PDA

View Full Version : 1 CD'yi En Fazla Kaç Kişi Alabilir?

any0ne19o7
08.Ekim.2012, 18:28
arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın göremedim merak ettiğim sanırım cd kutularından key çıkıyordu 5 tane diye hatırlıyorum 1 orjinal cd yi en fazla kaç ayrı bilgisayara yükleyebiliyoruz yani kaç kişi alabiliriz ?

serwan
08.Ekim.2012, 19:14
arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın göremedim merak ettiğim sanırım cd kutularından key çıkıyordu 5 tane diye hatırlıyorum 1 orjinal cd yi en fazla kaç ayrı bilgisayara yükleyebiliyoruz yani kaç kişi alabiliriz ?

1 kişi. Bundan ötesi korsan zaten.

dgscnk55
10.Ekim.2012, 00:42
yani atıyorum fm 2013 alacağım arkadaşımla ortak.ikimizde kendi bilgisayarımıza yükleyeceğiz.olmuyor mu öyle bir olay?

myres
10.Ekim.2012, 14:38
yani atıyorum fm 2013 alacağım arkadaşımla ortak.ikimizde kendi bilgisayarımıza yükleyeceğiz.olmuyor mu öyle bir olay?

oluyor arkadaşım.

darkpart2
13.Ekim.2012, 15:08
Nasıl yani 1 serialden 2 kişi yükleyebilir mi çoğu oyunda böyle bişey yok???

Aydin
13.Ekim.2012, 15:45
1 Serial ile birden fazla kişi oyun yükleyemez.

Fm oynamanız için steam'e kayıt olmanız gerekmektedir. Gireceğiniz serial de sizin kullanıcı adınıza kayıt olacaktır. Sadece siz kullanabilirsiniz.

darkpart2
13.Ekim.2012, 15:59
1 Serial ile birden fazla kişi oyun yükleyemez.

Fm oynamanız için steam'e kayıt olmanız gerekmektedir. Gireceğiniz serial de sizin kullanıcı adınıza kayıt olacaktır. Sadece siz kullanabilirsiniz.

evet aynen böyle oyüzden arkadaşınla ayrı orjinal oyun almanız gerekir ama çok para diye vazgeçmeyin biriktirin alın dostum türkçe çıkardılar sözlerinde durdular bizde katkımızı yapalım türk FM severler adına

goodydevil
14.Ekim.2012, 22:22
peki şöyle bi durum var. benim mesela 2 bilgisayarım var biri desktop biri laptop. ikisinde de orijinal oynamak istiyorum. kendi account'umla ikisine de yükleyebilir miyim?

Aydin
14.Ekim.2012, 22:40
Oyun steam hesabına kaydoluyor. Hesabından girdikten sonra ve oyunu indirdikten sonra istediğin yerde oynayabilirsin Anıl.

goodydevil
17.Ekim.2012, 02:22
Teşekkürler cevaplarınız için sıkıntı yok o zaman :)

brknesta
17.Ekim.2012, 11:32
her sene sorulan ve detaylı cevaplanan mevzu gecmıs konulara bakarsanız neler neler anlattık bununla ılgılı..

ajan_--
17.Ekim.2012, 18:54
Merhaba bende orjinal oyun aldım. Mesela ben kendi pc me yukledim 2 laptopum var 2'sinede yuklemek istesem tekinde offline olup diğerinde online oynama şansım var mı acaba ?

exit61
18.Ekim.2012, 09:30
Merhaba bende orjinal oyun aldım. Mesela ben kendi pc me yukledim 2 laptopum var 2'sinede yuklemek istesem tekinde offline olup diğerinde online oynama şansım var mı acaba ?

Bu başlık dahil diğer bir çok başlıkta bu sorunun cevabı bir çok kez verildi.Biraz göz atmak ve okumak o kadar zor değildir heralde.

ajan_--
18.Ekim.2012, 12:58
Bu başlık dahil diğer bir çok başlıkta bu sorunun cevabı bir çok kez verildi.Biraz göz atmak ve okumak o kadar zor değildir heralde.

Telefondan girmiştim fazla bakamadım ama arkadaş cevabını verdi. Bu konuda benim aradığım cevap yoktu bu konuda görsem zaten sormazdım.

ommix
18.Ekim.2012, 13:03

tekinde offline olup diğerinde online oynama şansın var

ajan_--
18.Ekim.2012, 13:16
tekinde offline olup diğerinde online oynama şansın var

Teşekkürler şuan pcde olduğum için siteden buldum teşekkürler. :u: