PDA

View Full Version : İsveç'de Ne Arıyorum?

Börk
09.Ekim.2012, 00:30
Biraz geç oldu ama herkese merhabalar.2013'ün çıkacak ben daha yeni 2012'yi halledebildim.2013 çıkmadan da bir kariyerle oynayamadığım zamanların acısını çıkarayım dedim.

Yine öncekilerde de yaptığım gibi hikaye-oyun ikisini aynı anda yürütmeye çalışacağım.

Biraz İsveç

Bu sefer durağımız Kuzey Avrupa'da yer alan İsveç.Stockholm başkenti olmakla beraber İskandinavya'nın en gelişmiş ülkesidir.Hala krallıklarla yönetilen İsveç'de ekonomi gelişmiş ve Ortaçağ'dan beri bağımsızlardır.Biz de bu güzel ve soğuk ülkede kendimize bir yer edinmeye çalışacağız :)

Kaka Leite
09.Ekim.2012, 00:32
Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar..

europeanconquer
09.Ekim.2012, 00:34
İsveç köfteleri çok güzel oluyor,yemiştim bir kere Ikea'da :n:

Başarılar :)

ASLAN1905
09.Ekim.2012, 01:01
Başarılar takipteyim

nuwanda1925
09.Ekim.2012, 02:41
başarılar..

Tuskarr
09.Ekim.2012, 07:37
Başarılar takipteyiz.

Börk
09.Ekim.2012, 19:29
Hepinize teşekkürler arkadaşlar :)

Türkiye - Ankara - Ev - 15.21

İşler hiç de yolunda değil.O kadar yıl heveslenip bir şeyleri de başarıp o hayatı yaşayamamak kötü gerçekten.Kafamı bir şeyler çok kurcalıyor ama çözemiyorum sürekli bir sıkıntı var içimde bitmek tükenmek bilmeyen.Galiba tek sorun antrenör sevdam.Bunu kafamdan atıp başka şeylere yönelebilsem hayatıma biraz da olsa şekil verebilirim.Türkiye'de de bu mesleğe erişebilmek hiç de kolay değil.Önce bir geçmiş olması lazım yani bendeki sıfır.En iyisi biraz daha uyumak...

Türkiye - Ankara - Ev - 18.02

Baya geçmişti saat,kafam güzel sanki düşündüğüm her şey bir düğüm gibi karışmış hatırlayamıyorum.Biraz insan içine karışmam lazım hava da o kadar soğuk ki Ankara'nın ayazı insanın iliklerine kadar işleyen bir soğuk.Dışarda otursan olmaz bir mekana girmek lazım.O olmaz bu olur derken paltomu alıp çıktım sokağa.Sigaramı yakıp başladım yürümeye buz tutmuş Ankara kaldırımlarında.Aklımda bir yer yoktu ayaklarım nereye götürürse bende oraya gideceğim gibi..

Sadece ben değil tabi bizim aile de sorunlu.Annem ve babam ayrılalı 2 sene oldu.Babam ayrıldıktan sonra bizim yüzümüze bakmadı.Çok koysa da belli etmemek lazım güçlü olmam lazım çünkü.Hala anne parası yemek..Daha kendi ayaklarımın üzerinde duramıyorum antrenör olacağım bende ..

Tuskarr
09.Ekim.2012, 19:48
Güzel başlangıç heyecanlandım.

vego
09.Ekim.2012, 19:51
İskandinavya'nın en gelişmiş ülkesidir

Sırf bundan dolayı takip etmeyeceğim :n: yazıklar olsun :D

ASLAN1905
09.Ekim.2012, 21:03
Başlangıç güzel bu arada takım neydi üstad

lakin1907
09.Ekim.2012, 22:54
başarılar, güzel seçim bol bol karlı maçlar oynarsın :)

Oceanus
10.Ekim.2012, 00:12
Başarılar Dilerim Ankaralı :D

Börk
10.Ekim.2012, 20:09
Sırf bundan dolayı takip etmeyeceğim :n: yazıklar olsun :D

Neden ne varmış yahu bunda yalan mı :)

Başlangıç güzel bu arada takım neydi üstad

Teşekkür ederim takım daha belli değil kardeşim :)

başarılar, güzel seçim bol bol karlı maçlar oynarsın :)

Sağ olasın :)

Başarılar Dilerim Ankaralı :D

Sende sağ ol Bursalı :)

---

Arkadaşlar şurada 2013'ün çıkmasına az kaldı tabi buraya olan ilgi de gün geçtikçe azalacak o yüzden hikayeyi biraz çabuk bağlayacağım yapacak bir şey yok.

Türkiye - Ankara - Bar Cafe - 19.48

Baya yürümüşüm gerçekten.Attım kendimi sıcak bir yere soğuktan kıpkırmızı olmuş ellerim ve kulaklarım uyuşmuşlar artık.Çok soğuk bugün Ankara nedeni olmayan bir soğuk.Önce bir sıcak çay içiyorum ısınmak için ardından da bir ufak 35'lik.Başlıyorum tek başıma içmeye ihtiyacım var buna.Saatler geçiyor,şarkılar çalıyor,herkes bir ağızdan çalan şarkılar eşlik ediyor.Kafalar tatlı benimkisi hepsinden tatlı yanıma iri cüsseli,hafif sarışın bir adam yanaşıyor,sandalyeyi çekip oturuyor masaya.Yarım yamalak Türkçe'siyle mırıldanıyor bir şeyler anlatmaya.İsveç'de bir şirketi varmış bizim Oliver'in.Neden buradasın diye sorunca da kafasını eğip kız diyor.Afallıyorum önce İsveç'de kız kalmamış da Türkiye'de mi kız bulmuş diye anlatmaya çalışıyorum.Bir şey diyemiyor tabi.Ee gönül bu da kimi seveceği belli değil.Şirketinden konuşmaya başlıyor büyük bir futbol kulübünün ortağıyım diyor.İçten içe kendimi yerken cool takılmaya çalışıyorum o an.Benim de antrenör diplomam var diyorum uzaklaşmak istiyorum artık buralardan herşeyden diyorum.Numalarımızı alıp kalkıyoruz masadan.Yolcu yolunda gerek bir taksiyle dönüyorum eve biraz rahatlamış bir duyguyla kafamı yastığa koyar koymaz dalıyorum uykuya..

Ralph
10.Ekim.2012, 20:13
Bakalım nereye varacak bu işin sonu :icon_biggrin:

DenizlispoR
10.Ekim.2012, 20:23
Berk kariyer açmış ve biz takip etmemişiz. Olmaz öyle şey.

Dönüş vakti geliyor sanki @Togii @vego .

EndoplazmiK RetikuluM
10.Ekim.2012, 23:23
Berk varsa, birde İskandinavya'ysa okunur bu :)

Börk
10.Ekim.2012, 23:57
Bakalım nereye varacak bu işin sonu :icon_biggrin:

Çok güzel yerlere varacak kardeşim sen hiç merak etme :icon_twisted:

Berk kariyer açmış ve biz takip etmemişiz. Olmaz öyle şey.

Dönüş vakti geliyor sanki @Togii @vego .

Bence de olmaz bekleyin buyurun bura sizin de yeriniz :icon_biggrin:

Berk varsa, birde İskandinavya'ysa okunur bu :)

Teşekkürler Emir ellerin dert görmesin :)

----

Türkiye - Ankara - Ev - 11.09

Sabah geç de olsa kalkabiliyorum.Çok da tatlı uyumuşum be.Bugün farklı ama biraz diğer günlerdeki gibi o kötü hava üstümde yok.İçime içime sığmıyor Ankara'yı koşasım var anlayacağınız.İyice bi duş aldıktan sonra mutfağa atıyorum kendimi.Evet,bugün güzel olacak öyle bir his var içimde bugün hayatıma dair güzel şeyler olacak.Güzelce donatıyorum sofrayı bir tek kuş sütü eksik o da bizim bakkalda kalmamış zaten.Kahvaltımı da yapıyorum üstüme paltomu alıp çıkıyorum sokağa.Sigara almak için bakkala girdiğim de arka cebime koyduğum Olivier'in numarasının yazılı olduğu kağıdı görüyorum.Bu kim diye biraz düşündükten sonra film gibi gözümün önüne geliyor dün konuştuklarımız.Bu adamı değerlendirmek lazım da nasıl.Isındırmak lazım kendine bir nevi kullanmak.Ama nasıl koskaca şirket sahibi bir adam ne diyebilirsin ki ? Bunları düşünürken dükkanın içinde kafam yere eğik beklerken Taner abinin "kardeşim bişey mi oldu" demesiyle kendime geliyorum.Bişey yok dercesine kafamı sallayıp sigaramı alıp çıkıyorum.Sakin bir yere geçip bir şeyle düşünmem lazım bu sefer iyi niyetli olmamam lazım.Geleceğim,hayatım için bir şeyler yapabilmek için..

E.Cartman
11.Ekim.2012, 00:15
Ben ne aradığını çok iyi biliyorum :D ama konuşup işin gizemini kaçırmıyım şimdi :n::n: Hadi başarılar Berk.

vuque
11.Ekim.2012, 03:21
Başlığı görünce ilk aklıma gelen
"Ne işim var burda adamı Börk"
Neyse başarılar dileyelim bakalım. :D

ASLAN1905
11.Ekim.2012, 09:14
Çok heycanlı devam et :-)

Börk
12.Ekim.2012, 19:00
Ben ne aradığını çok iyi biliyorum :D ama konuşup işin gizemini kaçırmıyım şimdi :n::n: Hadi başarılar Berk.

Bence de sen böyle kalmalısın Özgür :)

Başlığı görünce ilk aklıma gelen
"Ne işim var burda adamı Börk"
Neyse başarılar dileyelim bakalım. :D

Sağ olasın kardeşim :D

Çok heycanlı devam et :-)

Teşekkür ederim.

-----

Türkiye - Ankara - 11.20

Bakkaldan çıktıktan sonra sigaramı yakıp elimi arka cebime atıyorum.Oliver'in numarayı kağıttan telefona geçiyorum.Arıyorum,arıyorum defalarca arıyorum ama cevap yok.İki ihtimal var ya bu adam sarhoşken Dünya'nın en kral adamıyken ayılınca kimseyi tanımıyor ya da işi var bizim sarı kafanın.Kız arkadaşımı da çok ihmal ettim aslında bu aralar.Biraz kendi kabuğumdan sıyrılıp onunla da ilgilensem fena olmayacak.Gökçe'yi arıyorum Oliver'in aksine anında telefonu açıyor.Sesi biraz kötü noldu diye de sormaya gerek yok aslında.Nedeni belli..Buluşmak istediğimi anlatacaklarımın olduğunu söylüyorum.Sözleşip koyuluyoruz yola otobüse binip buluşacağımız yere varıyorum.Sessiz,sakin güzel bir yer insanın içini açıyor.Gökçe geliyor yine melek gibi beyaz bir mont üstüne de beyaz bir şapka dünya tatlısı.Anlatıyorum sıkıntılarımı,kimseyi anlatamadığım dertlerimi biraz da olsun Gökçe'ye döküyorum.Sarılıyor sımsıkı ben yanındayım diyor nereye gidersen nerede olursan ol yanındayım ben.Nereye gidersem gideyim yanımda mısın diyorum.Nereye gidersen git diye yanıtlıyor.Her şeye rağmen hayatın her kötülüğüne rağmen arkamda yanımda olan birisi var.Her şey yoluna girmeye başladı artık bir şeyleri riske atacağım baltaya biraz da olsun sap olabilmek için ..

Börk
12.Ekim.2012, 19:29
----

Gökçe'nin yanında 1 saat kaldıktan sonra tekrar eve geçiyorum.Dışardan bir şeyler yiyorum,biraz da içki uykuya dalıyorum.Çok uyuyorum nedense bi ara da doktora görünsem iyi olacak.Oliver'i aramayı kafama koyuyorum açmaz diye geri vazgeçsem de sürekli kafamı kurcalıyor bu adam.Bir kez daha telefonu elime alıp arıyorum Oliver'i.Açıyor ama gariptir ki o susuyor ben susuyorum.Yaklaşık yarım dakika sonra " Oliver ? " diyorum.Umursamız tavırla " noldu ? " diyor.Bize gel,konuşuruz diyorum oraya yakınım uğrarım birazdan diyor.

--

Oliver geliyor ee tabi misafirimiz geliyorsa bir ufak açmadan olmaz.Evde ne varsa masaya güzelce donatıyorum,ufağı da açıyorum.Başlıyoruz sofraya oturmaya anlattıkça anlatıyorum Oliver'e.İsveç'e gittiğinde bende geleyim diyorum bir yerlerden tutmam lazım hayatta ayak yükü olmam sana sadece bir şans ver diyorum.Oliver,elini masaya koyup kafasını eline dayıyor."Tamam" diyor.İnanamıyorum,sadece 5 harf "tamam" diyor Oliver.Oliver'i yolcu ediyorum sanki yıllardır tanıyormuş gibi sımsıkı sarılıyorum Oliver'e.Anlatamam nasıl mutluyum herkesi arıyorum,mesajlar havada uçuşuyor.İsveç'e gidiyorum heyt.Ama bir sorun var daha İsveç'in neresi,hangi takım hiçbir bilgim yok ne yapacağım bilmiyorum..

Börk
12.Ekim.2012, 19:40
----

Günler geçmek bilmiyor.Ardımda bırakacağım veya yanında götüreceğim 2 kişi var.Biri annem,birisi de Gökçe onlar bu kararıma nasıl bir tepki göstecekler acaba ? En zoru da onlarla vedalaşmak be.Annemin yanına gidiyorum.Ahh anne neler yapmışsın yine.Yaprak sarmaları,börekler..Bir anda ağzımda çıkıveriyor."Anne ben İsveç'e gidiyorum ".Gülüyor annem ilk başta şaka yaptığımı sanıyor.Ama hayatımda olmadığım kadar ciddiyim bu sefer ben gidiyorum anne ilk defa senden uzakta bir yerle gidiyorum.Süzülüyor ikimizinin gözlerinden de birer damla yaş sarılıyoruz annemle."Hakkını helal et anne gidişi var ama dönüşü yok bunun " diyorum.Vuruyor sırtıma saçmala salak diyerekten.Annem ardımda bıraktığım ilk kişi oldu.

