PDA

View Full Version : antrenman programı

erayaydemir1903
19.Ekim.2012, 09:10
Arkadaşlar ben bu antrenman programından bir şey anlamadım, eski oyunda antrenman programını, yoğunluğunu, pozisyon pozisyon ayarlıyor, sezon öncesi ve sezon başlayınca farklı programlar yapıp antrenman seviyesi ile oynuyorduk. Bu sefer nasıl yapıcaz anlayan var mı? Örneğin sezon öncesinde kondisyona yönelik antrenman yapabiliyorduk. Şimdi göremedim ben bu tip bir seçenecek?

greenbranch
19.Ekim.2012, 21:12
Ya kimse sallamamış yada senin benim gibi kimse bilmiyor.

Bende ayrı ayrı antreman programı görmedim

erayaydemir1903
19.Ekim.2012, 21:43
Ya kimse sallamamış yada senin benim gibi kimse bilmiyor.

Bende ayrı ayrı antreman programı görmedim

Bilmiyorlardır diye düşünüyorum... Ancak çok garip geldi program

greenbranch
19.Ekim.2012, 21:48
Bilmiyorlardır diye düşünüyorum... Ancak çok garip geldi program

anladığım kadarıyla artık oyuncular defans , orta saha , hücum , kanat diye ayrılmayacak.

Aslında mantılı.Ben TV de izlediğim antremanlarda hiç oyuncuların mevkilerine göre ayrıldığını görmedim.

erayaydemir1903
19.Ekim.2012, 22:19
Bireysel antrenman var orada oyuncunun mevkisini belirleyip odak yoğunluğunu seçiyoruz. Örneğin Paul Robinson Odak: Kaleci, Odak yoğunluğu: Ağır gibi, bir de antrenman ekranında takım bölümünde varsayılan odaklanma: Form, Varsayılan Yoğunluk: Çok yüksek yaptım. Malum sezon öncesi, maç önü hazırlıkta ise sadece taktikler yaptım. Umarım böyledir.

LeoN48
20.Ekim.2012, 10:44
Antreman kısmı biraz değiştirilmiş evet, ben de ilk başta şaşırdım, atak-defans-ortasaha şeklinde programlar ayarlamak istedim ama bulamadım, anlaşılan o ki artık kendinize özel program yaratamıyorsunuz, ama kişisel özellikleri geliştirmeye yönelik antremanlar hala mevcut..

sentugo
20.Ekim.2012, 14:15
Antreman açıkçası gerçekçi olmamış. İki ofansif ortasaha oyuncumuz var diyelim. Bunlardan biri "10 Numara" diğeri "Oyun Kurucu" pozisyonunda daha iyi özelliklere sahipler. Sırf bu yüzden bu iki oyuncu aynı anda aynı antreman yapamıyorlar. Bunun ofansif ortasaha değil de bir stoper bir bek için düşünürsek sıkıntının büyük olduğunu görürüz.

Kişisel özellikleri geliştirirken aynı anda kendi mevkisinin antreman programını yapmıyor. Bu çok kötü bir özellik.

Yakında(veya çok sonra) bu yeni antreman sistemi için detaylı bir yazı paylaşacağım. Oyun henüz çok yeni.