PDA

View Full Version : Regen Irkının Önüne Geçmek

narakan1969
05.Temmuz.2012, 18:13
Arkadaşlar malum regenler aslında hepimizin peşinden koştuğu cevherlerdir. Ama yıl 2020 ve ben her ülkeden en az 2-3 (Güney Amerika hariç) messi, ronaldo, maldini, zidane vs çıkmasından rahatsız oldum artık. Yani yeni oyun açarken database küçükte tutmak istemiyorum ama şu regenlerede bir dur demeli. Ne yapabilirim bu konuda?

bySperman
05.Temmuz.2012, 18:18
Yapacak bişey yok.Ayrıca niye rahatsız oldun anlamadım.Sonuçta 10 yıl öncede çok büyük yetenekler vardı şimdi de var.10 yıl önce Ronaldo,Zidane,Henry ve Ronaldinho gibi isimler vardı.Bugünde İniesta,Messi,Cristiano Ronaldo gibi isimler var.

Dooki
05.Temmuz.2012, 18:33
Vardı ama bunlardan çok çıkmasından rahatsız olmuş arkadaş sanırım. Yani şimdi bir messi varken 2020'de 5 messi var diyor sanırım :)

bySperman
05.Temmuz.2012, 18:36
Valla siz hangi oyunu oynuyorsunuz bilmiyorum ama ben daha Messi kalibresinde bir oyuncuya rastlamadım :(

KanaKe
05.Temmuz.2012, 19:26
ben sirf bu regen olayi yüzünden en fazla 4-5 sezon oynayabiliyorum genelde 3. sezondan sonra kapattigim oluyor kariyeri regen yerine komple alt yapidaki oyuncular oyuna eklense cok daha gercekci olur yada ne bileyim regenleri kapatmak gibi bir secenek felan olsa keske..

nekop
05.Temmuz.2012, 19:30
Database'den takımların oyuncu çıkarma özelliğini düşürürseniz istediğiniz gibi bir oyun olur düşüncesindeyim. Ama o kadar takımla tek tek uğraşmak gerçekten zor iş. :)

Önder HOCA
05.Temmuz.2012, 22:44
2019 da Fenebahçede 190 pa üstü 4 tane regen vardı :) sonra sildim oyunu :)

E.Cartman
05.Temmuz.2012, 22:51
Valla siz hangi oyunu oynuyorsunuz bilmiyorum ama ben daha Messi kalibresinde bir oyuncuya rastlamadım :(

2020'ye geldim Messi'nin altında regene rastlamadım, o derece :n::n: Bildiğim bi çözüm yolu yok bu işin çünkü bi yerde bu regenler oyunun devamlılığını sağlıyor. Ayrıca onlarla da olmuyor onlarsızda idare edin işte :D

Bursaspor
05.Temmuz.2012, 22:56
Bunu biraz kısabilmenin yolu ülkelerin youth rating değerlerini editör ya da FMRTE gibi oyun içi editörleri üzerinde normal değerinin çok altına hatta 1'e getirmek olabilir ama yine de kulüplerin tesis özelliklerine göre iyi regenler çıkabilir.

narakan1969
06.Temmuz.2012, 21:40
Bunu biraz kısabilmenin yolu ülkelerin youth rating değerlerini editör ya da FMRTE gibi oyun içi editörleri üzerinde normal değerinin çok altına hatta 1'e getirmek olabilir ama yine de kulüplerin tesis özelliklerine göre iyi regenler çıkabilir.

Hocam hiç çıkmasın değil, çıksınlarda özel fabrika yapımı gibi çıkmasınlar. Anladığım kadarı ile tek çözüm editörler.

ForCimbom
06.Temmuz.2012, 22:16
2020'ye geldim Messi'nin altında regene rastlamadım, o derece :n::n: Bildiğim bi çözüm yolu yok bu işin çünkü bi yerde bu regenler oyunun devamlılığını sağlıyor. Ayrıca onlarla da olmuyor onlarsızda idare edin işte :D

messinin ca sında bir futbolcu demek değildir ki =messi. oyun başındaki oyuncuların profilleri hep daha verimli ca kullanımıyla oluşturulduğu için yüksek ca lı regenler oluşsa bile aslında oyun kalitesi messi gibi olan bir regen öyle çok sık çıkmıyor.

sarianet
06.Temmuz.2012, 22:28
messi gibi çıkıyo da ronaldo gibi çıkaran var mı ben daha bulamadım :D

Önder HOCA
06.Temmuz.2012, 23:12
messi gibi çıkıyo da ronaldo gibi çıkaran var mı ben daha bulamadım :D

Arjentin'den onun Forvet versiyonu vardı bende :)

martymcfly
07.Temmuz.2012, 15:15
Ben de tam tersine biran önce regeneler çıksın diye bekliyorum :D
Genie kullanmadığım için rakamsal değerleri bilmiyorum ama 4.5 yıldız potansiyelli regenler çok az çıkıyor benim oyunda, rahatsız olmuyorum bu yüzden.
Zaten gözlemci yollayıp bulana kadar bi süre geçiyor.

Önder HOCA
07.Temmuz.2012, 15:34
Regen çıkma tarihleri vardı biyerde o y ardımcı olabilir sana

martymcfly
07.Temmuz.2012, 15:43
Biliyorum tarihleri marttan itibaren çıkmaya başlıyorlar zaten benim sorunum yok :)