Gökçe'yi aradım müsait misin dedim.Onla da ya vedalaşacaktım ya da kader arkadaşı olarak yanıma götürecektim.Gökçe'ye de anlattım İsveç'e gideceğim diye.Büyüdü gözleri,şaşırdı.Kimse inanmıyor çünkü bir şeyler başarabileceğime Gökçe nasıl geleyim okulum diyor ailem,arkadaşlarım diyor.Ben gidiyorum Gökçe diyorum gelmek istersen kolumu uzatıyorum atlıyor üstüme gitme nolur diye.Gitmeliyim diyorum sende gel okuluna orada devam edersin sadece ikimiz çok güzel olur diyorum.Tamam diyor yarına kadar bekle biraz düşüneyim diyor.Ee tabi doğal olarak da moralim bozuluyor ardımda 2 kişi ya Gökçe gelmezse benimle İsveç'e ?

Ralph
12.Ekim.2012, 19:51
Bence sen bu işi kariyerle falan hiç bozma, roman tadında devam et :icon_biggrin:

ASLAN1905
12.Ekim.2012, 19:53
Kariyerle romanı karıştır bence mükemmel olur

pele96
12.Ekim.2012, 19:56
O degilde coluk cocuga karisma planinda varmi :D

Basarilar...

DenizlispoR
12.Ekim.2012, 19:56
Kariyere hiç girmeyecek bu gidişle Berk. :n:

pele96
12.Ekim.2012, 19:59
Girerse zevki kacar zaten :D Burdan 2tane kanlisi ciksa onlarla ugrasirken coluk cocuk birde memur olur ordan kariyer yapar :D

ASLAN1905
12.Ekim.2012, 20:16
Girerse zevki kacar zaten :D Burdan 2tane kanlisi ciksa onlarla ugrasirken coluk cocuk birde memur olur ordan kariyer yapar :D

bencede en iyisi :-)

MeliksahAydogan
13.Ekim.2012, 14:06
Beklemedeyiz reis :)

Tuskarr
13.Ekim.2012, 14:26
Ben de zamanında heveslenip bu tarz hikayesi sağlam bir kariyer yapmaya çalışmıştım uzun ömürlü olmamıştı.Umarım seninki uzun ömürlü olur hocam.Gökçe gelecek mi çok merak ettim.

pele96
13.Ekim.2012, 14:47
Gelmezse kaciririz :D

E.Cartman
13.Ekim.2012, 15:37
http://www.komiksen.com/wp-content/uploads/2012/02/425442_287304924672845_110566232346716_706291_5737 20329_n.jpg
:n::n:

Börk
13.Ekim.2012, 17:34
Bence sen bu işi kariyerle falan hiç bozma, roman tadında devam et :icon_biggrin:

Devam ediyoruz şimdilik aslında biraz daha hızlı ilerlemem lazım ama o zamanda bağlantının kurulamayıp o kadar yazılan şeyin boşa gideceğini düşünüyorum :)

Kariyerle romanı karıştır bence mükemmel olur

Teşekkürler önerin için :)

O degilde coluk cocuga karisma planinda varmi :D

Basarilar...

Daha çok genciz yahu :)

Kariyere hiç girmeyecek bu gidişle Berk. :n:

Sabret oğuzcan :)

Beklemedeyiz reis :)

Teşekkürler :)

Ben de zamanında heveslenip bu tarz hikayesi sağlam bir kariyer yapmaya çalışmıştım uzun ömürlü olmamıştı.Umarım seninki uzun ömürlü olur hocam.Gökçe gelecek mi çok merak ettim.

Teşekkür ederim bir şeyler yapmaya çalışıyoruz :)

:n::n:

Güzelmiş Özgür :icon_smile:

Gelmezse kaciririz :D

Bize yakışmaz kardeşim :)

Börk
13.Ekim.2012, 17:44
---

Bugün diğerlerine göre biraz daha zor olacak.Artık gitme vakti ilk anda çok sevinip perişan olmak da varmış.Kendimi çok alıştırdım bu gitmeye bende.Oliver yapmasın bir oyun bize ? Yok canım neden yapsın sanki ne yaptık adama ? Oturuyorum televizyonun başına elimde biram ve mısırım takıyorum güzel bir film başlıyorum izlemeye.Bir yanım huzurluyken diğer yanım hiç olmadığı kadar tedirgin.O kadar dolu ki kafam filme konsantre olamıyorum.Bir kaç arkadaşım daha var tabi etle tırnak gibi olduğumuz fakat şehirlerimizin ayrı olduğu.Onlara da haber verip bir Allah'a ısmarladık demek lazım.Ah ulan ah Gökçe gelmezse nasıl geçer bu hayat aslında aşık değilim ama sanki bağımlıyım bu kıza.O kadar gariptir ki yanında olunca huzurlu hissediyor insan kendini.Rahat rahat düşünsün Gökçe kalbi nasıl yapmasını istiyorsa o da öyle yapsın.Biraz uyayım en iyisi yarın önemli haberler alacağım.

----

Sabah 9 civarlarında uyanıyorum Gökçe'den bir mesaj var." Bugün buluşalım...".Bizim eve çağırıyorum Gökçe'yi geliyor.Gözleri ağlamaktan şişmiş,hatta gelirken bile ağlamış gibi akmış makyajı biraz.Silik bir sesle kararını verdin mi diye soruyorum.Hiç bakmıyor Gökçe gözlerime halıdaki bir deseni incelermiş gibi göz temasından kaçınıyor.Yinelemiyorum sorumu o susuyor bende deli gibi konuşmak istesem de sevdiğimle susuyorum...

pele96
13.Ekim.2012, 18:00
Baslayana kadar FM 2013 gelir ondan devam edersin sanirim :D

Börk
13.Ekim.2012, 19:30
Baslayana kadar FM 2013 gelir ondan devam edersin sanirim :D

O da güzel :))

----

Gökçe'nin ağzından döküldü o iki kelime."Senle geliyorum.".Ben ve Gökçe yeni bir hayat,yeni bir yaşam yeni bir sayfa.Sadece ikimiz hayalim gerçekleşiyor bende mutlu olmaya çok yakınım artık.Tam o anda telefonum çalıyor,ah şu romantizmin ortalarında da çalan telefonlar yok mu ! Oliver arıyor,hemen açıyorum biletleri aldım yarın gece 23.00'da uçuyoruz diyor.Oliver'e 2 değil 3 kişi olacak biletler diyorum.Oliver başka kim geliyor diye soruyor hayıflanırcasına.Canımdan çok sevdiğim birisi sen al beni dinle diyorum.Yarın gece kurtuluşum..Ben,Gökçe ve Oliver..

EndoplazmiK RetikuluM
13.Ekim.2012, 19:53
Güzel yazıyorsun, keşke yavaştan alıp 13'te başlasaydın güzel olurdu gerçekten :)

MeliksahAydogan
13.Ekim.2012, 19:56
Hocam Allah'ın izniyle bu gece giriş yapıyor muyuz artık kariyere ?

Kaka Leite
13.Ekim.2012, 19:58
Katılıyorum ya neden hemen giriyosun ki kariyere az daha yazaydın.Ben bunları toplar kendi adıma çıkarırdım kitabı :smismileyiw2:

Börk
13.Ekim.2012, 20:02
Güzel yazıyorsun, keşke yavaştan alıp 13'te başlasaydın güzel olurdu gerçekten :)

Teşekkür ederim Emir öyle de gerçekten uzun bir süre oluyor 19 gün var daha benim bu oyunu elime almam oynayacak vakti bulmam derken 30 günü bulacak.O kadar yazıya gerçekten insanlar sıkılır.Az ve tadında bırakmak iyi kariyerler hikayeyi birleştirmeyi düşünüyorum şu an.Belki 13'de farklı bir konuda yine aynı tarz bir kariyer açarız :)

Hocam Allah'ın izniyle bu gece giriş yapıyor muyuz artık kariyere ?

Yapıyoruz kardeşim inşallah :)

Katılıyorum ya neden hemen giriyosun ki kariyere az daha yazaydın.Ben bunları toplar kendi adıma çıkarırdım kitabı :smismileyiw2:

Dediğim gibi Cenker tadında bırakmak daha iyi gerçekten.Yazmaya devam ama :)

pele96
13.Ekim.2012, 22:25
Bu hikayeden sonra kariyeri pek sarmayacak :D aralara serpistirirsen super olur :D

Börk
13.Ekim.2012, 22:30
Okumakla kalmayalım bir nebze de olsun yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar teşekkürler :)

----

İsveç'e uçacağız.İsveç'in Göteborg şehrine.Arkamda annem,arkadaşlarım ama yanımda da sevdiceğim onunla birlikte hayali gerçekleştiriyorum.Oliver,canım kardeşim ona ne kadar teşekkür etsem az.Biraz eve geçip dinleneyim diyorum.23.00'da uçağım var zinde olmalıyım diye yattığım uykunda 22.30'da uyanıyorum.Yarım saat sonra uçağım kalkacak ve ben hala evdeyim.Neyim varsa bavula aklınıza gelecek ne konulabilirse atıp atladığım taksiyle gidiyorum Esenboğa'ya.Zor bela yetişiyorum artık ama bir sorun var.Telefonum..Telefonumu evde unutmuşum.Kapıda Oliver ve Gökçe karşılıyorlar beni.Gökçe yetişemeyecek diye biraz sevinmiş gibi ama kızmıyorum Gökçe'ye haklı.Uçağa biniyoruz uzun bir yolculuktan sonra Göteborg'a iniş yapıyoruz.Bir başka yere ayağınızı basmak çok farklı gerçekten o ilk kafanızı kaldırıp baktığınız anda hiç bir şeyin kendi memleketiniz gibi olmayacağını anlıyorsunuz aslında..

pele96
13.Ekim.2012, 22:33
Bu Oliver Mafia felan olmasin :D

EndoplazmiK RetikuluM
13.Ekim.2012, 22:53
Güzel ilerliyoruz takımı tahmin ediyorum gibi :)

Börk
13.Ekim.2012, 23:37
Bu Oliver Mafia felan olmasin :D

Birlikte göreceğiz :)

Güzel ilerliyoruz takımı tahmin ediyorum gibi :)

Alalım tahminleri bakalım :)

---

Göteborg,Eskişehir gibi çok öğrenci var burada.İsveç'in 2.en büyük,İskandinavya'nın 4.en büyük şehri konumunda.Güzel bir yer Göteborg denize de kıyısı var.Kafama koydum Oliver'e en güzel iyiliği ona daha çok para kazandırarak yapacağım.Göteborg'da merkeze yakın bir yerde bir otele yerleşiyoruz bir ev bulana kadar.Fiyatlar tuzlu ama hizmet çok kalite.Gökçe'yle baş başayız bir şişe kırmızı şarabı buz dolabından çıkarıp romantik bir masayı kurdum yine.Kadehlerimizi aldık ve yeni hayatımıza tokuşturduk bu sefer.Herkese kolay kolay nasip olmaz böyle bir sevgili herşeyi bırakıp İsveç'e kadar gelecek.Yarın kulübe gidip bana en uygun yerde bir iş ayarlayacaktı Oliver.Kafamda büyük bir şeyler yoktu genç takım yardımcı antrenörü olmaya bile razıydım.Gökçe de burada bir okula gidecek eğer ihtiyacımız olursa da geriye kalan saatlerinde bana destek olabilmek için çalışacaktı.Şarabımızı dibini gösterince bizde yatağımıza koyulup hayal kurmaya başladık neler bizi bizi bekliyordu acaba ?

Börk
14.Ekim.2012, 01:03
---

Sabah erkenden kalkıp Gökçe'yi uyandırmadan hazırlanıp Oliver'i aradım.Benim otelin kapısının önünde aldı arabasıyla kulüp binasına geldik.Yolda heyecanımı belli etmemek için elimden geleni yapsam da Oliver bunu anlayıp kendi kendine gülüyordu.Biraz mesafe kat ettikten sonra sarı-siyah bir bina BK Hacken yazıyor üzerinde.Daha kulubün ismini neden sormadığımı düşündüm kendi kendime.Büyük bir kulüptü ve harika bir başlangıç olacaktı.İçeriye girdik,Oliver'e herkesin boynu kıldan inceydi.Büyük bir odaya girerek bir kağıt imzaladık.Elimi sıktı ve rüyamda görsem inanmayacağım şeyi dedi." Bu takım artık sana emanet " ..

Homer J.S
14.Ekim.2012, 01:15
Ya hacı her şey tamam da 23:00'daki uçağa nasıl 22:30'da uyanıp yetişiyosun gözünü seveyim :D

EndoplazmiK RetikuluM
14.Ekim.2012, 01:16
Göteborg diyecektim ters köşe oldum :D Hayırlısı :)

Tuskarr
14.Ekim.2012, 08:32
BK Häcken iyi takımdır hocam hayırlı olsun :)

Bildiğim kadarıyla Filip Pivkovski var takımda ona iyi bak.Dioh Williams falan iyi takım.Başarılar.

pele96
14.Ekim.2012, 11:29
Hayirli Olsun Basarilar...

MeliksahAydogan
14.Ekim.2012, 11:37
Hayırlı olsun başarılar biran önce çalışmalara başla hocam :)

Börk
14.Ekim.2012, 15:08
Ya hacı her şey tamam da 23:00'daki uçağa nasıl 22:30'da uyanıp yetişiyosun gözünü seveyim :D

Şeytan ayrıntıda gizlidir.Belki de yetişemedim,belki de rüyaydı hepsi :D

Göteborg diyecektim ters köşe oldum :D Hayırlısı :)

Çok basit bi tahmin olmuş Emir :)

BK Häcken iyi takımdır hocam hayırlı olsun :)

Bildiğim kadarıyla Filip Pivkovski var takımda ona iyi bak.Dioh Williams falan iyi takım.Başarılar.

Evet,ama ikisini de kadroda as olarak oynatmayı düşünmüyorum maalesef :)

Hayirli Olsun Basarilar...

Hayırlı olsun başarılar biran önce çalışmalara başla hocam :)

Teşekkürler :))

Börk
14.Ekim.2012, 15:08
Biraz BK Hacken

İsveç’in 1940 yılında Göteborg şehrinde kurulan Hacken , İsveç 1.liginde yer almaktadır.Maçlarını 8,480 kapasiteli Rambergsvallen stadında oynayan Hacken’in ligdeki en büyük iki başarınısı 2004 yılındaki aldığı şampiyonluk ve 2008 ylındaki aldığı ikincilikle sağlamıştır.Geçen sezonu 6.sırada bitiren Hacken bu sene Avrupa kupalarına gitmeyi hedefliyor.

http://www.brandsoftheworld.com/sites/default/files/styles/logo-thumbnail/public/062011/bk_hacken_80.png

Biraz Transfer

Lenny

http://img197.imageshack.us/img197/3359/transferlenny.jpg (http://img197.imageshack.us/i/transferlenny.jpg/)

24 yaşındaki Fernandes Coelho Lenny’i ücret ödemeden kadromuza kattık.Lenny,171 boyunda ve 68 kilo.Profesyonel kariyerine Fluimense’de başlayan Lenny 3 sezonda oynadığı 34 maçta sadece 2 kez fileleri havalandırabildi.Lenny,haftalık 2,700 Sterlin kazanacak.

Pierro Boya

http://img145.imageshack.us/img145/6532/transferpierroboya.jpg (http://img145.imageshack.us/i/transferpierroboya.jpg/)

28 yaşındaki Kamerunlu golcü Pierre Boya’yı ücret ödemeden kadromuza kattık.Boya,183 boyunda ve 83 kilo.Atletik ve güçlü yapısıyla dikkat çekiyor.Profesyonel kariyerine 2003 yılında Arap takımı Salam Zgarhta’da başlayan Boya,27 maçta 15 defa fileleri havalandırdı.Burada dikkat çeken Boya’nın 4 senelik Partizan macerası ardından 2 sene de bir Rapid Bükreş macerası oldu.Boya,haftalık 3,800 Sterlin kazanacak.

Biel Ribas

http://img805.imageshack.us/img805/1889/transferbielribas.jpg (http://img805.imageshack.us/i/transferbielribas.jpg/)

26 yaşındaki İspanyol kaleciyi herhangi bir ücret ödemen kadromuza kattık.Ribas,187 boyunda ve 84 kilo.Çevikliği ve refleksleriyle dikkat çekiyor.Profesyonel kariyerine Espanyol B’de başlayan Ribas 2005 yılında A takımla sadece bir maça çıkabildi.Ribas,La Liga’da sadece 1 maça çıktıktan sonra bir daha asla La Liga’da forma şansı bulamadı.Ribas,haftalık 8,750 Sterlin kazanacak.

Joseph Enakhire

http://img823.imageshack.us/img823/8586/transferjosephenakhire.jpg (http://img823.imageshack.us/i/transferjosephenakhire.jpg/)

29 yaşındaki Nijerya’lı savunmayıcı ücretsiz olarak kadromuza kattık.Joseph,184 boyunda ve 75 kilo.Hızı,kuvveti ve yerinde müdahaleleriyle dikkat çekiyor.Profesyonel kariyerine 2001 yılında Standart Liege ile başlayan Joseph 4 senesini burada geçiriyor.Daha sonra Sporting Lisbon , Dinomo Moskova , Bordeaux ve Panathinaikos’da macarası sürdüren Joseph tam 4 sene boşta kalıyor.Milli takımında da 28 maça çıkıp 4 kez fileleri havalandıran Joseph, küllerinde doğmak için Hacken’i seçti.Joseph,haftalık 4,300 sterlin kazanacak.

pele96
14.Ekim.2012, 15:18
34 Mac 2 Gol :D Fover icin biraz iddiali :D

Tuskarr
14.Ekim.2012, 15:48
Çok iyi transferler.Enakarhire savunmayı Lenny hücumu organize edecektir.Başarılar :)

Börk
14.Ekim.2012, 16:42
34 Mac 2 Gol :D Fover icin biraz iddiali :D

Hızıyla bize çok şey katacağını düşünüyorum ben aksine :)

Çok iyi transferler.Enakarhire savunmayı Lenny hücumu organize edecektir.Başarılar :)

Biraz Hazırlık

BK Hacken 4-1 Brondby

http://img825.imageshack.us/img825/7747/friendlyhacken41brondby.jpg (http://img825.imageshack.us/i/friendlyhacken41brondby.jpg/)

Goller : Dioh Williams,Jonas Henriksson ( 2 ) , Björn Anklev

Vindbjart 0-6 Hacken

http://img12.imageshack.us/img12/5488/friendlyvindbjart06hack.jpg (http://img12.imageshack.us/i/friendlyvindbjart06hack.jpg/)

Goller : Peter Roth ( k.k ) , Pierre Boya , J.Enakhire , Lenny ( 2 ) , B.Anklev

VIFK 0-10 Hacken

http://img18.imageshack.us/img18/1710/friendlyvifk010hacken.jpg (http://img18.imageshack.us/i/friendlyvifk010hacken.jpg/)

Goller : Pierre Boya ( 2 ) , Lenny ( 2 ) , Vasquez ( 2 ) , T.Leskinen ( k.k ) , J.Enakhire ( 2 ) , Dioh Williams

pele96
14.Ekim.2012, 16:56
Lenny 34 Macta attigi golun 2katini 3 macta atmis

Börk
14.Ekim.2012, 17:46
Lenny 34 Macta attigi golun 2katini 3 macta atmis

Umarız daha da atacak :)

Biraz Önemli Oyuncular

Dominic Chatto

http://img339.imageshack.us/img339/7005/nemlioyuncudominicchatt.jpg (http://img339.imageshack.us/i/nemlioyuncudominicchatt.jpg/)

Josef Elvby

http://img35.imageshack.us/img35/5392/nemlioyuncularjosefelvb.jpg (http://img35.imageshack.us/i/nemlioyuncularjosefelvb.jpg/)

Rene Makondale

http://img856.imageshack.us/img856/1746/nemlioyuncularrenemakon.jpg (http://img856.imageshack.us/i/nemlioyuncularrenemakon.jpg/)

Mattias Östberg

http://img405.imageshack.us/img405/1504/nemlioyuncularmattiasst.jpg (http://img405.imageshack.us/i/nemlioyuncularmattiasst.jpg/)

Modise Napoli'yi Seçti !

Peşinde Hacken,Galatasaray,Leverkusen gibi ekiplerinde olduğu Modise,Napoli'yi tercih etti.Hacken teknik adamı Demir,Modise için demediğini bırakmadı.

Tuskarr
14.Ekim.2012, 17:49
Of of Modise bu lige fazla hocam naptın sen.Bu sene şampiyonluk gelir.

E.Cartman
14.Ekim.2012, 17:54
Toplamışın takıma zencileri Berk, doğru yoldasın.

Börk
14.Ekim.2012, 18:05
Of of Modise bu lige fazla hocam naptın sen.Bu sene şampiyonluk gelir.

Yok kardeşim Modise,bizim yaptığımız teklife olumsuz bakıp Napoli'ye gitti keşke alabilseydik :)

Toplamışın takıma zencileri Berk, doğru yoldasın.

Sağ olasın Özgür tarzımız farkımız :icon_biggrin:

Börk
14.Ekim.2012, 18:22
http://img89.imageshack.us/img89/9053/swedishpremierdivision.jpg (http://img89.imageshack.us/i/swedishpremierdivision.jpg/)

Başlıyoruz..

--

Herşey çok hızlı başladı.Transferler,hazırlık maçları derken ilgilenmem gereken çoğu şeyden uzak kaldım.Bana olan beklentiler çok olsa da çoğu kesim başarısız olacağımı düşünüyor.Bana kalırsa da bu benim hem ilk hem de son şansım bir şeyler başarmak için.İlk günlerimiz zor geçse de takıma hiç yabancılık çekmedim gerek antrenör arkadaşlarım gerek oyuncularım olsun hepsi çok sıcak karşıladılar.Burada herkes birbirine kenetlenmiş çok güzel bir arkadaşlık ortamı var.

