PDA

View Full Version : FM12 Regenler..

TheConquerost
08.Ağustos.2012, 04:37
Arkadaşlar uzun zaman sonra FM oynayasım geldi. En son 2008'i oynamıştım geçenlerde oyunu yükledim , falan bi kaç şey indirdim yama. Bugün de genie scout yükledim. Hevesle girdim regenleri bulayım da satın alayım diye. Çok şaşırdım baktığımda en yüksek potansiyelli regen 94! Ve regenler sadece başlarken seçtiğim 2ülkeden çıkmış Türkiye ve İtalya. Ayrıca oyunda hangi takım olursam olayım Altyapı da ya 1 adamın ismi silik değil yada herkesin silik. Önceki serilerde böyle değildi hiçbiri silik değildi. Sizce nerede yanlış yaptım , tam bilmediğim için oyuna girerken bi ayarını eksik falan mı yaptım da böyle oldu lütfen yardım edin kafayı yicem ya FM08'de hep 190-180 pot. lu regenler vardı ilk seneden , bunda 94 en yükseği :(

EndoplazmiK RetikuluM
08.Ağustos.2012, 05:44
94 Oyun başı olduğu için öyledir. 3.-4. sezondan sonra hayvani regenler çıkıyor.

Dooki
08.Ağustos.2012, 17:04
Altyapı olayı eğer çok düşük bir takım aldıysan oluyordur veya database Large seçmediğin içindir. Ayrıca ilk senede daha başlangıçta regen pek çıkmaz o yüzden 94 olması normal. Genelde o tarz regenler düşük liglerde bir takımın eksik oyuncusu falan vardır, tamamlamak için konulmuştur. İlk sene bitsin, her takım genç oyuncu alımını yapsın, o zaman 190'larda regenler bulabilirsin.

TheConquerost
08.Ağustos.2012, 20:56
İnşallah öyledir takımım Fenerbahçe'y di altyapıdan bir adamın prof bakılıyordu o da regen değildi Database'im Large yani düşük takım ile large sorunu değil. ve 94 bendeki değil tüm takımlardakiydi. İnşallah ilk sezon bitince düzelir bakalım artık.

Dooki
08.Ağustos.2012, 21:02
94 zaten tüm takımlarda normal. FB'de ilk sezonda regen çıkmaması gerekiyor, o da normal. Ancak U-18'in görünmemesi şaşırttı beni. İkinci sezonda dolu yüksek PA'lı oyuncu çıkar oyunda.

TheConquerost
08.Ağustos.2012, 22:45
U18 görünüyor tıklıyorum kadroda ki tüm oyuncular silik isiimli biri normal kadroda ki gibi onu belirtmek istedim