PDA

View Full Version : Football Manager 2012 Takım Değiştirme

cabir48
21.Ağustos.2012, 17:47
Herkese Merhabalar.

Ben Güney Afrika Ligindeki geçen 2 sezon sonrasında başka bir kulübe gitmek istiyorum ama tam olarak anlamadım bu işi :)

Orada 1 şampiyonluk 1 ikincilik aldım. Avrupaya dönmek istiyorum hedefim Barça, Real, City veya United değil 2.lig 3.lig takımları bile olur ama yapamadım. Yardımcı olan herkesten sonsuz teşekkürler :)

Ralph
21.Ağustos.2012, 18:12
Normalde teknik direktörlük statünü en kötü de yapsan 2.ligler alıyor seni. Alınmaman ilginç olmuş. Belki de Afrika takımları ile ilgili bir sorun vardır bilemiyorum.

cabir48
21.Ağustos.2012, 20:16
Normalde teknik direktörlük statünü en kötü de yapsan 2.ligler alıyor seni. Alınmaman ilginç olmuş. Belki de Afrika takımları ile ilgili bir sorun vardır bilemiyorum.

Peki tam olarak nereden teklif gelebileceğini gelirse nasıl kabul edebileceğimi gösteren yerler ile ilgili bir konu veya bilgi verebilir misiniz?

ardnz
21.Ağustos.2012, 22:37
is merkezi bolumune git, oradan bosta olan kulupler, durumu guvensiz olan kulupler yer alir. o takima tiklayarak goreviyle ilgilendirgini belirte bas. ( tabi o takimlarin liglerinin secili olmasi gerek.) oyle dene, elbet biri ister seni :) veya simdiki kulubunden istifa et, kulupler belki teklif gonderir

playeray
22.Ağustos.2012, 10:33
Avrupa Liglerini açtın mı?

cabir48
22.Ağustos.2012, 11:37
is merkezi bolumune git, oradan bosta olan kulupler, durumu guvensiz olan kulupler yer alir. o takima tiklayarak goreviyle ilgilendirgini belirte bas. ( tabi o takimlarin liglerinin secili olmasi gerek.) oyle dene, elbet biri ister seni :) veya simdiki kulubunden istifa et, kulupler belki teklif gonderir

teşükkerler.

cabir48
22.Ağustos.2012, 11:38
Avrupa Liglerini açtın mı?

açtım evet.