Lenny'e değinmek istiyorum biraz.Çok uğraştırdı bizi.Onun yüzünden taa Allah'ın Brezilya'sına iki defa git-gel yapmak zorunda kaldım.Sonunda takıma kattık onu.Brezilyalılar sorunludur tezini de çürütmemiş oldu böylece sorun çıkartarak.Yeni transferler takıma uyumlarını sağlamaları için de baya çaba gösteriyoruz.Lenny'i takımdaki tek Brezilya'lı.Boya ve Enakhire diğer siyahi oyuncularla hemen arayı yaptılar.

Hazırlık maçları,transferler tamamlandıktan sonra Oliver'in ortağı kulübün başkanı Lennart Karlsson'la özel bir görüşme yaptık.Kendisi benden memnun olduğunu,hazırlık maçlarında da kendimi gösterdiğimi eğer bir isteğim olursa çekinmeden söylemem gerektiğini söyledi.Bende bir kaç gün izin isteyerek Gökçe'nin yanına gittim.Elimdeki biraz avansla Gökçe'yle bir bakmaya ve temel eşyaları almaya çıktık.Daha başka yerleri bilmediğimiz için de bulunduğumuz semtten ayrılmadık.Denize yakın bir yerde güzel bir balık yanında şarapla karnımızı doyurduk.Güzel bir siteden de 4 odalı geniş salonlu ev tuttuk.Eşyalarımızı da beğendik yarın gelecek onlar.Herşey güzel olacak..

AlperKSK
14.Ekim.2012, 18:40
Başarılar Zevkli gidiyor hikaye

EndoplazmiK RetikuluM
14.Ekim.2012, 19:10
Kaleci çok alıyor sanki :)

nuwanda1925
14.Ekim.2012, 19:29
hikaye çok iyi transferlerde güzel başarılar..

Homer J.S
14.Ekim.2012, 21:59
Hazırlık maçları falan on numara da ben şu havalimanına yetişme olayına takıldım kaldım :D

Börk
15.Ekim.2012, 17:26
Başarılar Zevkli gidiyor hikaye

Teşekkürler kardeşim :)

Kaleci çok alıyor sanki :)

Biraz öyle oldu ama kalecimiz yetersiz de Ribas'a güvendik,ama o bize bizim kadar güvenmemiş gibi :)

hikaye çok iyi transferlerde güzel başarılar..

Hazırlık maçları falan on numara da ben şu havalimanına yetişme olayına takıldım kaldım :D

Çağdaş bu şeylere bu takılma yahu bu da hikayenin fantastik kısmı zaten :schaf:

Swedish Premier / Sweden Allsvenskan

Bk Hacken - Gefle IF

http://img100.imageshack.us/img100/5174/premierdivisionhacken21.jpg (http://img100.imageshack.us/i/premierdivisionhacken21.jpg/)

Goller : Lenny , Olof Mard ( k.k )

Kalmar - Bk Hacken

http://img145.imageshack.us/img145/1246/premierdivisionkalmar11.jpg (http://img145.imageshack.us/i/premierdivisionkalmar11.jpg/)

Goller : Lenny

Börk
15.Ekim.2012, 23:00
---

İlk maçlar sonunda takımda gol yollarında bir eksiklik olduğu belliydi.Çünkü hücum organizasyonları sadece Lenny ile yakalayabiliyorduk.Orta sahada da Elvby'den başka yaratıcı oyuncu eksikliği hissediyorduk.Sonuçta bu sene Uefa'da mücadele edeceğiz sadece İsveç'den ibaret değil hiç bir şey.Takımda şu 2 maçta gözlediğim izlenimler bunlar.Çok koşan bir takımımız var tabi biraz alışma sürecinden geçeceğiz ve bu takımın çok iyi olacağından eminim.

---

Bu aralar kafama takılan bir şey var Gökçe sürekli bir elinde telefonla yakalıyorum görünce de öyle başka şeylerle ilgileniyormuş gibi yapıyor.Telefonu da her gittiği yere götürmek mi zorunda bu kadın ?! Galiba saçmalıyorum Gökçe yapmaz öyle şey.O,İsveç'e kadar geldi benimle herşeyi birlikte yaptık,birlikte yaşadık biz.Üstüme yine olumsuz bir hava yüklendi.Yine uyuma isteği yine o Türkiye'deki krizlerimden birisi.Çabuk toparladım,2 maçın sonunda aldığım bir miktar parayla Gökçe'yi yemeğe çıkartmaya karar verdim.Baş başa kalmak istediğimden de Oliver'e haber vermedim.Göteborg'un deniz kıyısındaki en lüks lokantalarından birine oturduk güzel bir somon ve yanında şarapla güzel bir yemek yedik.Gökçe'nin elinde telefon yoktu bu gece şüphelerim tamamen yok oluyor o kötü hava olduğu gibi yeniden gidiyordu.

Tuskarr
16.Ekim.2012, 14:46
hocam takim iyi gidiyor.

yalniz dikkat ettim balik ve saraptan baska bisey yemiyorsunuz.ama iyi yapiyorsunuz gozler iyi gorur ve kansizlik sorunu cekmezsiniz :D

Börk
16.Ekim.2012, 20:15
hocam takim iyi gidiyor.

yalniz dikkat ettim balik ve saraptan baska bisey yemiyorsunuz.ama iyi yapiyorsunuz gozler iyi gorur ve kansizlik sorunu cekmezsiniz :D

Teşekkürler kardeşim.Ee İsveç'deyiz sıkılmışız et yemekten :)

Trelleborgs - Bk Hacken

http://img155.imageshack.us/img155/9693/premierdivisiontrellebo.jpg (http://img155.imageshack.us/i/premierdivisiontrellebo.jpg/)

Goller : Pierre Boya , Lenny ( 2 )

Bk Hacken - Örebro

http://img32.imageshack.us/img32/4236/premierdivisionhacken00.jpg (http://img32.imageshack.us/i/premierdivisionhacken00.jpg/)

Malmö - Bk Hacken

http://img823.imageshack.us/img823/5214/premierdivisionmalm14ha.jpg (http://img823.imageshack.us/i/premierdivisionmalm14ha.jpg/)

Goller : Lenny ( 3 ) , Dioh Williams

Hacken - Mjallby

http://img685.imageshack.us/img685/9062/premierdivisonhacken25m.jpg (http://img685.imageshack.us/i/premierdivisonhacken25m.jpg/)

Goller : Rene Makondale , Lenny

Göteborg - Hacken

http://img705.imageshack.us/img705/5157/premierdivisiongteborg2.jpg (http://img705.imageshack.us/i/premierdivisiongteborg2.jpg/)

Goller : Lenny , Elvby , Pierre Boya

Halmstads - Hacken

http://img16.imageshack.us/img16/5682/premierdivisionhalmstad.jpg (http://img16.imageshack.us/i/premierdivisionhalmstad.jpg/)

Goller : D.Forsell , Pierre Boya , Makondale ( 2) , Lenny

Biraz Haber

* Dominic Chatto 4-5 hafta arası sahalardan uzak kalacak.

* Bjüstrom,T.Joza kadroya alınmamaktan şikayetçiler.

