PDA

View Full Version : Betayı Beğendiniz mi?

lionelforlan
25.Ekim.2012, 16:44
Ben de orjinal almayı düşünüyorum ama daha oyunun çıkmasını bekleyeceğim betada çok hata var diyenler var sizce oyun nasıl eğer kötüyse fifa manager e kalacağız:icon_frown:

Not:Oyunu almıştım fakat eleştirilerden dolayı iptal ettim

Kaka Leite
25.Ekim.2012, 16:49
Beta'da hata olacak tabii ancak bu hataların %90'ını eminim ki tam sürümde görmeyeceğiz.Beta'nın amacı da bu aslında gözden kaçanları belirlemek ve düzeltmek..

Lucas Neill
25.Ekim.2012, 16:58
Beta'da hata olacak tabii ancak bu hataların %90'ını eminim ki tam sürümde görmeyeceğiz.Beta'nın amacı da bu aslında gözden kaçanları belirlemek ve düzeltmek..

Beni endiselendiren konu mac motorunun bu sekilde tam sürümde karsima cikmasi olur ve de tam sürüme kadar düzelteceklerini sanmam 1 yildir üzerinde calisilan bi konu 1 ay icinde düzeltilmez.

Kaka Leite
25.Ekim.2012, 17:00
Beni endiselendiren konu mac motorunun bu sekilde tam sürümde karsima cikmasi olur ve de tam sürüme kadar düzelteceklerini sanmam 1 yildir üzerinde calisilan bi konu 1 ay icinde düzeltilmez.

%100 demedim bende o yüzden..

Lucas Neill
25.Ekim.2012, 17:05
Demo bu hafta sonu cikiyor sanirim Miles öyle bi tweet atti biraz önce. Demo betaya göre daha az hatayla cikacaktir mac motorunun son halini orada görecegiz.

hakankaraduman
25.Ekim.2012, 17:11
Beta otomatik olarak güncellenecek mi acaba steam den ? Demodaki düzelmiş hataları görebilmemiz için

ibo
25.Ekim.2012, 17:17
Beta otomatik olarak güncellenecek mi acaba steam den ? Demodaki düzelmiş hataları görebilmemiz için

Betanın güncelleneceğini sanmıyorum. Muhtemelen artık oyunun final halinde hataları düzeltecekler.

sentugo
25.Ekim.2012, 17:32
Betadaki hataların düzeltilmiş halini demoda göreceğiz.

lionelforlan
25.Ekim.2012, 17:56
İiy bende demoyu oynarım beğenirsem sipariş ederim...

Miaow
25.Ekim.2012, 19:27
Bence oyun gayet güzel sadece ingilizce sözcükler fazla onlarda tam sürümde giderilir. Özellikle hızlı oynamayı sevenler için FM Classic süper olmuş.