PDA

View Full Version : Forma yapımı

Ali Hikmet
29.Ağustos.2012, 15:18
smarth shirt desingerden forma yaptım bunları nereye kaydedeceiği bilmiyorum anlayan biri varya yardım edebilir mi?

lexoqe
29.Ağustos.2012, 15:27
Onun için özel bir metin belgesi hazırlaman gerekiyor. cfg dosyası yanılmıyorsam.

Ali Hikmet
29.Ağustos.2012, 15:41
ben hazırladım bitirdim sadece belhgelerimde fm 2012 yerinde nereye kaydedeceğimi bilmiyorum

Ali Hikmet
29.Ağustos.2012, 16:14
smarth shirt desingerden forma yaptım bunları nereye kaydedeceiği bilmiyorum anlayan biri varya yardım edebilir mi?

lexoqe
29.Ağustos.2012, 16:27
Belgelerim> Sports Interactive > Football Manager > Graphics > Forma

Bu yol işte. Olmayan klasörleri sen kendin oluştur. Cache'yil silmeyi unutma.

Ali Hikmet
29.Ağustos.2012, 17:18
yaptım kardeş ama forma gözükmedi ne yapmam gerekli peki

Ali Hikmet
29.Ağustos.2012, 17:33
cevaplicak olan yok mu

Deus Dominus
29.Ağustos.2012, 17:36
Windows Xp kullananlar için C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2012

Windows 7 ve Vista kullananlar için C:\Users\Kullanıcıadı\App Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012

Burada cache isimli bir klasör var, göremiyorsan araçlar-klasör seçeneklerinden "gizli klasörleri görüntüle" yi bulup işaretlemelisin. cache klasörünü sil, oyuna gir, yine görünmezde skin'i tekrar yükle, yine görünmezse bir doktora götür...

Ali Hikmet
29.Ağustos.2012, 18:39
sildim ama bn skin değil

ben kendim yaptım kendim klasör oluşturup koydum denilen şekilde o görüntülen mi yorda

lexoqe
30.Ağustos.2012, 02:55
Hocam hata cfg dosyasında. Öyle yapıp klasöre atmakla olmuyor.

cbdy
30.Ağustos.2012, 15:01
formanın ismine hangi takımın id'sini yapacaksan onu yaz. daha sonra formanı bir klasöre at. fm graphichs configurator'u indir. hata verirse verdiği eksik dosyayı internetten indir ve windows system 32'e at. programı aç. browse'den klasörü seç. sonra o sana config 'i hazırlayacaktır. onu kopyalayıp belgelerim-sports inc.-fm-graphichs-pictures-kits içine at. yoksa klasörleri kendin oluştur. daha sonra cache sil. oyunu açl. tamamdır. benim örneklerim:
http://d1208.hizliresim.com/10/y/cft59.png
olmaz ise mesaj kutumu aydınlatabilirsin.