* Lenny,8 maçta tam 10 gole imza attı.

* BK Hacken,İsveç Kupasının 2.turunda Norkköping ile eşleşti.

Tuskarr
16.Ekim.2012, 20:47
LEnny gol krali olur hocam.CHatto kotu olmus.Malmo'yu evinde yenmek kolay degil puan durumu ne alemde?

Börk
17.Ekim.2012, 22:23
LEnny gol krali olur hocam.CHatto kotu olmus.Malmo'yu evinde yenmek kolay degil puan durumu ne alemde?

Sağ ol kardeşim inşalllah.Bir kaç maç sonra koyacağım :)

---

Zaman geçiyor,haftalar bitiyor,maçlar oynanıyordu.Genellikle salı,çarşamba,perşembe günleri antreman,hafta sonları da maçlarımız oluyordu.Gökçe ile evlilik kararı aldık büyük ihtimal devre arasında nikah kıyacağız.Tabiki de nikahı Türkiye'de kıyacağız.1-2 kişiyle kıymak istemem ee tabi düğünsüz de olmaz.Bir Ankara havası döktürürüz artık.Bunlar iyi şeyler tabi.Kötü şeylerden en başta gelense Gökçe'ye dair hala şüphelerimin bitmemesi.Oliver duyduğuma göre ben evde yokken bir kaç kere eve uğramış.Yok yok Oliver'den şüphelenecek değilim ya Oliver'i geçtim Gökçe'den..Gökçe'den bahsedeyim biraz size.Onun da annesi babası benim gibi küçük yaştayken ayrılmışlar.Bunun boşluğunda da birine çok aşık olmuş Gökçe.Onunla herşeye göğüs germiş o gidince intihara bile kalkışmış.Şimdi ikimiz de hala kanayan yaralarımızı birlikte sarmak için birlikteyiz.Bakalım bu aşk bizi nereye kadar savuracak..

---

Hacken 3-1 AIK Stockholm

http://img20.imageshack.us/img20/4914/premierdivisionhacken31.jpg (http://img20.imageshack.us/i/premierdivisionhacken31.jpg/)

Goller : P.Boya ( 2 ) , Milosevic ( k.k )

Hacken 4-0 Norrköping

http://img824.imageshack.us/img824/2962/premierdivisionhacken40.jpg (http://img824.imageshack.us/i/premierdivisionhacken40.jpg/)

Goller : Östberg , Vasquez , Forsell , Lenny

Elfsborg 1-2 Hacken

http://img248.imageshack.us/img248/2343/premierdivisonelfsborg1.jpg (http://img248.imageshack.us/i/premierdivisonelfsborg1.jpg/)

Goller : Makondale , P.Boya

11.Hafta Puan Durumu

http://img831.imageshack.us/img831/3847/premierdivision11week.jpg (http://img831.imageshack.us/i/premierdivision11week.jpg/)

Biraz Not :

* Hacken,oynadığı son 6 resmi maçını da kazandı.

* Lenny'in durgunluğun da sahneye çıkan Pierre Boya takımı sürüklüyor.

* Ligde 11 maçta 23 puan toplayan Hacken'da moraller yerinde.

* Kaleci Bile Ribas 15 gün sahalardan uzak kalacak.

* Sol bek Arkivuo sarı kart cezası nedeniyle Syrianska maçında forma giyemeyecek.

ASLAN1905
18.Ekim.2012, 08:22
2-3 gündür yoktum iyi gidiyoruz başarılar

davidvilla
18.Ekim.2012, 12:23
http://live.sporx.com/futbol/dunya/avrupanin-en-golcu-ismi-kim-bu-adamSXHBQ299596SXQ

bu haber seni ilgilendiriyor heralde tanıyor musun bu adamı :)

ASLAN1905
18.Ekim.2012, 16:29
Tam gol makinesiymiş bu

Tuskarr
18.Ekim.2012, 18:02
iyi gidiyoruz hocam.o zenci takimda mi ?

Börk
20.Ekim.2012, 15:56
2-3 gündür yoktum iyi gidiyoruz başarılar

Sağ ol kardeşim.

http://live.sporx.com/futbol/dunya/avrupanin-en-golcu-ismi-kim-bu-adamSXHBQ299596SXQ

bu haber seni ilgilendiriyor heralde tanıyor musun bu adamı :)

Tanıyorum kardeşim bizim takımda ama oyuna iyi yansıtılamamış benim kadromda yedeklere bile zor giriyor.Anca kupa maçlarında kadroda.

iyi gidiyoruz hocam.o zenci takimda mi ?

Evet,takımda kardeşim.

---

http://i47.tinypic.com/mcvvb7.jpg

Avrupa Ligindeki rakibimiz Karadağ ekibi Buducnost oldu.

Transfere doymadık.

Dinamo Kiev'li oyuncu Correa'yı bedelsiz olarak kadromuza kattık.

http://i47.tinypic.com/2l8w0nq.jpg

pele96
20.Ekim.2012, 16:11
Ben cozdum hikayeyi Oliver Turkiyeye Gokce icin gelmis.Gokcenin eski sevgiliside Oliver :D
Iyi gidiyorsun basarilar kariyerden cok hikaye icin geliyorum bu konuya :D

EndoplazmiK RetikuluM
20.Ekim.2012, 16:30
Son mesaj yazan hep Tuskarr olunca yeniş mesaj yok sanıyodum yahu :n: Karadağ ekibi pek zorlamaz bizi.

Börk
20.Ekim.2012, 16:59
Ben cozdum hikayeyi Oliver Turkiyeye Gokce icin gelmis.Gokcenin eski sevgiliside Oliver :D
Iyi gidiyorsun basarilar kariyerden cok hikaye icin geliyorum bu konuya :D

Her ikisini de beraber götürmeye çalışıyoruz :)

Son mesaj yazan hep Tuskarr olunca yeniş mesaj yok sanıyodum yahu :n: Karadağ ekibi pek zorlamaz bizi.

Olmaz olur mu hiç Emir :icon_biggrin:

--

http://i50.tinypic.com/23llcbd.jpg

Nelson Rivas da bizle.

http://i46.tinypic.com/1jm45w.jpg

Karadağ ekibini elediğimiz takdirde Macaristan'ın Skopje takımıyla eşleşeceğiz.

ASLAN1905
20.Ekim.2012, 18:00
Eleriz inşAllah

Tuskarr
21.Ekim.2012, 20:37
Bunlar cacık bize hocam geçeriz hepsini.Rivas harika transfer.Correa da Deep Lying Playmaker gibi duruyor.Aynen devam.

Börk
22.Ekim.2012, 00:18
Eleriz inşAllah

İnşallah kardeşim.

Bunlar cacık bize hocam geçeriz hepsini.Rivas harika transfer.Correa da Deep Lying Playmaker gibi duruyor.Aynen devam.

