PDA

View Full Version : steam dil problemi

demirsporlu
26.Ekim.2012, 21:56
azerbaycanda olduğum için oyunu bana fm 2013 russian olarak verdi ve ayarlar içerisinde dil değişikliği yapamıyorum tek oynanabilir dil rusça ne yapmam gerekiyo bilgisi olan varmı?

Aydin
26.Ekim.2012, 22:09
Açıkçası bu konuda hiçbir bilgim yok. Steam ile bağlantıya geç istersen.

demirsporlu
26.Ekim.2012, 22:16
umurlarında değil adamlar cevap verme tenezzülünde bulunmadılar.. support steam hiçde support etmiyo :))

Aydin
26.Ekim.2012, 22:22
Steam forumuna baktın mı?

demirsporlu
26.Ekim.2012, 22:27
yok abi bakmadım.. yazsammı orayada acaba

Aydin
27.Ekim.2012, 00:47
Dene bir şansını. Yardım eden çıkar belki.

Steam support'tan da yanıt gelir geç de olsa.

demirsporlu
28.Ekim.2012, 18:16
iki kullanıcıda aynı sorunu yaşıyormuş topluluk bölümünde yazmışlar. biri moldovada diğeri rusyada yaşıyomuş. onlarda sürekli mail atmalarına rağmen hiç bi yardım alamamışlar. böyle bi saçmalıkla ilk defa karşılaşıyorum. azerbaycanda bulunurken aldım diye illa bana rus versiyonunumu vermeleri gerekiyo insan hiç değilse bi seçenek sunardı. steam gerçekten kafayı yemiş. jacobssona yazıcam artık bişey yapamazsam.

pappi
08.Kasım.2012, 12:06
rusyada oyunlar daha ucuz diye biliyorum,pazar farklılığından dolayı rusyaya giden oyunların hemen hemen hepsi sadece rusça dilinde gönderiliyor.hatta oyunları ucuza almak isteyen oyunsever arkadaşlar vpn kullanarak rusyadan giriyormuş gibi oyunu rusça ama daha ucuza alıyorlar.dil dosyalarını değiştirerek oyunu ingilizce yapıyorlar ancak bu oyundan oyuna zor yada kolay olabiliyor.oyunun dil dosyasının değişimi hakkında araştırma yapın bence.

GebzeLi1907
08.Kasım.2012, 13:54
rusyada oyunlar daha ucuz diye biliyorum,pazar farklılığından dolayı rusyaya giden oyunların hemen hemen hepsi sadece rusça dilinde gönderiliyor.hatta oyunları ucuza almak isteyen oyunsever arkadaşlar vpn kullanarak rusyadan giriyormuş gibi oyunu rusça ama daha ucuza alıyorlar.dil dosyalarını değiştirerek oyunu ingilizce yapıyorlar ancak bu oyundan oyuna zor yada kolay olabiliyor.oyunun dil dosyasının değişimi hakkında araştırma yapın bence.

arkadaşın dediğine binaen, türkçe dil dosyasına senin oyunundaki rusca dil dosya adını verip oyun klasörüne atarsan sorunun çözülebilir belki ?