PDA

View Full Version : Transfer Bütçesi

WebProgramming
22.Ekim.2012, 00:33
Merhabalar Fenerbahçe ile oynuyorum. ama transfer bütçesi ilk başta 5M TL neden bukadar az fenerbahçenin bütçesi acaba? ve önerdiğim oyuncular ( selçuk semih bienvenu orhan şam ) oyunculara hiç bir istek vs. gelmiyor . bunun hiç maç oynamadıklarının bir etkisi varmı?

Ben forumlarda görüyorum adam fenerbahçe ile daha maç yapmadan dediğim oyuncuları değerinde satabiliyorlar bana neden olmuyor acaba bir yolumu vardır bunu teşekkürler?

ua_anil
22.Ekim.2012, 01:23
Transfer bütçesi normal, epey para harcadı FB bu sene.

ParTaaa
22.Ekim.2012, 01:30
Sen Yıne Iyısın Gs Ile Açtım Ben 2.4 M Verdı Butce Ben Oyuncu Onerdıgımde Hıc Teklıf Gelmıyo 2 Sezon Anca Satabılıyorum

sentugo
22.Ekim.2012, 01:57
Kiralık olarak vermeye çalışın. Kiralık olarak da gitmiyorsa oynatmayı deneyin, devre arası satın.

Sezon başında sizin takımda istemediğiniz bir oyuncuyu değerinden fazlaya satmak çok zor. Değerinden fazlaya satmak istiyorsanız ondan vazgeçin.

Haa başka bir kulüp oyuncuyu ister, o sefer işler değişir. Oyunda Selçuk İnan 17M pounda PSG'ye gidiyor :D

WebProgramming
22.Ekim.2012, 02:48
Şuan satmak istediğim oyunculardan iyi verim aldım :) özgür çek hasan aliyi kesti . Menu'den andersonu aldım 12m TL. caner kuyt ikilisini birlikte krasic ve stoch kilisini birlikte oynatıyorum uefaya kaldım ve grupta 4 maçta attığım gol 10 yediğim 1 . takım baya iyi oldu şimdide satmak istemiyorum oyuncuları :) . NOT: taktik grid taktik değildir.

ErayEbil
22.Ekim.2012, 03:31
sen ona dua et bana para bile vermediler :D

egmnblgn
22.Ekim.2012, 09:54
Beşiktaş 0 bütçe ile başlıyor herhalde, yanılıyormuyum?

SoNSuZLuKC
22.Ekim.2012, 14:14
Barcelona ile 3 milyon bütçe ile başladım :D Neymar'i trasfer etmek için başkandan ricada bulundum. Başkan hem Neymar'i aldı hem de 100 milyon bütçe verdi :D

beytullah8888
23.Ekim.2012, 21:03
ya başkandan bir oyuncuyu almaya dair nasıl ricada bulunuyoruz? gülmeyin:icon_cry:

sentugo
24.Ekim.2012, 01:23
ya başkandan bir oyuncuyu almaya dair nasıl ricada bulunuyoruz? gülmeyin:icon_cry:

İstediğin oyuncuya gelip transfer etmek için tıkladığında, sağ üstte bulunan Yorumlar kısmında Bu oyuncu için yönetimle görüş gibi bir seçenek olacak. Ona tıkladığında yönetime talebini belirteceksin onlar da kulübün mali durumuna göre o oyuncuyu alıp alamayacaklarına karar verecekler. Kulüp zengin değilse bu durum genelde avcunu yalamakla bitiyor.

Bunun yanı sıra "Yönetimle Görüş" butonuna tıklayıp, mali durumu seçip, "Transfer Gelir Yüzdelerinde Artış" seçeneği ile de transfer bütçeni arttırabilme ihtimalin oluyor. Bu durum daha olası.

beytullah8888
31.Ekim.2012, 11:06
İstediğin oyuncuya gelip transfer etmek için tıkladığında, sağ üstte bulunan Yorumlar kısmında Bu oyuncu için yönetimle görüş gibi bir seçenek olacak. Ona tıkladığında yönetime talebini belirteceksin onlar da kulübün mali durumuna göre o oyuncuyu alıp alamayacaklarına karar verecekler. Kulüp zengin değilse bu durum genelde avcunu yalamakla bitiyor.

Bunun yanı sıra "Yönetimle Görüş" butonuna tıklayıp, mali durumu seçip, "Transfer Gelir Yüzdelerinde Artış" seçeneği ile de transfer bütçeni arttırabilme ihtimalin oluyor. Bu durum daha olası.

teşekkür ederim:smismileyiw2: