PDA

View Full Version : Hangi Ligde Hangi Takımla Başlayıp Hangi Lig Hangi Takımla Zirve Düşlüyorsunuz?

uaemrah
07.Ekim.2012, 04:16
Samsunspor'u süper lig'e çıkarıp sonrasında Galatasaray'ın başına geçip İngiltere'de Tottenham yada Man.City ve sonrasında İspanya'dan Real Madrid gibi bir kariyer fena olmazdı :)

Deus Dominus
07.Ekim.2012, 04:22
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=109382

uaemrah
07.Ekim.2012, 04:26
aynı şey değil ama gerekirse silinebilir sorun yok

lexoqe
07.Ekim.2012, 12:50
Şimdi oyun kesin Türkçe mi çıkıyor ?

manager725
07.Ekim.2012, 12:58

Yok artık cevaplamıyorum.

darkkobal123
07.Ekim.2012, 13:02
Glasgow Rangers'ı alıp, hak ettiği yere tekrar ulaştırmak istiyorum.

yugi
07.Ekim.2012, 13:04

Türkçe çıkıyor.Kesin.

antiochia
07.Ekim.2012, 14:51
Hırvatistan Liginde Hajduk Split, Slovenya Liginde Mura veya Aluminj, Polonya Liginden Gornik Zabzre,Çek cumhuriyeti'nden ve Romanya'dn birer takım olabilir, İtalya'dan Atalanta,Torino,Sampdoria veya Pescara'dan birini almayı düşünüyorum şahsen...

SkyCaptain
07.Ekim.2012, 15:56
Ben de biraz maymun iştahlıyım galiba. Bir takımla en fazla 4 yada 5 sezon oynayabiliyorum, Journeyman kariyerleri bana hep daha cezbedici geliyor ve ligde underdog diye tabir edilen en iyilerin bir alt sınıfındaki takımlardan birini çalıştırınca hedefimde sadece Real Madrid oluyor...

FM12'de Real'in başına geçemedim hiç, elit sınıf takımlardan birinde (Real, Barca, Arsenal, Manu, City, Inter, Juve, Milan, Bayern, Chelsea vs) başlamak da bana zevk vermiyor.

Bu sene yine oyunu tanıma amaçlı olarak FB ile başlayım, sonrasında 3-4 sezonda oradan Avrupa'ya açılabilmenin hesaplarını yaparım ve en nihayetinde hedef yine Real Madrid olur.

İkinci kariyerim de Villarreal, Rangers, Nott. Forest gibi eski günlerini arayan alt lig takımlarıyla olur...

daedalus
08.Ekim.2012, 22:52
FM11'den sonra kendimi nadasa aldım. Heyecanla 13'ü bekliyorum.

Oyunu tanımak için Trabzonsporlar başlayıp bir 10 sezon oynarım büyük ihtimal. Sonra yeni oyunda İngiltere'de işsiz başlayıp, alt lig takımlarından biriyle anlaşarak oyuna başlamayı düşünüyorum. Bir de Sarıyer'le başlamayı düşündüğüm bir kariyer var.

mustiUA
09.Ekim.2012, 12:57
emrespor'la şampiyonlar liginde boy göstermek ve daha uzun vadede de şampiyon olmak istiyorum :)

rameryem
14.Ekim.2012, 21:31
gölcüksporla başlayıp süper ligde şampiyon olmak istiyorum

sarianet
14.Ekim.2012, 23:25
Fb italya milan inter ing liverpool yada manu ve son durak Real madrid

Duka
15.Ekim.2012, 03:01
Bu soru bu konuya uygun olur mu bilmem ama okurken yorumları aklıma geldiği icin yazmak istedim.

FM12 Galatasaray kariyerimde sadece türkiye ve ispanya ligleri açık olarak başlayıp 2018 de "nasıl oluyor bir deneyeyim" sorusu ile ilk kez oyunun istifa et seçeneğine başvurdum. 2 yıl boşta sürekli haberleri okuyarak geçirdim. Milli takımlar ve ispanya ligi hariç hiç bir ülke liglerinden teklif gelmedi! Şimdi başarılı değilsen gelmemesi normal diyebilirsniz ama; itibar dünya çapında iken istifa etmiştim.
Başka liglerden teklif gelmesi o liglerin açık olup olmaması ile mi alakalı???

WebProgramming
15.Ekim.2012, 03:06
Fenerbahçe ile başlayıp daha sonrada Hem Türkiye Hemde Fenerbahçe ile zirveye ulaşmak istiyorum.

Tuskarr
15.Ekim.2012, 03:36
Bu soru bu konuya uygun olur mu bilmem ama okurken yorumları aklıma geldiği icin yazmak istedim.

