PDA

View Full Version : Beta Keyler Hakkında

petrol_fb12
19.Ekim.2012, 21:05
arkadaşlar Fmg okuduğum bir yerde...Steam beta'nın 5 Kişinin kullanım izni veriyormuş bu haber ne doğrudur ?

Aydin
19.Ekim.2012, 21:07
Bize böyle bir haber ulaşmadı. Deneme yanılma ile kontrol edebilirsin.

fermanager
20.Ekim.2012, 15:55
denedim. olmuyor. kullanılmış key veriyor steamde. tahminen kasımda oyun bu keyin kullanıldığı hesaplara gelir artık. tekrar keyle uğraşmayız.ç

petrol_fb12
20.Ekim.2012, 16:00
denedim. olmuyor. kullanılmış key veriyor steamde. tahminen kasımda oyun bu keyin kullanıldığı hesaplara gelir artık. tekrar keyle uğraşmayız.ç

teşşekkür ederim..saolun ..denediğiniz için allah razı olsun..

Aydin
20.Ekim.2012, 16:04

Ayrı bir hesapla gelmez oyun. Size key verir. Siz de kendi hesabınıza o keyi kaydettirerek oynarsınız.

fermanager
21.Ekim.2012, 12:01
Ayrı bir hesapla gelmez oyun. Size key verir. Siz de kendi hesabınıza o keyi kaydettirerek oynarsınız.
ben kaydettim. aynı keyi başka bir hesapta kullanmak istedik olmadı.

peki ya ben steam kullanıcı adı şifremi versem? kuramaz mı oyunu arkadaşım. bunu denemedim :S

soules34
21.Ekim.2012, 12:43
ben kaydettim. aynı keyi başka bir hesapta kullanmak istedik olmadı.

peki ya ben steam kullanıcı adı şifremi versem? kuramaz mı oyunu arkadaşım. bunu denemedim :S

Key, Steam hesabınızla eşleştirildiğinden aynı keyi başka bir hesap ile kullanamazsınız ancak aynı hesabı başka bilgisayarlarda kullanabilirsiniz diye biliyorum.

ttarlabasi
21.Ekim.2012, 14:03
Bana ön sipariş verdiğim Vatan Bilgisayar'dan SMS olarak FM 2013 şifresi geldi. Fakat şifreyi steam'e girdiğimde hatalı şifre yazıyor. Şifrem eksik gibi geldi bana çünkü formatı şöyle: AAAAA-BBBBB-CCCC. Yani son kısmı 4 haneli. Bu işte bir hata mı var yoksa bu şifre ile Beta indiremez miyim?

Kaka Leite
21.Ekim.2012, 14:05
Bana ön sipariş verdiğim Vatan Bilgisayar'dan SMS olarak FM 2013 şifresi geldi. Fakat şifreyi steam'e girdiğimde hatalı şifre yazıyor. Şifrem eksik gibi geldi bana çünkü formatı şöyle: AAAAA-BBBBB-CCCC. Yani son kısmı 4 haneli. Bu işte bir hata mı var yoksa bu şifre ile Beta indiremez miyim?

Hatanızı her yere yazmanın size yararı dokunmaz.Görevli biri görünce zaten cevap verecektir.

Telaşınızı anlıyorum bi ara bence Vatan'ı..