rookwood
02.Temmuz.2012, 14:33
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün sorunsuz açılan FM şimdi launcher'a tıklayınca açılmıyor steam'da aynı şekilde üzerine tıkladığım zaman hiç bir tepki vermiyor. Oyunun kendi klasöründe ki launcher'da aynı şekilde. Bi fikri olan var mı?

futureless
02.Temmuz.2012, 14:37
Görev yöneticisini bi açıp bakar mısın orada "işlemler" kısmında fm.exe veya steam.exe görünüyor mu ?

Bir de , tepki vermediğinde 2. kez tıkladın mı , tıkladıysan zaten çalışıyor gibisinden bir hata aldın mı ?

leventb12
02.Temmuz.2012, 14:40
Aynı hata dün oldu bende. Görev yöneticisinde görünüyordu ama oyun yoktu orda işlemi sonlandırdım ve internette bir çözüm buldum, ekran kartınızı güncelleyince sorun düzeliyor yazıyordu SI forumlarında denedim oldu.

William Rookwood
02.Temmuz.2012, 14:44
Görev yöneticisini bi açıp bakar mısın orada "işlemler" kısmında fm.exe veya steam.exe görünüyor mu ?

Bir de , tepki vermediğinde 2. kez tıkladın mı , tıkladıysan zaten çalışıyor gibisinden bir hata aldın mı ?

Sorunu çözdüm. Steam görev yöneticisinde askıda kalmış o yüzden tepki vermiyormuş. Teşekkür ederim :)

futureless
02.Temmuz.2012, 14:48
Sorunu çözdüm. Steam görev yöneticisinde askıda kalmış o yüzden tepki vermiyormuş. Teşekkür ederim :)

Geçmiş olsun dostum :)