PDA

View Full Version : Sezon ortası hazırlıık maçları

kasım akdemir
30.Temmuz.2012, 14:29
http://b1207.hizliresim.com/z/y/b7z36.png (http://bit.ly/c25MCx)

Beyler almam ligindeyim şuan 2018 yılındayım ve takımın başına sezon başı geçtim ama böyle birşey çıktı karşıma bunun bir mantığı varmı? Sezon ortası 5 dosluk maçı gözüküyor.
Yardımlarınızı bekliyorum

goosfraba
30.Temmuz.2012, 14:30
bence normal.

BaGa TaRKaN
30.Temmuz.2012, 14:32
Ben Çok Kullanırım Bunu. Devre Arası Tamamlandığında Mutlaka Hazırlık Kampı Uygularım Faydasını Emin Ol Çok Göreceksin.

Gerçekte Zaten Ocak Dönemi Hazırlık Kampları Zaten Olağan Bir şey

kasım akdemir
30.Temmuz.2012, 14:33
Anladım. Ben bug felan zannettim. Daha önceki takımlarımda böyle bir durumla karşılaşmamıştım garip geldi ama dediğiniz gibi normalse sorun yok. Teşekkür ederim ilginize.

BaGa TaRKaN
30.Temmuz.2012, 15:25
Genelde Bu Tip Random Maç Atamaları Alman Liginde Sık Oluyor Adamlar Çok Sıkı ve Prensipleri Sanırım Genlerinden Gelen Bir Tür Davranış

Marquinh0s
30.Temmuz.2012, 15:40
Lig maçlarına ara verildiği için koyuluyor hazırlık maçları.

futureless
30.Temmuz.2012, 16:03
Yardımcı antrenör hazırlık maçlarını ayarlama yetkisine sahiptir.

Bende İsviçre ikinci liginde 2 aylık devre arası var.Kendim ayarladım maç mecburen :D

GeNç KaRTaL
30.Temmuz.2012, 18:03
Leverkusen'i yönetiyorum.Yardımcıma hazırlık maçlarını ayarlaması için talimat vermiştim.Devre arası gelince 5-6 tane maç ayarlamıştı.Devre arasının diğer liglere nispeten uzun olmasından dolayı sanırım.

kasım akdemir
30.Temmuz.2012, 18:09
Leverkusen'i yönetiyorum.Yardımcıma hazırlık maçlarını ayarlaması için talimat vermiştim.Devre arası gelince 5-6 tane maç ayarlamıştı.Devre arasının diğer liglere nispeten uzun olmasından dolayı sanırım.

Anladım. Almanyada daha önce oynamadığım için garip geldi ama şimdi normal ve mantıklı olduğunu anlıyorum. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.

martymcfly
30.Temmuz.2012, 19:12
İngiltere'de bırak hazırlık maçı yapacak yeri, nefes alacak yer bile yok fikstür o kadar dolu ki :D
Almanya baya ara veriyormuş haberim yoktu.