PDA

View Full Version : Beta ile uzun kariyere başlamak?

LeoN48
25.Ekim.2012, 01:25
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere beta sürümünde hoşumuza gitmeyen pek çok hata ve eksiklikle karşılaştık. Bu durumda;

1-Beta sürümüyle uzun bir kariyere başlamak ne derece mantıklıdır?

2-Haftaya oyunun güncel hali çıktığında betada açtığımız kariyer, hatalardan arındırılmış olarak yeni oyun üzerinden oynanabilecek mi?

sentugo
25.Ekim.2012, 02:53
1 - Uzun kariyerden çok diğer özelliklere dikkat etmek gerekir. Ya da başka başka takımlar deneyebilirsin.

2 - Evet.

ERSELKULALI
25.Ekim.2012, 03:13
Ben her oyuna Galatasaray ile başlarım ve yeni özelliklere, yeni oyunculara alışmaya çalışırım. Eğer senin de böyle bir alışkanlığın varsa 4-5 sezon betada başladığın kariyeri sürdürüp sonra yeni maceralara atılman hiçbir şey kaybettirmez bence.

LeoN48
25.Ekim.2012, 08:30
Sağolsun beyler, ben de Galatasaray'la başlarım, kariyere konuyu açarım bugün.. Bu arada herkese iyi bayramlar..

goosfraba
25.Ekim.2012, 10:58
betada bazı sorunlar var.

ben fenerbahçe ile birkaç kariyer denedim ama 10 maçtan ileriye gidemedim.

en basitinden maç içerisinde oyuncu değiştirirken ekranda bazı değişimler oluyor. bu da soğumama sebep oldu.

tam sürümü bekleyeceğim. beta yatsın biraz.

LeoN48
25.Ekim.2012, 11:56
Benim de canım sıkılıyor hatalardan.. 1 hafta daha sıkıcaz dişimizi mecbur, öyle görünüyor..

HKi
25.Ekim.2012, 13:01
Ben şahsen meydan okuma görevlerini yapıyorum beta sürecinde. Böylece tam sürüm geldiğinde rahat rahat uzun kariyer peşindeyim.

Böylece normalde kariyer açmayacağım ligleri deniyorum. Örneğin İskoçya, Danimarka, Ukrayna, Hollanda liglerini denedim.

Sırada İzlanda, İsveç, ABD var.