PDA

View Full Version : Galatasaray'a Bu Bütçe ile Kimi Almalıyım?

Flawless Victory
17.Eylül.2012, 18:06
2. sezonun başındayım, inanılmaz maçlarla ŞL yarı finali oynadım. Yarı finalde Barcelona çıkınca fark yedik. :) Ama iyi bir bütçe verdi yönetim 47 m TL. Bu paraya kimi alsam daha iyi olur. 23-24 yaşlarındaki tecrübeli oyuncular tercihim. Villareal'den Bruno'yu 24 m TL'ye veriyorlar, sizce değer mi? Bu oyuncu ile hiç oynamadım. Özellikle orta sahanın ortasına ŞL'nde iyi bir oyuncuya ihtiyaç var. Yoksa bu sezon gruptan çıkamayabiliriz. Paranın maksimum 35 m TL'sini bu transferlere ayırmak istiyorum. Diğer kısmıyla da regenlerde şansımı deneyeceğim.

davidvilla
17.Eylül.2012, 18:45
valla genc al. forvet olarak kadlec'i kesin tavsiye ederim.Hemen iş yapmaya başlıyor zaten...Tecrubeli alma cunku; 27 28 yasındaki adam anca 30 yasında falan adapte oluyor lige. Türkiye ligini çin ligi gibi bişey yapmışlar. Çok uzağa geliyormuş gibi davranıyor oyuncular. Rafinha geldi adapte olamadı Türkiye'ye bende. Hangi brezilyalı adapte olamamış ki bize :D o yuzden tolga cigerci var onu alabilirsin emre can var.. lorenzo crisetig var. Vukusic var. Alper Uludag var sol kanat alabilirsen. Bi de meksikalı vardı Chivas'ta Fierro idi sanırım adı o da manyak.

berkay123456
17.Eylül.2012, 19:02
Sao Paulo'dan Casemiro var, fena yardırıyor, deneyebilirsin.Üstelik gelişime açık.Gelirse eğer Sissoko ve yine gelirse eğer K.Asamoah.Bu oyuncular tam bir domine.Son olarak ta daha hesaplı ve iyi bir transfer olabileceğini düşündüğüm Kopenhag'lı Claudemir'i değerlendirebilirsin.

sui generis
17.Eylül.2012, 19:18
abi Badelj ortasahada müthiş. Quintero zaten bilinen bir isim, 30 maçta 34 gol 14 asist :) Ben de ilk yıl finalde kaybettim , 2.yıl yarı finalde elendim :)

Oghuse
17.Eylül.2012, 19:23
Vaclac Kadlec, Bony Wilfried, Alberto Paloshi forvet.
Schmiedebach, Sigurdsson ortasaha.

William Rookwood
17.Eylül.2012, 19:59
Hangi mevkiler eksik bi kadronu koyarsan daha net birşeyler söyleyebilirim

Flawless Victory
17.Eylül.2012, 20:11
Fleck'i nasıl oldu bilmiyorum da 1.5 m TL'ye verdiler. :)

DM, DL, ST lazım.

William Rookwood
17.Eylül.2012, 20:18
Yann M'vila, Martin Olsson, Seydou Doumbia. Bunların üçüde gelir ama biraz tuzlu olur fiyatları

berkay123456
17.Eylül.2012, 20:43
Fleck'i nasıl oldu bilmiyorum da 1.5 m TL'ye verdiler. :)

DM, DL, ST lazım.

Sol beke Digne isminde bi genç sol bek vardı harika gelişiyor, aynı zamanda Atila Turan'da öyle.750k'ya alıp 9 M'ye satmıştım sadece 2 yılda yedek oturtarak.Pişmiş istiyorsan da Arsenal Kiev'de ki Polyovyi'yi öneririm, tam bir görev adamı ben de 5 sezon da 4 kez asist kralı oldu.

DM olarak, kuşkusuz Kara ilk tercih olmalı.Eğer alınabilirse Vukojevic harika bir oyuncu.Eğer ucuz arıyorsan da Flamengo'lu Willians olabilir.

Son olarak ta forvet tercihin nasıl bilmiyorum ama eğer hedef adam arıyorsan Vossen'den daha iyisini bulamazsın.Tek kelimeyle harika bir forvet.Onun dışında Kalinic'te güzeldir.

Çoğunluğuyla denediğim oyuncuları yazmaya gayret ettim.Digne,Atila,Polyovyi,Kara,Vossen ve Kalinic'ten oldukça verim aldım.Vukojevic'i denemedim henüz ama, o profille kötü oynayacağını hiç zannetmiyorum :)

Flawless Victory
17.Eylül.2012, 23:26
Birçok oyuncuyu denedim ve 49 m TL'den çok daha fazla istiyorlar. Şimdilik genç oyuncular aldım. Transfer sezonu bitmeden birilerini alacağız inşallah. Vossen, Bony zaten takımımda benim.

Robeck
18.Eylül.2012, 10:33
Dm ye farklı isimler denemek istiyorsan DLP oynayabilen Danimarka'nın FC Midtjylland takımında Adigun Salami diye Nijeryalı bir oyuncu var özellikleri 15 civarında fakat PPM leriyle çok etkili oluyor.

Flawless Victory
18.Eylül.2012, 12:08
Söylediğiniz birçok oyuncu 70-80 m TL'lere başka takımlara gittiler. Bize de daha düşük profilli oyuncuları almak kaldı. Bazı regenlerle orta yaşlı iyi oyuncular aldık. Bunları akşam yazarım. Malesef transfer piyasası çok yüksekti. İyi oyuncu almak için piyasayı iyi takip etmek ve biraz para biriktirmek lazım. Bu sene ŞL'nde aynı başarıyı yakalar mıyız, tabi zor ama Ligde sorun yaşamayız büyük ihtimal.

Aklıma gelen yaptığım transferlerim : Fleck, Emre Can, Tolga Ciğerci, 21 yaşında ismini tam hatırlamadığım bir DR, serbest transferden Fierro ve Serdar Aziz.

davidvilla
18.Eylül.2012, 13:03
Tolga ciğerci'den randıman alırsan haber verebilir misin ? Enerjileri süper oluyor ama nedense pek iyi oynayamıyor sebebini çözemedim.Baska bir oyuncum daha var aynı mevki aynı enerjiler hatta geniden bile baktım gizli enerjilere onlar bile aşağı yukarı aynı ama o adam cok iyi oynuyor Tolga oynayamıyor ayrıca 4 senedir de bende. O yuzden merak ediyorum