PDA

View Full Version : FM 2013 Çıktı

Pages : 1 [2]

Uchiha Itachi
20.Ocak.2013, 17:56
Herkes yamalardan şikayetçi ama oyuna 2 yıl ara verdikten sonra başlayacak birisiyim.Hangi güncellemeyle oynamamı tavsiye edersiniz ?

IcedEarth
23.Ocak.2013, 22:06
Hayatımda ilk defa orjinal bir oyun aldım. Aral firması kampanyaya sokmuş, Şubat ayının sonuna kadar 30 liraya alabiliyorsunuz bir çok mağazadan. Gitti Vatan Bilgisayar'dan aldım, şimdi kuracağım bilgisayara. Bakalım nasıl olmuş oyun.

Kuzga
27.Ocak.2013, 02:53
Sonunda oyuna kavuştum bende. Update lerini yaptım ama belli sorunlar var gibi hala oynuyorz bakalım

Peguy
27.Ocak.2013, 13:00
Merhaba arkadaşlar.Direk konuya girmek istiyorum.Askerden yeni geldim , malum şuan için oyunu tek başıma alabilecek bütçem yok.Oyunu bir arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz.Biraz araştırma yaptım , 2 zıt düşüncede olan arkadaşlar var ben de ikilemde kaldım.Oyunu online oynamak önemli değil , benim için önemli olan 2 kişi aynı anda farklı pc lerde offline olarak oyunu oynayabiliyor mu ? ( Tek DVD ile tabi ) Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar..

ardaskoc
08.Şubat.2013, 12:14
Merhaba arkadaşlar.Direk konuya girmek istiyorum.Askerden yeni geldim , malum şuan için oyunu tek başıma alabilecek bütçem yok.Oyunu bir arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz.Biraz araştırma yaptım , 2 zıt düşüncede olan arkadaşlar var ben de ikilemde kaldım.Oyunu online oynamak önemli değil , benim için önemli olan 2 kişi aynı anda farklı pc lerde offline olarak oyunu oynayabiliyor mu ? ( Tek DVD ile tabi ) Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar..

Geç oldu ama evet oynayabiliyor. :)