PDA

View Full Version : Oyuncumda Milli Takım Sorunu

lofthei
08.Ağustos.2012, 17:44
Oyuncum Daniel Kofi Agyei, Gana Milli Takımı ile maça çıkmış olmasına rağmen, İtalya milli takımı tarafından EURO 2016 aday kadrosuna davet edildi. Bunun sebebi ne olabilir?

http://img266.imageshack.us/img266/5804/agyeiiyalyakadrosunda.jpg

http://img232.imageshack.us/img232/5722/agyeiganadaoynadi.jpg

manager725
08.Ağustos.2012, 18:56
İnformation sekmesinden ikinci ülkesinin İtalya olup olmadığına bak.

Dooki
08.Ağustos.2012, 19:16
İkinci ülkesi İtalya'dır zaten de, Gana Milli Takımı ile maç yaptıktan sonra başka Milli Takım adına maç yapamaz. Ondan dolayı sorun diyor arkadaş. İlginç bir durum, bir bak bakalım organizasyon devam ederken hiç maç oynayabilecek mi diye.

lofthei
08.Ağustos.2012, 19:42
İnformation sekmesinden ikinci ülkesinin İtalya olup olmadığına bak.

Dooki'nin bahsettiği durum için sormuştum zaten, oyuncunun İtalya vatandaşlığı var.

İkinci ülkesi İtalya'dır zaten de, Gana Milli Takımı ile maç yaptıktan sonra başka Milli Takım adına maç yapamaz. Ondan dolayı sorun diyor arkadaş. İlginç bir durum, bir bak bakalım organizasyon devam ederken hiç maç oynayabilecek mi diye.

Bakacağım. Benim oyuncum olduğu için haber de gelecektir.

manager725
08.Ağustos.2012, 19:55
Kesin Sonuç---Oyun Hatası

di canio
08.Ağustos.2012, 20:54
Oyuncunun Gana Milli Takımı ile çıktığı maç resmi değildir (Turnuva maçı değil, hazırlık maçıdır). Resmi maça çıkmadan diğer milli takıma geçiş yapılabiliyor oyunda. Gerçekte de böyle birşey vardı ama son durum nedir bilmiyorum şu an. O yüzden oyun hatası değil.

Dooki
08.Ağustos.2012, 20:59
Ben hazırlık maçında oynaması da yeterli diye biliyordum aslında. Demek öyle değilmiş. Ama reelde sanırım hazırlık maçında oynarsa başka takıma gidemiyor.

di canio
08.Ağustos.2012, 21:25
Açıkçası bu konuda şu an düzen nedir çok iyi bilmiyorum ama eskiden gidebiliyordu.

BaGa TaRKaN
09.Ağustos.2012, 00:34
Düzen Aynen Devam Ediyor, 2.Vatandaşlığı Olan ve Birinde Sadece Özel Maçta Oynayıp Diğer Uyruğunda Resmi Maç İçin Davet Edilirse Oyuncu Kararını Değiştirebilir Fifa Burada Tamamen Oyuncuya Endeksli Bıraktı Bu Durumu

lofthei
09.Ağustos.2012, 17:42
Sağolun arkadaşlar, anladım. Evet Agyei'nin Gana'yla çıktığı maç hazırlık maçıydı.