PDA

View Full Version : Loyalty Bonuses Problemi

burakofly
04.Temmuz.2012, 01:05
Arkadaşlar bir sezon önce takıma toplam 6m dolar bağlılık bonusu ödemesi yapmıştım bu sezon henüz sezon ortasında 100m dolar ödeme yaptım bunun nedeni nedir?

http://yfrog.com/z/mm29gzp

Bu da screenshot resmi lütfen inceleyin..

ForCimbom
04.Temmuz.2012, 04:04
oyuncuların kontratlarındaki loyalty bonus maddesi bunun kaynağı. topçuların istediği yüksek maliyetli kontratlara evet dediysen hepsi üst üste birikince böyle yüksek bir meblağ oluşmuş olabilir. belki de fmrte falan kullanıyorsan yanlışlıkla bir 0 fazla falan yazdıysan(:D) da olmuş olabilir.

burakofly
04.Temmuz.2012, 13:19
fmrte falan kullanmıyorum..
ornek olarak muniain e 8m dolar loyalty bonus veriyorum ama yıl içinde bir önceki sezon 6m toplam loyalty bonus veriyordun nasıl 100 m olur sezon ortasında?

burakofly
04.Temmuz.2012, 13:20
ayrıca loyalty bonusu sadece kontrat esnasında vermiyormuyuz? nasıl oluyor da her ay 14 m dolar gidiyor?

BaGa TaRKaN
04.Temmuz.2012, 14:24
Her Yıl Şu Oranda Artacak Şekilde İmzaladığın İçin O Yüzden Yıllar Arası Farklılıklar Olur.

burakofly
04.Temmuz.2012, 15:17
hayır her yıl artacak gibi bişey söylemedim ve söylesem de en fazla %25 artmalı bende %1000 artmış

perpetua
06.Temmuz.2012, 14:14
ayrıca loyalty bonusu sadece kontrat esnasında vermiyormuyuz? nasıl oluyor da her ay 14 m dolar gidiyor?

Hayir. Loyalty bonus kontrat suresince aydan aya odeniyor.

Mesela 2 yillik kontrat, 2.4 milyon loyalty bonus ile yapiliyorsa oyuncuya maasinin ustune her ay 100 bin odersin.

Eger oyuncuyu sozlesmeyi yaptiktan 1 yil sonra satarsan, kontratinda yazan ama henuz odemedigin 1.2 milyonu sattigin anda odersin.