PDA

View Full Version : Stad doluluk oranı

darthrevan
01.Eylül.2012, 12:50
Bury takımını yönetiyorum. Geçen sezon şampiyon oldum üç sezon üst üste uefa kupasını kazandım ama hala daha stat doluluk oranı yüzde 77-80 arasında bunu artırmak daha ne yapmam lazım?

KaRaBükLü KraL
01.Eylül.2012, 15:09
Forma satışları ... adlı oyuncunun gelmesi ile patladı cümlesindeki ... 'yı doldurursan stadında dolar bence:)

Deus Dominus
01.Eylül.2012, 16:36
%80 kötü bir oran değil. Her maçta aynı doluluğun olmasını bekleyemeyiz. Top seviye bir takıma karşı oynadığın maça gösterilen ilgi ile küme düşmemeye oynayan bir rakibe karşı gösterilen ilgi aynı olmaz.

Ketchaup
01.Eylül.2012, 17:23
bazı takımların saçma ayarlanmış taraftar oranları. bu seride lecce, lens, le havre, academica ve bir sürü oyun başında düşük reputasyonlu takımla şampiyonlar ligi oynadım. mesala lecce ile 8. sezonda uefa fln aldım adamlar hala istediğim oranda doldurmadı stadı. bi lens taraftarı %80 fln dolduruyor. şu an 5. sezondayım pek bi başarı yok takımda worldwide adam da yok ama seneler içinde artması lazım bence. editör kullanınca da hile yapmış gibi hissediyorum kendimi fm13de düzelir inş.

dragunov78
01.Eylül.2012, 18:57
bildiğim kadarı ile Gigg Lane Bury'nin stadı ve 10-15 bin kapasitesi,
eğer kapasite arttrımı yapmadıysan uefa kupası kazanmış şampiyon olmuş bir takım içi,n düşük bence de...

öte yandan oyunda bazı takımlarda bu oluyor diye düşünüyorum,FM 09 da Leiria ile şampiyonlar ligine katılma hakkı kazanmama rağmen 7-8 bin kişiye oynuyordu takım:confused:

olmayınca olmuyor...

darthrevan
04.Eylül.2012, 17:08
Büyük takımlarla yada önemli maçlarda doluyor ama yine de bence yetersiz. Bu kadar kupa kazandığım bir takım için

anathema
06.Eylül.2012, 15:35
Takımın ait olduğu şehirin belli bir taraftar kapasitesi var.ne yapılırsa yapılsın o sayıyı geçmiyor.ancak editörden değiştirlebiliyor bu sayı.hile sayılmaz bence.

ogulcan38
06.Eylül.2012, 16:33
bunun stadın bulundugu sehirin nufusuylada alakasi olabilir ornek veriyorum 50kisilik sehirde 60 bin kisilik stad dolmaz yukardaki takımların icin soylemdm buda bi etken

muzoadux
16.Eylül.2012, 18:28
İBB sezonda 20 bilet satıyor kombine :D şükret haline