PDA

View Full Version : steamdan fm 2013

balgat80
27.Eylül.2012, 11:42
bu yıl oyun türkçe olacağı için ciddi ciddi almayı düşünüyorum. yanlız sormak istediğim şeyler var

1. şuan ön sipariş ile fiyatı 39,99$. şimdi almaz oyun çıktıktan sonra alırsam fiyat artarmı.
2. diyelimki aldık indirdik ve oyunu kurduk herhangi bir cd key istiyormu istiyorsa bunu steam mı veriyor. vede bilgisayara format attığımızda yıl içerisinde 1 2 defa olabiliyor bu. tek kullanımlık bir keymi . format durumunda napıcaz

kasım akdemir
27.Eylül.2012, 12:23
Kaç kurulum hakkımız olduğu ve bu hakları doldurduktan sonra ne yapmamız gerektiği ile ilgili cevabı bende merak içerisinde bekliyorum. Bende format atma ve kardeşime yükleme konusunda endişe taşıyorum. Ayrıntılı ve tatmin edici cevap verecek arkadaşımız varsa bizi aydınlatsın lütfen. Biraz bakındım ama bir cevap bulamadım sitede. Saygılar...

caner485
27.Eylül.2012, 12:32
Benim bildiğim bi kısıtlama yok ama sadece tek pc online olarak bağlanabiliyor diğerleri offline modda oyunu oynayabiliyor.Oynama açısından sıkıntı yok ama güncellemelerde sırasıyla online olup güncelleme yapılıyor diye duymuştum daha iyi bilen açıklama yaparsa iyi olur tabi.

Oghuse
27.Eylül.2012, 12:37
Oyunu steam'den almak; önce steam hesabı açıp oyunun parasını veriyorsunuz ve steam programını yüklüyorsunuz. Oyunu steam hesabınızdan istediğiniz kere istediğiniz bilgisayara yükleyebilirsiniz. Tek şart internet bağlantısı.

ommix
27.Eylül.2012, 12:57
Steam'den almak yerine D&R'dan ön sipariş verebilirsin.Daha ucuza geliyor

sivaslizoro
27.Eylül.2012, 13:19
ommix e katılıyorum. steam yerine d&r dan alman çok çok daha iyi olacaktır. fiyat açısından daha avantajlı.

kasım akdemir
27.Eylül.2012, 14:18
Şimdi arkadaşlar ; Oyunu D&R dan aldık kurduk sonra steam'e oyunun kabındaki kodu girerek kayıt ettik güncellemedeydi vs vs.. indirdik buraya kadar tamam. Peki ben format attım sonra bi daha attım sonra kardeşime yüklemek istedim yada arkadaşıma!!! o zaman ne olacak? bunun bi sınırı var diye biliyorum ve bu 3 diye biliyorum.Yanlışsam düzeltin lütfen ve 3 yükleme hakkım varsa gerçenten ve bunu tükettiysem ne yapmam gerekir bunu söyleyin lütfen. İlgi ve alakanıza teşekkür eder saygılarımı sunarım...

serwan
27.Eylül.2012, 14:46
Şimdi arkadaşlar ; Oyunu D&R dan aldık kurduk sonra steam'e oyunun kabındaki kodu girerek kayıt ettik güncellemedeydi vs vs.. indirdik buraya kadar tamam. Peki ben format attım sonra bi daha attım sonra kardeşime yüklemek istedim yada arkadaşıma!!! o zaman ne olacak? bunun bi sınırı var diye biliyorum ve bu 3 diye biliyorum.Yanlışsam düzeltin lütfen ve 3 yükleme hakkım varsa gerçenten ve bunu tükettiysem ne yapmam gerekir bunu söyleyin lütfen. İlgi ve alakanıza teşekkür eder saygılarımı sunarım...

sınırı yok.. 3-5-15 falan değil... aynı anda 2 bilgisayarda online olunmadığı sürece istediğin kadar bilgisayara yükleyebilirsin. üstelik hepsinde aynı anda yüklü olabilir. sadece aynı anda 2 pc'de birden online olamazsın o kadar..

Kaka Leite
27.Eylül.2012, 15:27
Steam'daki üyeliğinize o Key'i aktif ediyorsunuz, oyunu kurmakta bir sınır yok istersen 30 kere format at.Steam'ı indir ve hesabına giriş yap ve oyunu indir.

kasım akdemir
27.Eylül.2012, 16:37
Teşekkürler arkadaşlar. Bilgiler benim için yeterli oldu. Sağolun