Öyle gibi duruyor bakalım.Sağ olasın kardeşim Rivas'ı çok istedik ilk başta kendisi bizi istemedi ama başarımızı gördü galiba :)

---

Hacken 5-0 Syrianska

http://img844.imageshack.us/img844/2552/premierdivisionhacken50.jpg (http://img844.imageshack.us/i/premierdivisionhacken50.jpg/)

Goller : Pierre Boya , Lenny ( 2 ) , Makondele , Arkiviuo

Hacken 2-0 Helsinborg

http://img233.imageshack.us/img233/6614/premierdivisionhacken20.jpg (http://img233.imageshack.us/i/premierdivisionhacken20.jpg/)

Goller : P.Boya , Lenny

Gais 1-2 Hacken

http://img267.imageshack.us/img267/5379/premierdivisiongais12ha.jpg (http://img267.imageshack.us/i/premierdivisiongais12ha.jpg/)

Goller : P.Boya ( 2 )

Avrupa Ligi -- Hacken 4-0 Buducnost

http://img705.imageshack.us/img705/6554/eurocuphacken40buducnos.jpg (http://img705.imageshack.us/i/eurocuphacken40buducnos.jpg/)

Goller : Boya , Lenny , Enakhire , Forsell

http://img685.imageshack.us/img685/7251/hacken6winsrecord.jpg (http://img685.imageshack.us/i/hacken6winsrecord.jpg/)

7 maçtır kazanıyoruz .

---

Genel bir değerlendirme yapacak olursak.Kaleci Ribas'dan çok memnunum aldığı parayı hak ediyor oldukça.Savunma 4'lümüz bozulmadı Rivas yavaş yavaş yer bulacak Östberg ve Enakhire ikilisiyle devam ediyoruz.Orta sahamızdan Chatto kesildi yerine 5 maçtır Forsell görev yapıyor ve orada kalacak gibi.Correa ise daha hiç hazır değil.İleri 4'lümüz hep aynı kalacak gibi.

Çok iyi bir futbol oynuyoruz çok gol atıyoruz Avrupa'da,kupada,ligde başarıları kovalıyoruz bu sene.Daha iyi yerlere de geleceğiz inşallah.

ASLAN1905
22.Ekim.2012, 01:09
Lenny parçalıyor :-)

Tuskarr
22.Ekim.2012, 03:32
Bu Lenny bir harika dostum :)

davidvilla
22.Ekim.2012, 10:50
yalnız bu rivas kısa boylu hea senin lige göre, yemeyesin kornerlerden :)

Börk
23.Ekim.2012, 00:08
Lenny parçalıyor :-)

Bu Lenny bir harika dostum :)

:n:

yalnız bu rivas kısa boylu hea senin lige göre, yemeyesin kornerlerden :)

Yok kardeşim o kadar uzun boylu oyuncular yok aslında İsveç'de :)

Hacken 0-0 Djurgarden

http://img23.imageshack.us/img23/4236/premierdivisionhacken00.jpg (http://img23.imageshack.us/i/premierdivisionhacken00.jpg/)

Lenny'in yokluğu,Makondele'nin 25.dakikada sakatlanışı,Forsell ve Vasquez'in cezaları bizi beraberliğe yetindirmek zorunda bıraktı.

]Buducnost 4-5 Hacken

http://img513.imageshack.us/img513/938/eurocuprvanbuducnost45h.jpg (http://img513.imageshack.us/i/eurocuprvanbuducnost45h.jpg/)

Goller : Lenny ( 2 ) , P.Boya , Enakhire , Henriksson

Gefle 4-2 Hacken

http://img32.imageshack.us/img32/2949/premierdivisiongefle42h.jpg (http://img32.imageshack.us/i/premierdivisiongefle42h.jpg/)

Goller : P.Boya , Makondele

Skopje maçı için yedek kadroyla çıktığımızdan dolayı bu maçı lehimize çeviremedik.Defansımızı dinlendirelim derken çok zayıf bıraktık.

Skopje 1-1 Hacken

http://img43.imageshack.us/img43/5347/eurocup2ndqualrndleg1sk.jpg (http://img43.imageshack.us/i/eurocup2ndqualrndleg1sk.jpg/)

http://img690.imageshack.us/img690/3834/swedishpremierdivision1.jpg (http://img690.imageshack.us/i/swedishpremierdivision1.jpg/)

17 hafta sonunda 2.sıradayız.

OrcunFB
23.Ekim.2012, 00:14
Takipteyim, gayet iyi gidiyorsun. :) Sakatlıklardan çok çekiyorsun gibi. :D

Börk
23.Ekim.2012, 00:15
Takipteyim, gayet iyi gidiyorsun. :) Sakatlıklardan çok çekiyorsun gibi. :D

Teşekkürler kardeşim bu haftalar biraz öyle Avrupa'da yola devam ligi biraz boşladık tabi :)

ASLAN1905
23.Ekim.2012, 11:05
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21758254.asp
-
senin gibi :-)

Börk
24.Ekim.2012, 14:32
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21758254.asp
-
senin gibi :-)

Biraz öyle olmuş kardeşim :)

----

Hacken 2-0 Kalmar

http://img189.imageshack.us/img189/6614/premierdivisionhacken20.jpg (http://img189.imageshack.us/i/premierdivisionhacken20.jpg/)

Goller : Boya , Carlsson ( k.k )

Skopje'yi elediğimiz takdirde İtalya'nın güçlü rakiplerinden Palermo'yla eşleceğiz.Şansımıza çok zorlu bir rakip geldi gerçekten.

http://img15.imageshack.us/img15/972/palermoskopjeorhacken.jpg (http://img15.imageshack.us/i/palermoskopjeorhacken.jpg/)

Hacken 3-1 M.Skopje

http://img845.imageshack.us/img845/2553/eurocup2ndqualrndleg2ha.jpg (http://img845.imageshack.us/i/eurocup2ndqualrndleg2ha.jpg/)

Goller : Lenny , Boya ( 2 )

Swedish Cup 4.Tur - Trelleborgs 0-4 Hacken

http://img849.imageshack.us/img849/2030/swedishcuptrelleborgs04.jpg (http://img849.imageshack.us/i/swedishcuptrelleborgs04.jpg/)

Goller : J.Henriksson , R.Henriksson , Abellsson ( k.k ) , Boya

Olabilecek en kötü şey oldu İtalya'nın Palermo takımıyla eşleştik.Allah yardımcımız olsun :)

Börk
25.Ekim.2012, 01:17
Jonas Bjüstrom 45,0 sterlin karşılığında Venlo'ya transfer oldu.

http://img577.imageshack.us/img577/2424/jonasbjstrom.jpg (http://img577.imageshack.us/i/jonasbjstrom.jpg/)

Emil Wahlström 26,0 sterlin karşlığında Eskişehirspor'a kiralandı.

http://img577.imageshack.us/img577/805/transferemilwahlstrmloa.jpg (http://img577.imageshack.us/i/transferemilwahlstrmloa.jpg/)

İsveç ve Türkiyemizin grupları.

http://img651.imageshack.us/img651/4733/turkeysvednyakupas.jpg (http://img651.imageshack.us/i/turkeysvednyakupas.jpg/)

Palermo 1-0 Hacken

http://img651.imageshack.us/img651/4546/eurocuppalermo10hacken.jpg (http://img651.imageshack.us/i/eurocuppalermo10hacken.jpg/)

Çok iyi oynadık deplasmanda da golü hak ettik ama olmadı umudumuz,ümidimiz hala devam ediyor.

Örebro 0-1 Hacken

http://img685.imageshack.us/img685/1518/premierdivisionrebro01h.jpg (http://img685.imageshack.us/i/premierdivisionrebro01h.jpg/)

egegsege
08.Kasım.2012, 16:34
hocam 10-0 falan hiç duymadım ama güzel takımmış :D