PDA

View Full Version : FM Oynayan Ünlüler

lionelforlan
30.Ağustos.2012, 16:29
Mustafa Denizli: CM 99/00 den beri oynadığını söylüyor. Sıkı bir FM takipçisi. (Belki şu an içimizde )
Murat Kosova: Oynadığını söylemişti diye hatırlıyorum
Alex Ferguson: 97/98 den beri takip ediyormuş.
David Beckham: Taktikler hakkında FM'den bilgi aldığını söylemişti diye hatırlıyorum. Röportajın birinde taktikler alıyorum karşımızdaki takımı daha iyi tanıyabilmek için kullanıyorum dediydi.
Mahmut Hanefi Erdoğdu: Öyle bir FMciymiş ki sabahlara kadar oynarmış.
Güntekin Onay: Bu adamdan oynamasını bekliyordum zaten Hep altyapılarındaki oyunculardan bahsediyor
Luis Figo: En büyük hobim diye bahseylemişti
Serdar Topraktepe: Yorum yok.
Ersun Yanal: Bilmeyen yoktur. Taktikler falan alıyormuş Genç oyuncuları keşfediyormuş.
Demetrio Albertini: vay vay ki vay vay. hey hey ki hey hey Çok uzun zamandır oynadığını belirtmişti.
Şenol Güneş: Milli takımın başındayken oynuyorum demişti hatırlayan vardır belki..
Hıncal Uluç: Buna karışmasa şaşardım vallahi
David O'Leary: Bilmem internetten buldum
Peter Lindgren: Ekşi Sözlükten bulduğum tek isim kim olduunu bilmiyorum
Stefan Selakovic: Yine röportaj mıydı bir internet sitesi miydi neydi hatırlamıyorum ama en sevdiği oyunun CM 01/02 olduğunu söylemişti. En çok oynadığı oyun 01/02 imiş. Çünkü o oyunda çok iyi oynuyormuş
Haşmet Babaoğlu: Bilmiyorum bir ara bir gazetenin(reklam olmasın ) internet sitesinde fln okumuştum. CMden istatistik veriyordu
Ali Ece:Adam oyunun hastası.

Sizinde bildikleriniz varsa yazın arkadaşlar

ALINTIDIR...

edit: biraz araştırma sonucu öğrenmiş bulunmaktayım ki, bazı ingiliz klüpleri oyunun "scouting" sistemini kullanmaktaymış.

lionelforlan
30.Ağustos.2012, 16:37
http://www.idman.org/ali-ece-ile-futbolu-ve-hayatini-konustuk.html

El Barto
31.Ağustos.2012, 09:44
Ben de oynuyorum.

anil luque
31.Ağustos.2012, 11:55
Ben de oynuyorum.

:zuhaha .....................

lexoqe
03.Eylül.2012, 13:50
Hani ünlüler marjinaldı :)

sarianet
03.Eylül.2012, 15:20
ben üç aydır oynamıyorum ismimin geçmemesi normal :)

manager725
08.Eylül.2012, 18:13
Jose Mourinho menajerliği FM'den öğrenmiş.

O zaman şu an hepimiz San Marino'yu dünya şampiyonu yapacak düzeydeyiz.:)

maNga 33
08.Eylül.2012, 19:03
İngiltere eski başbakanı Tony Blair'de oynuyor diye duymuştum hatta oyun yüzünden bazı toplantılara geç kaldığı da olurmuş.