FM12 Galatasaray kariyerimde sadece türkiye ve ispanya ligleri açık olarak başlayıp 2018 de "nasıl oluyor bir deneyeyim" sorusu ile ilk kez oyunun istifa et seçeneğine başvurdum. 2 yıl boşta sürekli haberleri okuyarak geçirdim. Milli takımlar ve ispanya ligi hariç hiç bir ülke liglerinden teklif gelmedi! Şimdi başarılı değilsen gelmemesi normal diyebilirsniz ama; itibar dünya çapında iken istifa etmiştim.
Başka liglerden teklif gelmesi o liglerin açık olup olmaması ile mi alakalı???

Evet hocam ne kadar çok lig açarsan o kadar çok ekmek kapısı :)

Universal
15.Ekim.2012, 10:45
Novipazar'a Şampiyonlar Ligini kazandırarak efsane olmak istiyorum.

Duka
15.Ekim.2012, 19:27
Evet hocam ne kadar çok lig açarsan o kadar çok ekmek kapısı :)

Eywallah arkadaşım. Fakat fazla lig açık olması demek, oyun akış hızının da yavaşlaması demek. Böyle bir kısıtlamanın olması biraz saçma gibi görünüyor olsada, yapacak bir şey de yok nihayetinde.

Oyuna işsiz başlama seçeneğinde de yine aynı durum mu gecerli? Yani işsiz başladığımızda açık olan liglerin kulupleri ile mi görüşme yapılabiliyor sadece?

muzoadux
15.Ekim.2012, 19:45
Ya arkadaş şu oyun çıksın artık takım çalıştırmasamda olur öyle ekrana boş boş bakacam ..Çıksın artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr !!

Mamadou
15.Ekim.2012, 22:00
Başta Beşiktaş'la iki sezon oynarım. Beşiktaş'la oynadıktan sonra yeni oyun açarak Adana Demirspor' ile 7,8 sezon oynarım.

front
16.Ekim.2012, 14:33
Eywallah arkadaşım. Fakat fazla lig açık olması demek, oyun akış hızının da yavaşlaması demek. Böyle bir kısıtlamanın olması biraz saçma gibi görünüyor olsada, yapacak bir şey de yok nihayetinde.

Oyuna işsiz başlama seçeneğinde de yine aynı durum mu gecerli? Yani işsiz başladığımızda açık olan liglerin kulupleri ile mi görüşme yapılabiliyor sadece?

Evet aynen öyle... İş bulana kadar ligleri açıp, iş bulduktan sonra istemediğin ya da fazla gördüğğün ligleri kapayabilirsin. Bunu yapınca Database'indeki oyuncu sayısı da azalıyor ama oyun hızlanıyor, senin seçimin.

Sonra sıkıldığında ya da kötü gidip kovulursan tekrar ligleri açıp kendine iş bulabilirsin.

mustiUA
16.Ekim.2012, 14:40
Evet aynen öyle... İş bulana kadar ligleri açıp, iş bulduktan sonra istemediğin ya da fazla gördüğğün ligleri kapayabilirsin. Bunu yapınca Database'indeki oyuncu sayısı da azalıyor ama oyun hızlanıyor, senin seçimin.

Sonra sıkıldığında ya da kötü gidip kovulursan tekrar ligleri açıp kendine iş bulabilirsin.

oyuna başladıktan sonra ligler açılıp kapatılabiliyor mu? bu çok güzel bi özellikmiş

front
16.Ekim.2012, 14:48
FM 2012 ile beraber geldi bu özellik. İstediğin ülkeden istediğin ligi açıp kapatabiliyorsun. Tabi bu anında olmuyo. Açtığın ya da kapattığın ligler devre arası ya da sezon sonunda aktif/deaktif oluyor.

mustiUA
17.Ekim.2012, 11:23
FM 2012 ile beraber geldi bu özellik. İstediğin ülkeden istediğin ligi açıp kapatabiliyorsun. Tabi bu anında olmuyo. Açtığın ya da kapattığın ligler devre arası ya da sezon sonunda aktif/deaktif oluyor.

teşekkür ederim çok güzel bi özellikmiş ben 2010'dan beri oynamıyorum bu sene 2013'le tekrar başlayacağım inşallah

HKi
18.Ekim.2012, 03:18
Sanırım ilk olarak Fenerbahçe - Kartalspor - olursa Maltepespor ve Fiorentina ile başlayacağım.

Daha önce York City ile uğraştığımda ta conferance liginden Premiere Lige çıkarmak cidden zor işti. Maç trafiğinden başınız dönüyor.

COLMAN20
18.Ekim.2012, 12:12
Borussia Mönchengladbach.

LeoN48
18.Ekim.2012, 17:08
Yabancı sınırlaması olmaması nedeniyle Almanya ya da Fransa Liginde orta sınıf bir takım almayı düşünüyorum.. Sınırlandırmalara gelemiyorum :) Sonrasında Avrupa'da CL'yi kaldırırsam Sinyor Terim stili Galatasaray'a gelip ipleri elime alırım..