PDA

View Full Version : iPhone 4S işte böyle patladı!

sarianet
06.Temmuz.2012, 23:08
Dünyanın en popüler telefonlarından olan iPhone 4S cepte patladı. 17 yaşındaki bir genç, cebinde taşıdığı iPhone 4S marka telefonunun patlaması üzerine büyük bir şok yaşadı. Olayı iş yerinin güvenlik kameraları saniye saniye kaydetti.

Fin basınında yayınlanan bir videoda, Henri Helminen babasının arabasından çıkıyor. Yazın çalıştığı iş yerine doğru yürüyen videoda Henri'nin cebinden dumanlar çıkmaya başlıyor.

Bu sırada aceleyle telefonu cebinden çıkaran Henri telefonu uzaklara fırlatıyor. Yaşananlar güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, Henri iPhone'un üreticisi Apple ile iletişime geçtiğini söyledi.

APPLE TELEFONU İNCELEYECEK

Henri, "Telefonu 3 aydır sorunsuz bir biçimde kullanıyordum. Daha önce ısınma bile meydana gelmemişti. Apple telefonu inceleme kararı aldı" dedi.
Henri'yi işe götüren babası Juho Helminen de, "Önce oğlumun sigaraya başladığını düşündüm fakat daha sonra bağırmaya başlayınca yardıma koştum. O gün işe bir saat erken gittiği için facianın eşiğinden dönüldü. Çünkü normalde o saatlerde telefon yanındayken uyuyordu" dedi.
Henri'nin elinde yanık izi oluştuğu kaydedildi. 2011'de Sydney'de bir iPhone 4 alev almıştı. Öte yandan Apple tutkunları yaşananların gerçeği yansıtmadığını öne sürdü.

iPhone 4S işte böyle patladı!

leventb12
06.Temmuz.2012, 23:16
iPhone ısındığında Sıcaklık diye bir sorun veriyor şahsen kendi iPhone'umda yaşadım buda resim ;

http://e1207.hizliresim.com/z/6/9f7pw.jpg

Aydin
06.Temmuz.2012, 23:31
benimkisinde böyle bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar.

leventb12
06.Temmuz.2012, 23:36
Kolay kolay çıkmıyor herhalde.

Edit: Donanımhaber'de birçok kişi buna rastlamış zaten.

sarianet
06.Temmuz.2012, 23:58
şimdiye kadar bendede sıcaklık çıkmadı soğuk bi adamım ondan herhalde :D

Kaka Leite
07.Temmuz.2012, 00:32
Henüz bende böyle bişeye rastlamadım.Benimki otomatik kapanıyor :)

Şarjı bitiyor hemen ne yapacağım bilmiyorum.

leventb12
07.Temmuz.2012, 01:08
Ceko, batterydoctor diye birşey var bir nebzede olsa işe yarıyordu. Onu dene derim.

Kaka Leite
07.Temmuz.2012, 01:09
Ceko, batterydoctor diye birşey var bir nebzede olsa işe yarıyordu. Onu dene derim.

Eyvallah, deneyelim bakalım :)

lexoqe
20.Ağustos.2012, 02:24
Ben de hiç rastlamadım. Neyse ki sattım kurtuldum ama özlüyorum :)